Глобальні оголошення!



Мікрохвильова піч

Модератор: irinka

Re: мікрохвильова піч

Повідомлення мешканка » 03 лютого 2011, 09:52

і я проти мікрохвильової. Чудово обходимось без неї (хоча раніше дуже активно користувались). Знаю, що це дуже шкідливо: не тільки випромінювання, але й їжа псується: втрачають поживні речовини(ті, які залишились після приготування), їжа "деструктурується", тобто рветься молекулярна структура їжі і їжа стає "мертвою"...
Я не думаю, що твердження "зараз все -шкідливе"-це аргумент. Багато від чого можна відмовитись. (від мікрохвильової, від побутової хімії, від різного роду консервантів і добавок до їжі...) просто потрібно трохи зусилля над собою і все.
Коли я активно лікувала малу від лямблій і не могла ніяк вилікувати то та лікарка, яка нас вела, порадила мені на час лікування повністю відключити мікрохвильову і не користуватись нею зовсім. Мовляв, деструктурована їжа з мікрохвильової понижує опірність організму і додає сили паразитам... Я в суть не вникала, але послухалась її поради і з того часу ми так мікрохвильову і не вмикаємо.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: мікрохвильова піч

Повідомлення Nymydora » 03 лютого 2011, 10:29

Зараз я скажу кощунство, я готова - закидайте мене ліфчиками. Але їжу не обов'язково гріти. Можна просто готувати на раз - щоб з'їли. Ми так живемо уже 4 роки. А коли треба, щоб зготоване залишилося теплим надовше, то ми їжу закутуємо. Коли робили собі кухню, то один шкафчик спеціально виділили на закутування їжі. Кинули туди стару синтепонову ковдру. Я можу в 12-1, коли малий спить, зварити суп. А чоловік о 7-8, коли приходить з роботи, їсть його ще теплий. Ясно, що це напряжно трохи, більше часу проводиться на кухні. Але то здоров'я.
ПРо живу і мертву їжу - це окрема тема.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: мікрохвильова піч

Повідомлення мешканка » 03 лютого 2011, 10:43

Nymydora написав:Зараз я скажу кощунство, я готова - закидайте мене ліфчиками. Але їжу не обов'язково гріти. Можна просто готувати на раз - щоб з'їли. Ми так живемо уже 4 роки. А коли треба, щоб зготоване залишилося теплим надовше, то ми їжу закутуємо. Коли робили собі кухню, то один шкафчик спеціально виділили на закутування їжі. Кинули туди стару синтепонову ковдру. Я можу в 12-1, коли малий спить, зварити суп. А чоловік о 7-8, коли приходить з роботи, їсть його ще теплий. Ясно, що це напряжно трохи, більше часу проводиться на кухні. Але то здоров'я.
ПРо живу і мертву їжу - це окрема тема.

ну тут респект і уважуха...але точно не для мене. Я варю осоновну їжу так, щоб було на пару днів. Не розумію, як можна зварити борщу чи голубців на 4 порції? Може, якби сім"я була більша-то тоді все б з"їдалось, але я б дуже скоро задовбалась щодня варити.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: мікрохвильова піч

Повідомлення lore1ei » 03 лютого 2011, 10:48

Я теж щодня варю їжу, бувають винятки звісно :)
Мікрохвильовки немає, чоловік раніше настоював щоб купили, але я не бачу в ній необхідності.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: мікрохвильова піч

Повідомлення mavpusya » 03 лютого 2011, 10:56

Nymydora, lore1ei - молодчинки!
Берем орієнтир на Вас!
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: мікрохвильова піч

Повідомлення Nymydora » 03 лютого 2011, 11:36

насправді, не так вже й важко розрахувати - з часом рука набиваєтсья. Я, наприклад, знаю, в якій каструльці в мене 2 дорослі порції. Якщо варю на 3, то даю трохи більше. Якщо на 1 - половину.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: мікрохвильова піч

Повідомлення Marta » 03 лютого 2011, 11:41

Ну малій я стараюсь варити завжди свіже.
А самим так не получається...
Стараюсь їсти багато сирих овочів-фруктів, то, в принципі, на здоров"я в нас в сім"ї ттт ніхто не жаліється.
Навпаки.
Так що користуємось, і вже давно досить, я завжди за те, щоб спрощувати собі життя, а не ускладнювати..)))))
Marta Офлайн


 

Re: мікрохвильова піч

Повідомлення Natalinda » 03 лютого 2011, 11:49

Ми не користуємося, бо не маємо. Ну чула шо шкідливо - то казала шо не хочу.
Але позиція Марти мені довподоби, та й вже десь писала шо жити взагалі не дуже корисно :zybu:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: мікрохвильова піч

Повідомлення мешканка » 03 лютого 2011, 12:08

як би не було, але "рости" є куди... може і я колись оберу для себе таку позицію ;) Але хіба вже коли малі трохи виростуть і будуть мені помагати. :beer:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: мікрохвильова піч

Повідомлення гра з вогнем » 03 лютого 2011, 19:12

одне з чим я погоджуюся, то це те, що випромінювання від микріхвилівки менш шкідливе ніж випромінювання мобільного телефону, яке по своїй суті надшкідливого впливу не має.

те, що є люди, які обирають життя без мікрохвилівки - то це одне, але стверджувати, що мікрохвилівка настільки шкідлива, що нею не варто користуватися - зовсім інше. нічого настільки шкідливого у мікрохвилівці не має. загазована вулиця значно шкідливіша у плані впливу на здоров'я ніж мікрохвилівка. та навіть у глухому селі, без здобутків цивілізації на чистій та здоровій їжі та 12 годинному батрачені на полі, щоб прогодуватися, згадайте-но скільки люди в середньому жили?

саме тому я не бачу сенсу відкидати одні досягнення цивілізації й при цьому користуватися іншими, такими як транспорт, електрика і навіть інтернет. на мій погляд - це чистої води блюзнірство.


повертаючись до мікрохвилівок. деструктуризація їжі відбувається, як вже було сказано від будь-якого нагрівання, а не від виключно мікрохвильового. якщо молекула при тій чи іншій темпратурі має розпастися і змінити свою структуру це відбудеться незалежно від нагріваючого приладу. хоча для чього потрібно добре постаратися і пересмажити їжу. але певно ви б пересмажене не їли не залежно від способу приготування.
в одного з вазонів могла бути хвора коренева система, чи жити паразит.
вітаміни втрачаються залежно від способу приготування їжі і часу теплової обробки.

А час. який мала стояти коло банячка, роблячи кашу, я краще проведу з дитиною на прогулянці. Особисто мені так зручніше :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron