Глобальні оголошення!



Посудомийна машина - хороша річ?

Модератор: irinka

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення vikilandi » 04 серпня 2016, 01:20

flower написав:ще дуже раджу раз в пів року ( а ще краще що три місяці) чистити такою штукою рідиною двофазною. Після неї ти помітиш, що посудомийка почала значно якісніше мити посуд, не буде розводів і плям на посуді

flower а можеш детальшіше про цю "штуку" розповісти? або хоча б загальну назву, про що саме запитувати у продавців.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення erinaceus » 04 серпня 2016, 09:40

vikilandi Є спеціальна рідина в маленьких баночках, яка очищує від жиру і бруду. Ставиш її в пусту посудомийку, запускаєш програму з високою температурою і вуаля! Блистить всередині, нема неприємного запаху. Domol, наприклад, можна ще нанести на вату і протерти по боках, там теж бруд збирається. У Ватсонс є і Domol, i Finish. В Сільпо є Finish також, там де все для посудомийок. Запах в них теж не дуже, добре хімією смердить :bad: Ну але принаймні нема запаху з посудомийки. А якщо лишити відкриту, то за день-два вивітрюється.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення vikilandi » 05 серпня 2016, 17:04

:clapping: Може, комусь пригодиться мій сьогоднішній експеримент (тільки не закидайте мене тапками ::Р: )
У мене, як і у багатьох, влітку купа взуття резинового або щось подібне до резини. Вони потребують частого миття. на миття щіткою йшло багато часу (9 пар :crazy: ).
А сьогодні я знервувалася :dash: і закинула їх у мийку, туди ще й пішов плетений з дротів маленький кошик моєї доньки. Мої почуття були такими ж як після першого миття посуду після гостей у посудомийці :dance: чистота,час, посмішка :love: :aplo:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення Vikibee » 05 серпня 2016, 22:29

:scare: В мене шок.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення vikilandi » 05 серпня 2016, 22:45

Vikibee написав::scare: В мене шок.

а ви в пралку ніколи не відправляли кросівки? а після них білизну?
бачила в неті передачу, так вона мене і переконала про універсальність посудомийки)
phpBB [video]
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення erinaceus » 07 серпня 2016, 14:04

vikilandi Їх ж можна і в пралку кинути, ні?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення vikilandi » 07 серпня 2016, 14:22

так я їх раніше і прала в пралці ,але результатом була не настільки задоволена як з посудомийки)
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення Marichka » 07 серпня 2016, 15:20

мені навесні в пралці знищилось дуже багато взуття,то були тапки різні,гостьові теж і різні дит кросовки-пінєтки
машинка в нас нова і я не додумалась зменшити викручування
багато порвались-ми просто викинули
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення Vikibee » 07 серпня 2016, 18:56

vikilandi, нэа))))) навіть в думку таке не приходило, я надто бризлива б цьому плані)
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Посудомийна машина - хороша річ?

Повідомлення vikilandi » 08 серпня 2016, 17:13

Vikibee я вас не переконую, і не раджу вам так робити, просто ділюся досвідом. Я усвідомлюю допустимість або відсутність такої, як миття літнього взуття. Просто мої діти не ходять по болоті на вулиці, обпльованих підїздах, обпісяних туалетах, хутро котиків-песиків також не чіпається за ногами і т.д,. Я знаю стан їхнього взуття і воно не викликає у мене відразу. Літні тапці чисті, просто мають рельєфний дрібний узор на внутрішній стороні, який складно вичистити щіткою. Мало того, я в посудомийці мию ще й відра для сміття (маю два: для органічних і побутових відходів). чи це також у вас викличе шок? Може ви забули, так нагадаю, що в машинці є різні температурні режими, і така дезінфекція як там відбувається під час миття і сушіння паром, то жодними ручками не досягнути.
А щодо кросівок, хатніх тапок, то я їх перу з чистими підошвами, не знаю що ви нафантазували)
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron