найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Шоколад і кава при ГВ

07 серпня 2011, 23:07

happymami написав:Особисто на мене шоколад і без пологів мав нехорошу дію. Закріплював конкретно.

Є таке :oops: Але що характерно, що й в малого закрепи від шоколаду, який я тріскаю! Як це помітила, почала трохи утримуватися від нього

Re: Шоколад і кава при ГВ

14 березня 2012, 22:42

я їла скільки себе пам"ятаю,вагітною теж обїдалася до потери пульса.після родів почала їсти з 2 місяця,бо немогла втриматися.кожен день маю зїсти щось солодке,бо вмираю.на малій не сказується ніяк.

Re: Шоколад і кава при ГВ

15 березня 2012, 10:30

А я і шоколад їм, і каву п'ю... Перший місяць хіба себе обмежувала. Правда, каву п'ю щодня без кофеїну, а з кофеїном хіба коли не вдома. Коли вагітна була, то щодня з кофеїном пила... Ну і шоколадом не зловживаю - дві-три цукерки і все. За дитиною змін ніяких не помічаю)

Re: Шоколад і кава при ГВ

15 березня 2012, 23:09

Мій старший дуже реагував на все що б я не зїла. Годувала не довго лише не повних 2 міс, то за цей час могла їсти лише супчики легенькі, картоплю, каші та пила чай легесенький з молоком... А все інше було табу))) Бо малий не просто плакав, а ревів постійно чи вдень чи вночі і спав по 15хв...
А з другим все було нормально... їла практично все і пила теж все (маю на увазі чай-кава-соки)...
Думаю якщо дитині шкоди нема то чому б не зїсти кусок шоколаду чи випити чашку кави...

Re: Шоколад і кава при ГВ

27 червня 2013, 13:07

Почала їсти шоколад коли малій було 3 місяці. Помаленько...потрошки. Спочатку був білий шоколад, потім молочний. Пила каву без кофеіну. Зараз час від часу тішу себе кавою з кофеїном, моїй квіточці на днях було 9 місяців. Дуже люблю лате яке роблятьв барах, в ресторанах. Не можу себі в чьому відмовити. За дитиною ніяких змін не помічаю.

Re: Шоколад і кава при ГВ

27 червня 2013, 13:34

я шоколаду не дуже їла бо не дуже люблю. А от каву....пила весь час - тільки з пологового вийшла в той же день варила каву :=): Правда пила з молоком і не дуже міцну - не більше 2х чашок на день. За дитиною змін не помічала.

Re: Шоколад і кава при ГВ

10 грудня 2013, 11:19

Годую, каву п"ю одну чашку в день таку легеньку, десь 1/3 чайної ложки кави на чашку) Але вже звикла, та й мені достатньо для насолоди смаком))) На малу не впливає. Шоколад пробувала кілька разів, ніби нічого не було, але щось не особливо тягне, без квашеної капусти тяжче живеться)))

Re: Шоколад і кава при ГВ

10 грудня 2013, 17:18

Я без кави жити не можу, і при гв я також пила 1 чашку зранку, з малою все було добре

Re: Шоколад і кава при ГВ

10 грудня 2013, 17:37

Шоколад їла з першої години народження дитини,ще в родзалі-щось голодна була і більше нічого не було,так і до тепер їм.Каву почала пити з 4 міс,до того пила без кофеїну(прочитала про неї-більше не куплятиму мабуть)На дитині не помітно,спить,як спав.Зі старшенькою,коли їй було 2міс,випила розчинну Нескафе,то після так плакала,обоє з чоловіком не могли заспокоїти...Треба дивитись по ситуації

Re: Шоколад і кава при ГВ

10 грудня 2013, 22:33

без квашеної капусти тяжче живеться)))

А є якась негативна реакція? Чи ти перестраховуєшся?
Відповісти