найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Хлібопічка та рецепти

17 січня 2015, 18:22

Кокетка, я от теж прийшла до висновку, що з огляду на економію часу та грошей якщо мова йле за духовку, то вигідніше пекти великими порціями, скільки поміститься в об*єм духовки. От і виходить місити багато. :confused:
А загалом, я хотіла сказати, що в принципі можна ті самі рецепти і без хлібопічки дома реалізувати. Що особисто мене порадувало, бо з місцевим магазинним хлібом в мене важкі стосунки, та й відвикла я думати за те, щоб купити хліб, просто забуваю про нього, як іду в магазин. :hi:
taranjka написав:а хтось пече в хлібопічці без дріжчів?

я ще напевне не доросла до цього... знаю, що роблять закваску, але поки що це для мене - якась фантастика...

Re: Хлібопічка та рецепти

18 січня 2015, 00:49

Tajga написав:я ще напевне не доросла до цього... знаю, що роблять закваску, але поки що це для мене - якась фантастика...

я також колись так думала, а потім зібралась одного дня і зробила закваску. Приготування хліба робиться так само. тільки замість дріжджів даєте закваску. Ну і підходить він трішки довше, але це також залежить від того як себе закваска поведе

Re: Хлібопічка та рецепти

18 січня 2015, 16:41

zhuchka, дякую тобі за закваску. Я натішитися не можу, тепер печу хлібчик в хлібопічці тільки на заквасці. Ніколи б не подумала, що хліб може вирости без дріжджів. Але він виростає дуже гарно і то смачніший набагато виходить. Також рада буду поділитися ще з кимось закваскою :wink: . Включаю в хлібопічці третій режим "цільнозерновий хліб", там спочатку десь пів години підігрівання всіх інгредієнтів, а потім заміс. Хлібчик печу житньо-пшеничний з додаванням насіння льону або горіхів, деколи додаю ізюм, чорнослив, насіння соняшника, кунжут.

Re: Хлібопічка та рецепти

18 січня 2015, 16:57

Любов а яка в тебе хлібопічка?

Re: Хлібопічка та рецепти

18 січня 2015, 17:29

в мене сама проста
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Хлібопічка та рецепти

18 січня 2015, 21:43

рада, що змогла допомогти, можу ще з кимось поділитись закваскою)))

Re: Хлібопічка та рецепти

18 березня 2015, 00:10

Дякую zhuchka що поділилась закваскою з Любов і вона поділилась зі мною :rose:
Безмежно нею задоволена. печу в хлібопічці. вже всякі пробую. житній,житньо-пшеничний,пшеничний....завтра почну додавати всяке.
заливаю,засипаю і ставлю режим тісто. там пів години місить і годину підходить в теплі. потім вимикаю і через годин 6 вмикаю режим випічка. через годину виймаю суперський хліб :love:
Дякую всім,то до цього причетний ;)

Re: Хлібопічка та рецепти

08 червня 2016, 14:14

Дівчата, а можна в хлібопічці замішувати тісто для вареників :=): ?

Re: Хлібопічка та рецепти

08 червня 2016, 14:52

Можна, я завжди собі замішую на вареники і на піцу.

Re: Хлібопічка та рецепти

08 червня 2016, 15:22

Катруся а кількість інгредієнтів на око,чи обовязково з книжечки рецептів?
Відповісти