Глобальні оголошення!



Хлібопічка та рецепти

Модератор: irinka

Re: Хлібопічка та рецепти

Повідомлення vikilandi » 24 жовтня 2017, 13:55

і я на кенвуд облизуюсь) але ж ціна(
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Хлібопічка та рецепти

Повідомлення гра з вогнем » 24 жовтня 2017, 15:38

У мене ось такий міксер Зображення без додаткових насадок поки. Чаша на 5.6 л; потужність 575W, незнаю лиш про що це говорить)
Він у нас вже давно, думаю років 5-6.
Ми його ремонтували за цей час 2 рази. Він починає спершу клацати, потім проскакувати, а потім взагалі крутить в холосту. Стираються зубчики шестерні, яка крутить насадки. Поремонтувати коштує недорого, шестерню і замазку замовляємо на амазоні.
Це міксер незамінний для мене. Без нього як без рук. Вимішує добре тісто дуже добре!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Хлібопічка та рецепти

Повідомлення eney » 25 жовтня 2017, 10:57

Да, ціни у кенвуд мама мія, я на олх 2роки сиділа, дивилась, шукала. Купила за 8, точно такий самий в магазині був 23, в мене 4 крюка для різного тіста, фуд процесор, мясорубка, цитрусова соковижималка, блендер скло, кавомолка, більше в ній солод в муку мелю , рідко пудру цукрову , і шипшину , колись на імпульсному робила соуси, ех не хватает того режиму.
Ще ваги. Окремо купила протірку-тут інколи сир протираю, овочі готові на суп-пюре, все варення в ній робила, і жмих з помідорів після соковижималки , виходить кетчуп з мінімумом шкірок і зерняток. Ще маю пасту фреска, робимо квадро спагетті , але вони товстенькі, як червячки :) і ріжки. З макаронами складно, ще не знайшли ідеальне тісто:( але знайшла муку яка нас влаштовує. Ще хочу центробіжну соковижималку докупить, і мороженицю, ну і пару медальйонів до пасти фреска , але може і в токаря замовимо. Правда за 2роки що кешик в мене я сильно покоцала деякі частини, благо все продається окремо. Єдине що шкодую що розмінювалась на дешевшу техніку, яка в сумі вийшла дорожче кешика.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Поперед.

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron