Глобальні оголошення!



Мясорубка

Модератор: irinka

Re: Мясорубка

Повідомлення westa » 25 листопада 2013, 00:40

Підмовила я батьків на м"ясорубку
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

давно я маму такою щасливою не бачила :dance: , а вона ще навіть терки не випробувала.
Тато навіть вже виніс стару , давно зламану ручну м"ясорубку , піде на металолом :hi:
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: Мясорубка

Повідомлення sv-ls » 25 листопада 2013, 10:50

В моїх батьків Браун. Я нею дуже задоволена. А маю блендер Зелмер то він мені взагалі не подобається.
sv-ls Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 02 травня 2013, 23:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 77 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Донечка

Re: Мясорубка

Повідомлення krapk@ » 25 листопада 2013, 11:22

westa написав:Підмовила я батьків на м"ясорубку
Прихований текст
давно я маму такою щасливою не бачила :dance: , а вона ще навіть терки не випробувала.
Тато навіть вже виніс стару , давно зламану ручну м"ясорубку , піде на металолом :hi:


вітаю, гарний девайс,хай служить довго. Я ще своїй мамі не показувала бо на 10 грудня вручу на ДН, але випробувала все. Деруни робила 2 рази.Фарш молола вже зо 3 рази. А головне сочок томатний і апелисиновий-це дуже часто... Ну і кавусю молола-аромат-ааа...
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Мясорубка

Повідомлення Варя » 30 вересня 2020, 20:01

Я себе подарочек тоже сделала в этом году. Купила себе мясорубку BOSCH MFW3640A в Фокстроте. Она очень быстро делает фарш, есть насадочки для колбасок, у меня муж вообще балдеет от них, делаю свинокуринные. Получается даже дешевле чем покупать уже готовые. Единственное только проблема с тем чтобы из чего формировать колбаски. А так фаршик нужен, раз два и готовый свежий хороший фарш. Мощность у неё кстати класс, 2кг мяса за минуту способна переработать.
Варя Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 18 червня 2019, 02:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей