Глобальні оголошення!



Дакриоцистит: коли закисає очко

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Дакриоцистит. коли закисає очко

Повідомлення taranjka » 27 червня 2013, 13:01

в моїх обох малеч очки закисали на початку. в старшої пройшло від промивань ромашкою і масажувань. а в меншої на довго затягнулося, потім ніби пропало. а десь близько 7 місяців почали сльозитися, і ше соплі зявилися. пішли ми на консультацію до тої модної супер лікарки, вона не дивлячись поставила діагноз і на операцію. але малеча прохворіла трохи і ми не йшли, а після хвороби все пройшло. до року часом сльозилося (коли соплі), а тоді й забули що це. не думаю, що там і потрібна була та операція, а лікарці просто впадло було навіть глянути дитину :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дакриоцистит. коли закисає очко

Повідомлення nadusha » 01 липня 2013, 07:26

Старшому закисало недовго і пройшло саме... Молодшому в три місяці зондували в обласній дитячій. До процедури закисало щодня, пробували і народні методи, і каплі, і масажі, але результату не було. Обійшлось одним зондуванням, ефект був одразу. Процедура тривала пару хвилин. Було страшнувато... Але залишилось все в минулому. Раджу проконсультуватись хоча б в двох лікарів, а потім приймати рішення про зондування носослізного каналу.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Закисає і сльозиться оченятко

Повідомлення Янголятко » 24 травня 2014, 10:17

У донечки від народження закисало оченятко. Педіатр виписала Вігамокс, ми ним капали 2 тижні і вроді пройшло. Через місяць знову почалося... Я знову купила Вігамокс. Потім промивала міцним чаєм. Закисання пройшло, але око почало сльозитися. Педіатр сказала, що воно само пройде і нічого робити не треба. Я так почекала 2 місяці, а потім сама пішла до офтальмолога, бо око почало знову закисати на ранок. Він виписав Оку-флеш (це на траві очанці лікарській) і Топрадекс (антибіотик). Прокапали, а результату практично ніякого. Лікар сказав іти в лікарню на пробивання каналу. Але ж якби канал був забитий, то сльози б не текли! :cray: Не хочу мучити дитину! Може хтось стикався з такою проблемою?
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Дакриоцистит: коли закисає очко

Повідомлення Сніжинка » 24 травня 2014, 12:52

В нас таке було, чим не промивали , не капали - не допомагало. Пробивали канал в обласній, але перед тим лікар детально перевіряв, оглядав око. Нам було 4 міс. Таку процедуру чим менша дитина робити краще, бо вона не розуміє ще добре хто забрав. Доню забрали від мене і я чекала за дверима, то забрало десь до 10 хв., я сама там плакала. Після того сльозка ще могла потекти на вітрі чи зимою на морозі, а потім все пройшло. Прокунсультуйтеся ще в якогось лікаря.
Сніжинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 14 жовтня 2011, 22:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 54 раз.
Діти: дівчинка Мартуся

Re: Дакриоцистит: коли закисає очко

Повідомлення Тиха » 24 травня 2014, 21:38

нам теж офтальмолог радила пробивати канал, але ми перечекали - десь біля 3 місяців все пройшло. наскільки я зрозуміла, канальчик не обов"язково має бути забитий, він може бути вузьким, тобто рости повільніше, ніж мав би. тому слізка погано протікає, затримується в ньому і очко інфікується.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Закисає і сльозиться оченятко

Повідомлення erinaceus » 26 травня 2014, 23:26

Янголятко написав:У донечки від народження закисало оченятко. Педіатр виписала Вігамокс, ми ним капали 2 тижні і вроді пройшло. Через місяць знову почалося... Я знову купила Вігамокс. Потім промивала міцним чаєм. Закисання пройшло, але око почало сльозитися. Педіатр сказала, що воно само пройде і нічого робити не треба. Я так почекала 2 місяці, а потім сама пішла до офтальмолога, бо око почало знову закисати на ранок. Він виписав Оку-флеш (це на траві очанці лікарській) і Топрадекс (антибіотик). Прокапали, а результату практично ніякого. Лікар сказав іти в лікарню на пробивання каналу. Але ж якби канал був забитий, то сльози б не текли! :cray: Не хочу мучити дитину! Може хтось стикався з такою проблемою?


У нас теж таке було. Закисало від народження. Ходили по різних лікарях, капали різними каплями, пробували різні масажні методики. Довго не проходило, тому багато хто рекомендував пробивати. Але дуже не хотілося, дитинка така маленька... Потім пішли в Медікус до головного лікаря (навпроти лялькового театру). Він нас врятував, за що йому велике спасибі. У 4 місяці одне очко пройшло, через 2 тижні - інше. Казав, що до року не рекомендують робити цю процедуру, бо у більшості дітей все проходить. Але потрібно правильно масажувати (човникоподібні рухи від кутика ока вниз по крилах носах, які ніби виштовхують гній, тим самий прочищаючи канал). Лише такий масаж ефективний. Плюс назначив каплі Дімексид. Їх роблять в аптеці на Східному (біля СБУ), коштують всього 5грн. Ними промивати закисле очко стільки раз на день, скільки потрібно. Щоб очко було постійно чисте і не провокувало розмноження бактерій. Якщо не усунена першопричина (непрохідність каналу), то антибіотики забирають лише видиму частину проблему, а всередині все залишається по-старому.
Мінус пробивання каналу в тому, як нам лікар казав, що там є клапани, які при цій процедурі руйнуються. І тоді кожного разу при нежиті може інфекція від носа вверх попадати в око, спричиняти запалення, почервоніння і т.д. Тому краще пробивання уникати.
Щодо чорного чаю, то ще один окуліст мені рекомендував промивати лише зеленим чаєм, оскільки він містить речовину танін, яка і є протизапальною. В чорному чаї її вже нема. До слова, капали тими ж каплями, що і ви, але ефект був лише тимчасовий. Хоча Оку-флеш ввважаю, що нам теж допоміг. Я би вам теж радила піти в Медікус. Думаю, у вас теж все буде добре. Здоров'ячка вам!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Закисає і сльозиться оченятко

Повідомлення Янголятко » 27 травня 2014, 15:12

erinaceus написав: Потім пішли в Медікус до головного лікаря (навпроти лялькового театру). Він нас врятував, за що йому велике спасибі. У 4 місяці одне очко пройшло, через 2 тижні - інше. Казав, що до року не рекомендують робити цю процедуру, бо у більшості дітей все проходить. Але потрібно правильно масажувати (човникоподібні рухи від кутика ока вниз по крилах носах, які ніби виштовхують гній, тим самий прочищаючи канал).

Дуже дякую за пораду. Завтра піду в Медікус, я вже туди дзвонила. Надіюся, що обійдеться без зондування. Дуже шкода донечку мучити :sad:
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Дакриоцистит: коли закисає очко

Повідомлення Янголятко » 05 липня 2014, 16:39

У нас все пройшло без лікарів. Я робила купу процедур, лиш би вберегти донечку від операції. Вранці після сну промивала око зеленим чаєм або ромашкою, потім настойкою календули протирала повіки. після цього - масаж носослізного каналу. Впродовж дня постійно промивали чаєм. На вечір знову календула, а ще на повіці малювала ободок зеленкою (то коли доня вже спала). А ще ми зробили декілька китайських масажів і клеїли на стопу пластирь від токсинів (також з китайської медицини). 2 тижні і оченятко здорове! :clapping:
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Дакриоцистит: коли закисає очко

Повідомлення Янголятко » 05 липня 2014, 16:41

Я тепер би хотіла подивитися в очі тим лікарям, які говорили мені, що моїй дитині ніщо крім операції (і то кілька разів!) не допоможе!
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Дакриоцистит: коли закисає очко

Повідомлення Vikibee » 05 липня 2014, 17:04

Янголятко, а у скільки місяців у вас відкрився канальчик? Бо ми теж мучимось з малим, на скоро три місяці, а очко як гноїлося так і гноїться. Кілька сторінок назад я писала, що нам пробивали малій канал. Зараз Марічці 2,11 - то бачу негативні наслідки після тієї процедури: коли хворіємо, то стоїть слізка у кутику, кон’юктивіти((((

Янголятко, а для чого мастити зеленкою? Може б і я спробувала, ато вже не знаю, що йому робити, не хотілося б прокол робити, вже знаю, яке то "добро".
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Поперед.Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість