найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Як доглядаєте волоссячко?

25 жовтня 2010, 16:21

В мене от назріло питання.
Чим мити дитячі голівки?
Як часто?
Ми миєм ромашкою десь раз в 2 тиждні.
Літом частіше мили, бо в пісочниці або хтось на неї насипав пісочок, або вона на себе.
Ну і впрівали.

І чим розчісуєте, бо в нас кучері в'ються, і мала не дає чесати, видно їй болить.
А бальзам після миття голови щось не хочеться використовувати.

Re: Чи ви миєте волоссячко?

25 жовтня 2010, 16:25

Я мию раз в тиждень чіковським шампунем. ми ним користуємось ще з народження. і досі пів банки тільки використали.
я задоволена. Кучерів в нас нема. :( А мама так їх хоче :oops: :)

Re: Чи ви миєте волоссячко?

25 жовтня 2010, 16:38

я мию дитячим милом. Не часто. Влітку майже щодня мочилися бо ж в ванній)) А зараз - раз в три-чотиири тижні. Або хібашо якшо бараболя в голові, чи борщ, чи мед :lol: . Розчісуємо ще не гребінцем. хоча він вже й мій чесю-чесю тягне. Рорзчісую щіточкою з натуральною щетиною
Правда, мене турбують ті шкірки на голові в малого. Гнейс, чи як воно називаєтьс я, типу не лупа, а таке шось схоже зверху. Але я читала що краще туди руки не пхати то й не чіпаю)))

Re: Як доглядаєте волоссячко?

25 жовтня 2010, 16:39

ми обично миємо. нісим особливим. дитячим шампунем. Кучерики у нас трішки є, я їх час від часу розчісую :)))

Re: Як доглядаєте волоссячко?

25 жовтня 2010, 16:49

В мене теж щітка з натуральної ворсини, користуюсь нею вже 3 роки, дуже задоволена, бо це єдина щітка котра бере моє волосся.
Але незнаю як твоя, бо у мене вона лишає царапини, якщо волосся мало і чоловікові наприклад нею боляче чесати.
В малої тоже волосся поки не дуже густе.
Тому їй напевно теж боляче.
А гребінцем кучері важко розчесати(((

Re: Як доглядаєте волоссячко?

25 жовтня 2010, 16:55

lore1ei написав:В мене теж щітка з натуральної ворсини, користуюсь нею вже 3 роки, дуже задоволена, бо це єдина щітка котра бере моє волосся.
Але незнаю як твоя, бо у мене вона лишає царапини, якщо волосся мало і чоловікові наприклад нею боляче чесати.
В малої тоже волосся поки не дуже густе.
Тому їй напевно теж боляче.
А гребінцем кучері важко розчесати(((

Ні ні. В мене не така, як для дорослих)) Мою щітку малий теж викидає як бридкого якогось їжака)))) В мене спеціаьна дитяча зі свині вроді
Зображення

Re: Як доглядаєте волоссячко?

26 жовтня 2010, 07:54

А я вже забула, коли малому останній раз мила голову :) В нього самоочищується волосся. А малій трохи вже хіпсували волосся шампунем, в неї жиргіє трохи, думаю, ще не пізно відновити механізм самоочищення, але вона, як до бабусь потрапляє, вони їй миють голову :evil:

Re: Як доглядаєте волоссячко?

26 жовтня 2010, 09:16

Мию голову і дупу дитячим гель-шампунем Аленка. Мию раз в тиждень. А чешемся чіковським гребінчиком і щіточкою

Re: Як доглядаєте волоссячко?

26 жовтня 2010, 09:25

миємо головцю раз в 1-2 тижні. (старшій-частіше) Розчісуємо кучерики такою круглою щіткою з натуральної кабанячої шерсті. Вона така тверда і колюча, але волосся не смикає, не електризує і чеше просто суперово. Миємо шампунем клінік бейбі без сліз ( з Іспанії) :good:

Re: Як доглядаєте волоссячко?

26 жовтня 2010, 15:39

девочки, а где брали щётки с натур щетиной?
Відповісти