Глобальні оголошення!



Пірнання та пронирювання

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Пірнання та пронирювання

Повідомлення Naya » 18 квітня 2010, 11:36

Як у вас з цим?
Пірнаєте? Чи не наважуєтеся?
Я от вивчаю цю тему повторно. Була вагітною, читала багато про пірнання діток, плавання і т.д., а коли з"явився синуська, то я все ніяк не наважувалася. А тим паче ми чогось боялися води, от тільки-тільки почали звикати.
І от знову вивчаю.
Переглянула кілька роликів, класно, а не наважуся...
| +
phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

Як ставитеся до пронирювання?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Пірнання та пронирювання.

Повідомлення Dashko » 19 квітня 2010, 12:03

Я теж була в захваті від такого під час першої вагітності. Потім щось пробували робити з малої. Але тепер моя думка змінилася. Принаймі в перші три місяці будь-якого стресу потрібно уникати.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пірнання та пронирювання.

Повідомлення Natalinda » 19 квітня 2010, 17:42

Я сама теж не ризикнула. Все ж таки на мою думку краще щоб перші рази спеціаліст показав що і як. Але навряд чи в Тернополі такі є :(
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пірнання та пронирювання.

Повідомлення mala-karta » 19 квітня 2010, 22:14

я проти такого. То ж не іхтіандри.
Читала колись думку професійних тренерів з плавання про це. Вони говорять, що потім дуууже важко навчити (перевчити) таку дитину плавати нормально (бо дитина звикла бовтатися чи що там).

Якщо батьки страшенно люблять воду, ну так люблять, що капець - то вони можуть вчити дитину. Тут дитині вже на підсвідомому рівні передасться те відношення батьків.
А так просто - для чого?? А ще як мама хвилюється.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Пірнання та пронирювання.

Повідомлення гра з вогнем » 19 квітня 2010, 22:37

Ная, я читала, що після трьох місяців вже запізно.
Я точно не пригадую, але начебто, в новонародженого є вроджений інстинкт поведінки під водою і оте пірнання працює на підтримку цього інстинкту (так як є інстинкт перебирати ніжками у вертикальному положенні, "ходити". є батьки, які вважають, що потрібно якнайдовше підтримувати цей інстинкт). з часом інстинкт "зникає", тому якщо починати пізніше, це може бути додатковим стресом для дитини, оскільки інстинкт "зник", а у батьків новий бзік :).
Особливої користі від пронирювангня я щось так і не знайшла в тих статтях, але ми собі пірнали, нам подобалося, а потім перестало подобатися і ми перестали пірнати.
Так само ми робили трохи динамічну гімнастику, бо нам подобалося, а потім виросли і знайшли цікавіші заняття :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Пірнання та пронирювання.

Повідомлення mala-karta » 19 квітня 2010, 22:45

о, гра, саме так - пару місяців тільки зберігається.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Пірнання та пронирювання.

Повідомлення Naya » 20 квітня 2010, 10:39

Про рефлекс, то я в курсі, але в фільмі "Людське тіло" здається вказано, що до 6 міс.
І ще між пірнанням і пронирюванням є велика різниця. І суттєва.
Для себе я вирішила, що пронирювання - то не для нас. Я так знущатися над дитям точно не буду. Хай то роблять прихильники Чарковського.
Але якби моїй дитині сподобалося просто пірнати, то я була б рада і практикувала це. Але як знати? Ми вже потрошку плаваємо. Буквально кілька днів. Раніше малий плакав у воді, що ми тільки не робили. А набралаи повну ванночку води, і він з задоволенням грається відштовхуючись ніжками від стінок ванночки. Йому подобається відчуття невагомості у воді. То я от думаю над пірнанням. Одна наша форумчанка з доцьою пірнають, мала задоволена, тішиться. Я просто б не хотіла, щоб моя дитина боялася води, як я в дитинстві. Хотіла б показати, що водичка, то не страшно, але м"яко, гармонійно, без стресів.
Ось дві статті про пронирювання та пірнання.

http://www.7ya.ru/articles/4036.aspx
http://www.forum.infomama.com.ua/showthread.php?t=1396
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Пірнання та пронирювання.

Повідомлення TattyMummy » 20 квітня 2010, 14:12

Naya я також боюсь води. Чоловік сміється, що мені як хлюпнути склянку води на обличчя, то можу втопитися :)
Ото і не хотіла, щоб мої дітки були такими боягузами.
Тому десь з 2,5 міс. (приблизно) почали по трошки пірнати. Спочатку просто водичку лили на обличчя. Потім вже по-трохи пірнали. Уже в 4,5 плавав синочок через усю ванну під водою з відкритими очима - це йому дуже подобалось. :yahoo: А у 5,5 міс. по певних обставинах не пірнали 2 тижні. І все... перестало подобатись, почав захлинатись водичкою та й ми перестали. :( Хоча все таки повітря вміє затримувати, коли вода наприклад з душа лиється на обличчя.
З другою дитинкою також планую пірнати, але тільки в тому випадку!!! коли дитині це подобається!!!
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Пірнання та пронирювання.

Повідомлення mamaEvu » 17 квітня 2013, 17:06

Не знаю, чи по темі. Нам майже 5 місяців, купаємось в кругові, почала сильно стрибати, вистрибує на перед, на зад себе. Коли на перед, то їй наливається вода, і вона її п"є. В когось ще є такі лялі??? Що робити?
mamaEvu Офлайн


 


Повернутись до Ванна



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron