найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

У вашому садку заняття англійською платні чи безкоштовні?

25 травня 2016, 17:34

До нас приходять викладачі англійської з приватного центру вивчення мов, і ті батьки, котрі мають можливість і хочуть, щоб їх дитина вивчала іноземну, оплачують заняття. Решта дітей (котрих батьки не записали), йдуть в іншу групу або в спальню на час заняття. В сусідньому ДНЗ теж так, хоча знаю, що є садки, де взагалі такі заняття не проводяться, бо свого вчителя немає і ніхто не приходить з приватних.
Звісно є різні батьки, можливо частина з них водить дитину туди, де на їхню думку її якісніше навчать, частина каже "та вони ще малі, добре не вміють рідною розмовляти, а тут чужою", решта в силу обставин не може виділити на це кошти, хоча там в місяць не сильно страшна сума виходить (та все ж, погодьтесь, якби це було безкоштовно, думаю, ніхто б не був проти, аби дитина грала в ігри, розвивалась та вивчала щось нове)) і т.д., але чесно кажучи, зі сторони виглядає не дуже - одні діти радісні, бо починаэться заняття, інші засмучено виходять, бо їм не можна бути присутніми. Це ж діти, ще не всі розуміють, чому решті можна, а йому ні.
І от стало цікаво, чи англійська в такому форматі у всіх садочках, чи є такі, де заняття проводить власний "садіковський" викладач на ставці для всіх діток?

Re: У вашому садку заняття англійською платні чи безкоштовні

25 травня 2016, 17:41

В нас платна англійська, викладач теж приходить, оплата біля 50-60 грн в місяць. Розпочалися заняння в молодшій групі, я тоді свого малюка не давала з тих же причин, що добре українською не говорив, в молодшій групі і в нас ходило приблизно половина групи. В середній групі записалися ми на англійську, ходять всі дітки вже. Сама була присутня на двох відкритих заняттях, сподобалося мені, як викладають матеріал, як проводять заняття. Надіюся що все таки хоч шось в голові моєї дитини залишиться від тих уроків,хоча б якісь базові речі.

Re: У вашому садку заняття англійською платні чи безкоштовні

25 травня 2016, 18:11

І у нас платні, 7 грн. одне заняття, вчителька проходить з "IQ-центр'', дуже гарно проводить заняття діти задоволені

Re: У вашому садку заняття англійською платні чи безкоштовні

25 травня 2016, 18:43

В нас також платні, от закінчили іже старшу групу, то дуже багато знає, я задоволена. Одна знайома казала, що тепер у старшій групі англійська мова входить у навчальну/виховну програму і у них безкоштовна і на високому рівні (така ж як і платна). Якби знала це раніше, то б пойікавлась чому у нас не було безкоштовноі.

Re: У вашому садку заняття англійською платні чи безкоштовні

25 травня 2016, 19:55

В нас в садку була і безкоштовна і оплачувана. Але безкоштовна це гурток від Будинку школяра. Там займалися всі. На платну ходили невеличкими групками по 6 дітей здається. Безкоштовна дуже на високому рівні була, а за платну не знаю, бо мій не ходив.
Взагалі маю підозру що усі ці заняття "незаконні" так би мовити, садок має свою програму, і такі заняття можуть проводитися хіба після садка, або щоб батьки дітей забирали. Але оскільки це вигідно і батькам і вихователям і вчителям англійської, то ці заняття є.

Re: У вашому садку заняття англійською платні чи безкоштовні

26 травня 2016, 12:08

І в нас IQ-центр.
Але в нас щось не сильно дітки знають.
okcana, Ви в якому садочку?

Re: У вашому садку заняття англійською платні чи безкоштовні

26 травня 2016, 22:40

в нас у старшій групі проводять безкоштовні заняття англійської, 31 садок

Re: У вашому садку заняття англійською платні чи безкоштовні

26 травня 2016, 23:17

21 садок - безкоштовно.

Re: У вашому садку заняття англійською платні чи безкоштовні

26 травня 2016, 23:47

Знайшла відповідь на питання чому в одних садках платні заняття, а в інших - безкоштовні на сайті міськради
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: У вашому садку заняття англійською платні чи безкоштовні

27 травня 2016, 08:20

В нас платні,7 грн за заняття.Толк трохи є.Дитина знає слова,яких ми її не вчили.
Відповісти