Глобальні оголошення!



Дакриоцистит: коли закисає очко

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Дакриоцистит: коли закисає очко

Повідомлення taranjka » 05 липня 2014, 22:58

в моїх 3 дітей - у всіх закисало очко :crazy: в 3 бебіка я практично нічого не робила. іноді масажувала, коли підкисало, то капала якісь лайтові антибактеріальні каплі. про зондування навіть не думала. сльозилось очко трохи більше 4 місяців, а зараз (6 місяців) все добре. навіть забула про то.
мої висновки - не пхати пальці, якщо закисає - анбибактеріальні капльки. по можливості масаж, ал тільки чистими пальцями. чистота в цьому ділі найголовніше! а, щ ромашкою для самозаспокоєння промивала :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Дакриоцистит: коли закисає очко

Повідомлення Marichka » 07 липня 2014, 09:10

В нас не було після народження такої проблемки,але пізніше,коли закисало,то промивала заваркою чорного чаю-відразу допомагало
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Дакриоцистит: коли закисає очко

Повідомлення erinaceus » 08 липня 2014, 01:03

Янголятко Дуже рада за вас! Молодці :yes:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дакриоцистит: коли закисає очко

Повідомлення erinaceus » 08 липня 2014, 13:22

Vikibee У нас закисали обидва. Одне пройшло у 4 місяці, друге - через 2 тижні. Зараз синочку вже 1.2, і все ок. Я би вам не радила поспішати. До року зондування не рекомендують робити. Я писала вище, як би побороли цю проблему. Може вам допоможе. Успіхів!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дакриоцистит: коли закисає очко

Повідомлення Янголятко » 09 липня 2014, 08:33

Vikibee написав:Янголятко, а у скільки місяців у вас відкрився канальчик? Бо ми теж мучимось з малим, на скоро три місяці, а очко як гноїлося так і гноїться. Кілька сторінок назад я писала, що нам пробивали малій канал. Зараз Марічці 2,11 - то бачу негативні наслідки після тієї процедури: коли хворіємо, то стоїть слізка у кутику, кон’юктивіти((((

Янголятко, а для чого мастити зеленкою? Може б і я спробувала, ато вже не знаю, що йому робити, не хотілося б прокол робити, вже знаю, яке то "добро".


У нас все пройшло рівно в 10 місяців, але сльозилося з 7 місяців. Щодо зеленки, то вона вбиває всі шкідливі бактерії, які можуть спричиняти нагноєння. Я мастила 3 рази через день ватною паличкою по краях повіки (по колу біля самих вій). З вечора вся повіка була зелена, а на ранок - жодного сліду, все вбиралося порами.
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: Закисає і сльозиться оченятко

Повідомлення Sportsmenka » 13 жовтня 2016, 12:28

Янголятко написав:У донечки від народження закисало оченятко. Педіатр виписала Вігамокс, ми ним капали 2 тижні і вроді пройшло. Через місяць знову почалося... Я знову купила Вігамокс. Потім промивала міцним чаєм. Закисання пройшло, але око почало сльозитися. Педіатр сказала, що воно само пройде і нічого робити не треба. Я так почекала 2 місяці, а потім сама пішла до офтальмолога, бо око почало знову закисати на ранок. Він виписав Оку-флеш (це на траві очанці лікарській) і Топрадекс (антибіотик). Прокапали, а результату практично ніякого. Лікар сказав іти в лікарню на пробивання каналу. Але ж якби канал був забитий, то сльози б не текли! :cray: Не хочу мучити дитину! Може хтось стикався з такою проблемою?


Ми, на жаль, стикалися.У 3 місяці у малого закисало праве око. Лікар нам приписав Тобрекс, але вони не допомогли. Також капали ромашку, за порадою мами капали грудне молоко.Нічого не допомогло. Нас врятував масаж. Ми робили, як показано у цьому відео -
phpBB [video]

Ми теж не хотіли робити зондування, але якби масаж не допоміг, то прийшлося б. А так за два дні масажу закисання пройшло. Спробуйте.
Sportsmenka Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 13 жовтня 2016, 12:18
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Хлопчик

Поперед.

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість