Глобальні оголошення!



Грип (ГРВІ) у малючка

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Грип (ГРВІ) у малючка

Повідомлення TattyMummy » 13 лютого 2015, 19:00

Дуже тривожусь, щоб моя малеча не захворіла (4,5 міс.). От старший почав пчихати-сопляти і в мене вже паніка :cry: , як би то донечка не набралась зарази в нього. (А ще зараз важкий грип ходить :scare: ).
Ваші дітки до року хворіли? Як перенесли? Особливо цікавить як даєте собі раду з болячками багатодітні мами (в будь-якому випадку старші дітки ходять у садочок чи школу і щось приносять)?
Страшенно боюсь ускладнень... мамочки капніть тут трошки заспокійливого :wink:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Грип (ГРВІ) у малючка

Повідомлення Sam » 13 лютого 2015, 19:55

Я звичайно не багатодітна мама)) однак зараз Вам треба не панікувати, бо це не на користь. Дитинка має імунітет, гамає цицю, треба надіятися, що все буде добре. :dreams:
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Грип (ГРВІ) у малючка

Повідомлення TYulia » 13 лютого 2015, 19:59

ми перший раз сопельки мали десь біля півроку, то капала соляні каплі і афлубін. Афлубін, то я часто використовую якщо легка застуда. А головне, що ви на ГВ. Я завжди дуже вірила в те, що грудне молоко його вбереже від всього.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Грип (ГРВІ) у малючка

Повідомлення TattyMummy » 13 лютого 2015, 20:04

Дякую, дівчата. :rose:
І я хочу вірити, що грудне молоко вбереже від болячок. Дуже на то надіюсь.
А тепер ще й чую, що сама захворіваю, то вже зовсім розклеїлась.
Тут напевне вже була десь така тема, але ви як хворіли, то вдягали маску до дитинки, окремо спали і т.п.???
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Грип (ГРВІ) у малючка

Повідомлення Sam » 13 лютого 2015, 20:20

У нас був період що всі мали щось типу ГРВІ (я, чоловік і син). Малому було 4 міс. То дитині давала протефлазід, бо довго то тривало, сама вдягала маску(але то вже після візиту лікаря). Вдягала коли годувала, спали разом тільки татка були відселили в іншу кімнату.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Грип (ГРВІ) у малючка

Повідомлення Vikibee » 13 лютого 2015, 20:21

В мене це болюча тема, старша донечка приносить з садочка сопельки, сама, дякувати Богу, не хворіє довго, кілька днів і здорова, зате малий, якому за кілька днів 10 місяців, вже 4 рази пив антибіотик. Останній раз це взагалі, температура більше 39 трималася більше 5-ти днів і ніякого покращення, дитина як та курочка лежала, ні сопель, ні кашлю, ні червоного горла. Реально організм сам не може справитись, аналізи нормальні, правда, мали кілька разів бактеріальну інфекцію. І ми теж на ГВ, стараємось гарно харчуватися, на вулиці постійно гуляємо.......казала наша лікар, що треба нам почати закалятися по - серйозному, бо то не діло........

Я вже пробувала, як старша захворіє, не показуватися з малим коло неї: вона на першому поверсі спить, я з ним на другому....противірусні нас теж ніколи ще не вберегли, жодного разу....постійно як хворіє старша, і він коло неї обов’язково....від імуномодуляторів всяких теж відмовилася.....не знаю, що мені з ним робити, шкода до сліз(
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Грип (ГРВІ) у малючка

Повідомлення TattyMummy » 13 лютого 2015, 20:33

Варто надіятись, що з віком організм стане стійкіший до хвороб :wink: кажуть, що як дитина маленька хворіє часто, то потім в старшому віці не хвороблива.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Грип (ГРВІ) у малючка

Повідомлення erinaceus » 13 лютого 2015, 21:30

TattyMummy При близькому контакті (годування, перевдягання) вдягала маску, спала окремо. Намагалася поменше з дитинкою контактувати. Не знаю, чи це якось допомагає, але хочеться вірити. Частіше провітрювати, вологе прибирання, побільше гуляти. Та і до півроку при гв імунітет вважається сильнішим :yes:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Грип (ГРВІ) у малючка

Повідомлення taranjka » 13 лютого 2015, 23:31

в мене Амалія ГРВі мала десь в 3 місяці - то і температура і кашель і соплі :crazy: ну нічо, перехворіла, нічого не пили - зрідка висмоктувала соплі, провітрювала кімнату. ставила аромалампу з хвоєю і багато ціці. я коли хворію, то дитину від себе не переселяю - бо сама не висплюся і дитина теж, а здоровий сон важливіший, як на мене.
А Нестор ще не хворів за рік - хоч дівчата і я приносили якісь вірусяки. тому налащтовуйтесь шо малюк з міцним імунітетом :yes:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Грип (ГРВІ) у малючка

Повідомлення TYulia » 13 лютого 2015, 23:46

Vikibee написав: як хворіє старша, і він коло неї обов’язково.

зате може дійсно малий в садочку хворіти не буде :dreams:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Далі

Повернутись до Перші неприємності зі здоров'ям (до року)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron