найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Тостер

15 листопада 2010, 20:08

Захтіла наша бабуся на Миколая тостера, але сама каже "не знаю чи він нам треба" :lol:
Дівата, хто має? Який? Шось розкажіть.

Re: Тостер

16 листопада 2010, 00:01

Я собі на ДН теж замовляла. Купили фірми Vitek (http://bt.rozetka.com.ua/ru/products/de ... index.html). Дуже рідко ним користуюсь, проте мені на новій хаті буде потрібен, бо тут і розетки нема такої на кухні, і місця (там шнур малий). Пробувала пару раз-задоволена. Проте я б радила купувати трохи дорожчі моделі, таких фірм як Philips чи Tefal.
Дуже люблю зранку пити каву з тостером (канєшно, "наша галя балована", але шо зробиш). :D
Короче, Наталя, купуйте. Думаю, будеш задоволена сама. Як зранку собі якесь капучіно чи кавусю зваргениш, і тут тепленькі тостери виймеш з апарата, покладеш на тарілку, намастиш маслечком (чи нутеллою чи ше якоюсь смакотою), і сядеш собі на ґаночку снідати. Мням! Красота!

Re: Тостер

16 листопада 2010, 00:32

У нас також є тостер. Люблю тост з маслом і медом і до чаю, мммм...
Але мені здається, що краще купити седвічницю, в ній можна і тост зробити просто, і тост з начинкою. Принаймні я дуже люблю такі тости з начинками, але вже на ту всю техніку місця на нашій маленькій кухні немає :(

Re: Тостер

16 листопада 2010, 00:43

Але мені здається, що краще купити седвічницю

підтримую :good:

Re: Тостер

16 листопада 2010, 01:39

TattyMummy написав:Але мені здається, що краще купити седвічницю, в ній можна і тост зробити просто, і тост з начинкою.


А з цього місця поподробнєє, пожалуйста...З начинкою - то як?

Re: Тостер

16 листопада 2010, 01:41

ми колись мали, заразна штука :)))

дівчата правду пишуть краще купувати мультифункціональну техніку. бо місця катастрофічно бракує.

ми недавно купили кавоварку, я не маю де її поставити і все :(

Re: Тостер

16 листопада 2010, 02:12

ой слухайте, начиталася в гуглі...
та то ше вафельниці є ... і ростери... і фігостери ... вже сама чогось хочу і не знаю чого :???:

Re: Тостер

16 листопада 2010, 02:30

а 2 і 3 то шо таке? :oops:

Re: Тостер

16 листопада 2010, 10:28

Ростер це типу міні пічка

Там і тости можна робити і бутерброди і вафлі і шо-то там на грилі.

І посто тостер тоже може називатися ростер, коротше я сама трохи вже запуталася :crazy: Но шось куплю точно, тільки от шо. Дівчата хто ше чим користувався :sos:

А фігостер - то я так, від перевтоми :crazy: нема такого в гуглі :D

Re: Тостер

16 листопада 2010, 10:31

але в ростері не буде скоринки.
Відповісти