Глобальні оголошення!



Вибираємо інгалятор для малечі

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Вибираємо інгалятор для малечі

Повідомлення olgakr » 31 жовтня 2017, 14:49

Ось тільки написала тут вам і вже знайшла! Мені сподобалось інгаляції з боржомі робити.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Вибираємо інгалятор для малечі

Повідомлення erinaceus » 31 жовтня 2017, 16:19

Я не агітую за інгалятори, але хіба ви в дитинстві інгаляцій не робили? Звичайно, не небулайзером, але всяке там дихання над гарячою картоплею, каструлею з травами чи прості пластикові інгалятори з гарячою водою та ефірними оліями. Ми ж теж колись так лікувалися. Дія спрямована на швидке проникнення активних речовин у дихальну систему. Як на мене, тут нічого катастрофічного немає.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Вибираємо інгалятор для малечі

Повідомлення nelly » 31 жовтня 2017, 16:45

алe ж ніхто зараз такого нe припишe і навіть нe знаю чи можна капати припустимо в такі нгалятори олійки. Поки самe простe цe боржомі а потім понeслось :aggressive:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Вибираємо інгалятор для малечі

Повідомлення taranjka » 31 жовтня 2017, 16:53

erinaceus Колись багато чого робили і це не означає, що це добре. Добре, коли не пошкодило. Але те, про що говорять лікарі - спирається на дослідженнях і їх спостереженнях.
Тут здається трохи більше про набулайзери
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Про те, що ніякі боржомі і мінеральні води дихати не можна, так само як і олії. Але кожен лікується як хоче, я просто навела іншу думку.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Вибираємо інгалятор для малечі

Повідомлення українка » 06 липня 2020, 07:49

Комплексне вирішення проблеми-це шлях до повного й остаточного вирішення проблеми з аденоїдами (хронічними хворобами ЛОР-органів)
В "Центрі стимуляції мозку» - використовують лазеротерапію, метод фізіотерапевтичного впливу на організм, який базується на дії концентрованого світлового пучка. Лазеротер, який застосовують як для лікування, так і для профілактики ЛОР захворювань, зокрема-лікування аденоїдів у дітей. В
| +
"Центрі стимуляції мозку»
для лікування хронічних лор захворювань використовують апарат низькочастотної терапії BTL-4000 (Великобританія)
Ось три складових успіху лазерної терапії з BTL-4000:

ефективна профілактика,
різноманітний інструментарій,
запрограмовані протоколи боротьби з недугою.
Запрограмовані протоколи терапевтичного впливу засновані на практичному застосуванні апаратів і детальних досліджень. Великий ряд параметрів дає фахівцеві необмежені можливості, а значить, упевненість в своїх силах і обраний метод. А це неодмінно передається пацієнту. Правильний позитивний настрій і результативні технології - ось симбіоз успішного застосування лазерних апаратів серії.

Лазеротерапія призначається для:

Зняття больових відчуттів, які спровоковані причинами органічного характеру або порушенням в роботі центральної нервової системи;
Підвищення кровообігу в лор-органах;
Зміцнення і підняття імунітету при хворобах ЛОР-органів;
Попередження алергічних реакцій під час лікування лікарськими препаратами;
Зняття запалень лор-органів;
Для форсування процесу одужання тканин після проведення операцій (видалення аденоїдів).
Для боротьби з хворобами лор-органів застосовують лазери низької інтенсивності особливої конструкції. Таке обладнання виробляє особливі світлові спалахи, що з'являються з різними амплітудами. У деяких випадках можна змінювати силу світла для досягнення більш істотного результату. Лазеротерапія надає благополучне вплив на лор-органів, знімаючи біль і сприяючи лікуванню запалень, активізуючи відповідь імунної системи. Лазерний промінь піднімає також загальну захист організму від різних інфекцій, сприяючи якнайшвидшому обміну в клітинах, допомагаючи позбавлятися від алергічних реакцій.
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Re: Вибираємо інгалятор для малечі

Повідомлення українка » 07 липня 2020, 14:55

Привабливість лазеротерапії в дитячому віці полягає в тому, що це абсолютно безболісний і нетравматичний для дитини вид фізіотерапії, який виключає розвиток будь-яких ускладнень.

В отоларингології широко застосовується лазер для лікування хр.аденоідіта у дітей. При хр.аденоідіте лазеротерапія особливо ефективна в початковій стадії захворювання, коли переважали не гіпертрофія (справжнє розростання) аденоидной тканини, а стадія запалення, набряку. Вчасно проведений профілактичний курс лазеротерапії може запобігти розростання аденоїдів і дозволить уникнути операції з їх видалення.

Так само показанням для лазеротерапії є цілий ряд ЛОР захворювань: фарингіт, тонзиліт, ангіна, гострий гнійний та негнійний середній отит, зовнішній отит, хронічний отит, носові кровотечі, гайморит, синусит, алергічний риніт, вазомоторний риніт, лімфаденіт підщелепних лімфатичних вузлів, гострі респіраторні захворювання.
Зазвичай курс лазеротерапії при ЛОР-захворюваннях становить 10-12 процедур. Час проведення процедури - від 1 хвилини на точку впливу до 5 хвилин. При впливі на кілька точок витрачається від 5 до 15 хвилин.

При профілактичному лікуванні курс лазеротерапії рекомендується повторювати 1 раз на пів-року.

Лазерний вплив не проявляється негайно, а має виражений ефект післядії, коли стан поліпшується через 2-4 тижні.
Переваги лазеротерапії:
Безпека. Лазерне опромінення не має нічого спільного з радіацією, але дає доведений лікувальний ефект.

Відсутність абсолютних протипоказань. Наявність супутніх факторів (онкозахворювання, вагітність, вік, захворювання серцево-судинні та ін.) Враховуються при виборі методики лазеротерапії, але не скасовують її.

Лазеротерапія сумісна з іншими видами физиолечения, підсилює їх ефект.
Я боюся, що обов'язково настане день, коли технології перевершать просте людське спілкування. І світ отримає покоління ідіотів.
Альберт Ейнштейн
українка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 385
З нами з: 03 жовтня 2016, 19:22
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: троє діточок.
один з них-особливе дитятко,... дуже люблю їх усіх!
старша-донька. й двое хлопчиків.

Re: Вибираємо інгалятор для малечі

Повідомлення Yaiti » 02 листопада 2023, 18:39

Дорогі друзі, я хочу поділитися з вами думкою про те, наскільки важливо мати доступ до інформації про хвороби у дітей https://karapuz-club.com/ Останнім часом я шукала надійний інтернет-ресурс, де можна знайти корисну інформацію про це. І ось я знайшла чудовий сайт. На цьому сайті є безліч корисних статей про різні хвороби, як їх розпізнати, лікувати та як взяти профілактичні заходи. Ще однією важливою фішкою є форум, де мами обговорюють свої досвіди та діляться порадами. Я вважаю, що такий ресурс дуже корисний для батьків, і раджу всім його відвідати.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 732
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Дитяча аптечка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість