Глобальні оголошення!



Вітамін D

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Вітамін D

Повідомлення Natalinda » 12 січня 2010, 12:26

Цікаво, чи багатьом діткам призначають вітамін D?
Ми от по капельці з 1 місяці приймаємо, а синок почав потіти сильно і волосячко повитиралося... :( Нині були в педіатра то казав по дві капельки приймати :(
Як не падає нічого на голову і вітру сильного нема, то ви опускаєте взимку капюшон у коляски щоб сонечко світило на дитинку? Мені щось взимку страшно, боюся щоб не змерз. Чи не варто боятися, хай сонечко світить?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вітамін D

Повідомлення Vika » 14 січня 2010, 18:24

Ми сьогодні були на огляді і нам теж призначили . Малючку місяць . Але без особливих до того показів . Хоча я замітила , що останнім часом в нього долоньки частенько вологі бувають . Не думала , що то від нестачі віт.Д . А як це "волосся повитиралося " ? :oops:
Vika Офлайн


 

Re: Вітамін D

Повідомлення Natalinda » 15 січня 2010, 00:05

Vika написав: А як це "волосся повитиралося " ? :oops:

На потилиці зробилася лисина. Дитинка як лежить, головкою крутить, то в тому місці де найбільше треться, там волосячка практично нема.
Наскільки мені відомо то тим діткам, що народилися в осінньо-зимовий період прописують профілактично.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Вітамін D

Повідомлення Oksana5 » 17 січня 2010, 13:51

Більшості дітям (якщо відсутні протипокази) призначають віт. D3 профілактично:
- безперервний метод до 2-річного віку по 1 кр. (500 ОД) щодня;
- курсовий метод у осінньо-зимовий період тричі на рік, приблизно на 2, 6, 9 місяцях життя по 4 кр.
Якщо при застосуванні безперервного методу з"являються ознаки рахіту потрібно перейти на курсовий метод :mrgreen:
Oksana5 Офлайн


 

Re: Вітамін D

Повідомлення mala-karta » 17 січня 2010, 18:03

а нам дохтур сказав, що нам не треба пити вітамін Д :)
пили тільки весною трохи і то лікар казала, що краще багато гуляти
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вітамін D

Повідомлення mari » 18 січня 2010, 01:07

Оксана 5 -педіатр. Вона вам дала професійну пораду. Повірте що інколи докторам дільничим-мягко кажучи фіолетово що там з вашою дитиною. А віт Д, я думаю профілактично в нашому регіоні треба давати ,окрім літа,усі дітям до 2 років. І якщо б я народила тепер ще раз -давала б по 1 краплі щодня. Це власне тільки моя думка.
Востаннє редагувалось mari в 18 січня 2010, 01:57, всього редагувалось 1 раз.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Вітамін D

Повідомлення mala-karta » 18 січня 2010, 01:22

Власне в нас всім підряд назначають вітамін D, тому мені і здається, що якщо вже нам сказали, що його не треба - то вже капець які ми здорові і не рахітичні :)

Нам про вітамін Д говорила не лише дільнича, а й давня знайома-педіатр.

Я розумію, що лікування по інтернету дуже невдячна справа, але свого часу надибала таку статтю (були й інші, але, на жаль, не зберегла):

Тицьнути тут, щоб почитати про Рахіт і вітамін Д (російською мовою)

В 80-е годы стало возможным определение содержания метаболитов витамина Д в крови - и началось изучение истинной обеспеченности организма этим витамином. Оказалось, что у подавляющего большинства детей раннего возраста с признаками рахита гиповитаминоз Д отсутствует, что позволило сделать вывод, что рахит и гиповитаминоз Д - неоднозначные понятия. Среди детей с рахитом только у 15-20% обнаружено снижение содержания витамина Д; в то же время почти у всех детей с рахитом обнаружен дефицит других витаминов (А, С, группы В), железа. Гиповитаминоз Д наблюдается с одинаковой частотой как у получавших витамин Д в профилактических целях, так и у не получавших его и далеко не всегда сопровождается нарушением фосфорно-кальциевого обмена.


Ну, щоб ніхто нічого не подумав - я не пробую когось вчити чи з кимось сперечатися. Просто знайшла таку інформацію і була б дуже вдячна, якби спеціалісти її прокоментували.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Вітамін D

Повідомлення mari » 18 січня 2010, 01:55

Мені ще дуже подобається мульти табс-до 1 року. Там є повний набір вітамінів,включаючи віт.Д. І якщо ви бачите що дитині це потрібно,можна за рекомендацією лікаря його спробувати. Я наприклад своїй малій саме в 1 рік його і давала. Бо годувала до 6 місяців. Якщо ви повноцінно харчуєтесь і годуєте дитину довго,а можливо і сама приймаєте вітаміни чи перейшли на органічно-природнє харчувння,можливо що малюку і немає в цьому потреби.!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Вітамін D

Повідомлення Oksana5 » 18 січня 2010, 22:26

Ще раз: є група дітей, яким вітД просто протипаказаний (маленьке тім"ячко при народженні, підвищений рівень Са..), це визначає ваш педіатр при огляді.

Для профілактики рахіту застосовується або курсовий метод, або безперервний.
курсовий метод, а іноді безперервний в теплий період року не застосовуються. Це
визначає педіатр ІНДИВІДУАЛЬНО для кожної дитини.

Іноді буває, що прояви рахіту з"являються аж на 2 -3 роках життя. Ситуації бувають
різні.

Плануємо лекцію про рахіт на сайті школи. :|
Oksana5 Офлайн


 

Re: Вітамін D

Повідомлення Гість » 18 січня 2010, 23:09

Дякую. Так гарно все прояснили. :heart:
Гість Офлайн


 

Далі

Повернутись до Дитяча аптечка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron