Глобальні оголошення!



Щомісяччний плановий огляд дитини до 1 року: обов'язково?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Щомісяччний плановий огляд дитини до 1 року: обов'язково?

Повідомлення Kristy1 » 30 листопада 2015, 22:43

Хтось практикував свідоме ігнорування цих візитів? Чи є вони справді обов'язковими, і які важелі примусу?
Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
Kristy1 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 02 жовтня 2015, 09:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Тадейчик

Re: Щомісяччний плановий огляд дитини до 1 року: обов'язково

Повідомлення Marichka » 30 листопада 2015, 22:51

В нас в Збаражі такого немає,ніхто такого не практикує
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Щомісяччний плановий огляд дитини до 1 року: обов'язково

Повідомлення Vikibee » 30 листопада 2015, 22:53

Я свідомо ігнорувала, була лиш 1 раз в перший місяць, до цього часу ще ніхто відтоді не подзвонив і нічим не поцікавився, ну але це в Березовиці.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Щомісяччний плановий огляд дитини до 1 року: обов'язково

Повідомлення erinaceus » 30 листопада 2015, 23:11

Ну я думаю раз в пару місяців варто все-таки піти. Не всі проблеми може помітити недосвідчене око молодої мами :wink: Те ж тім'ячко, чи тазобедренні сустави. Та й цікаво знати ріст-вагу. Знайдіть приватного педіатра, яка не буде вас напрягати.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Щомісяччний плановий огляд дитини до 1 року: обов'язково

Повідомлення Sms » 01 грудня 2015, 00:55

А чим напрягають огляди? Мене зовсім не напрягали :crazy: Пішла собі - прогулялась з малям у возику чи слінгу по вулиці. Там всюди без черги. Поміряли , поважили, спитали чи на ГВ, чи в 4 місяці даю сік :hi: записали щось в картку. Направили до вузьких спеціалістів:невролога і ортопеда. Прогулялись в слінгу ще до центру :crazy: Чим ще у декреті займатись.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Щомісяччний плановий огляд дитини до 1 року: обов'язково

Повідомлення pan_kotskyy » 01 грудня 2015, 01:26

Sms написав:А чим напрягають огляди? Мене зовсім не напрягали :crazy: Чим ще у декреті займатись.

Та є чим займатись, ти ж пожартувала про "чим займатись", пра? Ну якщо треба з собою вести ще двох старших, бо меншому на огляд, то я краще піду в парк з дітьми чи ще кудись в цікавіші місця, аніж пиляти в поліклініку, щоб мене спитали чи я сік даю в 4 міс. Тим більше, якщо приходять ще кілька мам "на огляд", то та черга таки є, а забавити трьох дітей в поліклініці той ще квест. Мене напрягали марною тратою мого часу. Якщо я не з'являлась, а я таки пропускала, бо не бачила в тому потреби, то до мене настирливо надзвонювали.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Щомісяччний плановий огляд дитини до 1 року: обов'язково

Повідомлення Sms » 01 грудня 2015, 01:40

pan_kotskyy написав: а забавити трьох дітей в поліклініці той ще квест.

Багатодітні з дітками до року навіть поза чергою тих що без черги. :hi:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Щомісяччний плановий огляд дитини до 1 року: обов'язково

Повідомлення Kristy1 » 01 грудня 2015, 01:50

pan_kotskyy написав:Якщо я не з'являлась, а я таки пропускала, бо не бачила в тому потреби, то до мене настирливо надзвонювали.

От от, мені саме такий досвід і потрібен. Як тільки но виповнився місяць, ми через чотири дні прийшли через нехочу до поліклініки, і нам суворо заявили, що вони вже думали мені дзвониити, чому нас не видно. Що того разу, що наступного, а тим більше на третій місяць в мене виникало дике бажання битися головою об стіну через те, що ПОВИННА туди приходити, і витрачати нерви на різні обурювання про тупість пост-совкової системи :dash: :cry:
Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
Kristy1 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 02 жовтня 2015, 09:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Тадейчик

Re: Щомісяччний плановий огляд дитини до 1 року: обов'язково

Повідомлення taranjka » 01 грудня 2015, 01:59

Все залежить від дільничної. Я з малим була один раз в місяць, потім ми переїхали - йому зараз 2, а з дільницю ми ще не познайомилися. При потребі в мене є знайома лікарка. Огляди в поліклініці вважаю марними, бо бачила як оглядають. Принаймні ті лікарки що нам попадали. Знаю, що можна написати офіційну відмову від отого ходіння.
Або домовлятися, що ви ходити не так часто, а показники дає те по телефону.
Тим не менш, вважаю, що огляд дитини потрібен, але справді якісний
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Щомісяччний плановий огляд дитини до 1 року: обов'язково

Повідомлення Ulkanet » 01 грудня 2015, 02:11

так-так! все залежить від дільничої. ми до року були на Гололя - то була кара якась з тими походами, я два рази пропустила, бо реально не витримувала того дурдому :ireful:
потім переїхали на Дружбу, і я стала на облік аж коли дитині було майже 3 роки і тре було йти в садік ::Р:
а виявляється в нас там дуже хороша лікарка. ніколи не кричала, не напрягала непотрібними порадами, часто приходила на дім і ні разу не помянулася про "подяку". тому походи в поліклініку стали для нас як свято. Аня досі питає коли повернеться наша Ірина Олегівна (яка пішла в декрет :clapping: ).
ну от ми знову переїхали... цікаво і водночас страшно :sad: надіюсь нам повезе. :=):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron