Глобальні оголошення!



Чи боятися антибіотиків?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Чи боятися антибіотиків?

Повідомлення krapk@ » 23 липня 2012, 09:40

Lesya написав:Чому всі бояться антибіотиків? Вони не кусючі. При деяких хворобах просто необхідні, щоб уникнути ускладнень на серце, нирки, мозок.

в мене інша думка з цього приводу. Реально бачу навпаки що лиш дитина пчихне -кашляне зразу мама біжить і купує антибіотик-ну так мало лі, щоб не було запалення -це уривок з реальної розмови. І навіть коли в дитини як наслідок болить животик, дисбактеріоз потім який крім іншими хорощими бактеріями (біфідобактерин і т.д) потім не лікується а ще гірше коли виникає справді хвороба, що потребує лікування, то антибіотик не бере, бо організм і ті бактерії його вже знають і пристосувалися. Тоді починається важка артилерія.... Тому боятися їх все таки варто, в тому сенсі, що не пічкати без показання.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Протимікробний і антибактеріальний. Яка різниця?

Повідомлення krapk@ » 23 липня 2012, 09:52

ми в лікарні підхопили стафілокок, дякувати Богу не золотистий. Але все одно він крім антибіотиками нічим не лікується. То брали мазок з носа, висівали а тоді дивилися які антибіотики його поглинають і таким чином виписували ліки.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Протимікробний і антибактеріальний. Яка різниця?

Повідомлення Sawwku » 23 липня 2012, 11:21

я здається знаю, чому бояться

того ж чому і гормональних препаратів. раніше лікарі тягнули з адекватним лікуванням. і аж коли діло ставало попа повна, то призначали дані препарати. от і вийшла паралель: лише сильно-сильно-сильно хворий їсть антибіотик і закусує гормоном
але не зрозуміло, чому при такому страху антибіотики безконтрольно жує мало не кожен другий

є ряд хвороб, яких апріорі неможливо позбутися без вживання антибіотика і гормона, в цих випадках пошук альтернативних методів лікування вважаю недоцільним! а от якщо вірус (соплі чи там орз), можна і погратися в липки-малинки, швидше за все організм поборе заразу сам
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Протимікробний і антибактеріальний. Яка різниця?

Повідомлення Lesya » 23 липня 2012, 22:36

Сподіваюся що модератор створить темку не в консультативному розділі "чому всі бояться антибіотиків" і ми напишемо більше. Але в нас проблема інша - відсутність культури лікування, або дуже низький її рівень. Лікарі недообстежують і призначають що перше на голову збреде, ніколи не питаючи про алергії, діабет, вагітність чи гв - це напевно 98% лікарів.
Потім допишу - я в ударі
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки


Повернутись до Дитяча аптечка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей