Глобальні оголошення!



Дитячий майданчик. Запитання? Відповідь

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Дитячий майданчик. Запитання? Відповідь

Повідомлення Руженка » 16 березня 2012, 16:10

Дефочки, весна таки прийшла)))))Або краще сказати успішно крокує)))) Ми і наші діти будемо проводити багато часу на вулиці. Та окрім сонечка і свіжого повітря хотілось би, щоб дітям було весело і цікаво!!!! Питання ДИТЯЧИХ МАЙДАНЧИКІВ мабудь актуальне для кожного другого з нас....

Я живу в Кременці і вирішила зайнятись облаштуванням дитячого майданчика у своєму дворі. Інтернет звичайно "кишить" пропозиціями дит майданчиків))))))))За "дуже маленьку ціну")))))Хороший майданчик на замовлення коштує в межах 50 тис грн ато і більше))))

Звичайно в неті також є багато речей, які можна зробити своїми руками. Так от: ми будемо намагатись робити своїми руками))))

Ось на разі шукаю в неті деревяний будиночок для діток як зробити своїми руками.......Але сьогодні в мене невдалий день)))))))

ПЛІЗ, ПОМОЖІТЬ)))))))))) Знайти майстер клас по виготовленню дитячого будиночка!!!!

А ще підскажіть в який колір пофарбувати стадіон???? Ато чорно-біле, або біло-голубе якось проїлось.......

А я буду кидати фоторепортаж час від часу нашої роботи)))))

ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Руженка Офлайн


 

Re: ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК. Запитання?Відповідь.

Повідомлення krapk@ » 16 березня 2012, 16:26

кльова ідея, постою послухаю.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК. Запитання?Відповідь.

Повідомлення happymami » 17 березня 2012, 10:46

Руженка ти молодчинка. Ідея супер. Якби я таке задумала, то я би мабуть не шукала спочатку ескізи, а подивилася на наявний матеріал. Може в когось пошукати старі двері - часто люди зараз викидають такі речі, чи в ЖЕКу попитати, вони ж збирають такі відходи зі всіх будинків. Може б вони привезли троха якихось дощок і дверей. Тоді вже буде видно, може з тих дверей чи стінки хатинки робити, чи "підлогу".
Особисто я би бачила хатинку-гірку. В яку є драбинка, але є й спуск по гірці.
Тоді би вже приблизно з того, шо маю думала би креслення своє. В інтрнеті всеодно всьо стандартне мені здається. От на основі тих знимок намалювати шось своє. Дашок мав би бути таким шоб не промокав, але й шоб не важкий. Треба ще подумати, яка та хатка має бути - захищена зівсюди стінами, чи там вам підлітки пісяти будуть? Може тоді відкрита?
Ти розкажи, як ти її бачиш, тоді легше шось з тобою придумувати буде ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК. Запитання?Відповідь.

Повідомлення Lesya » 17 березня 2012, 11:01

Щодо кольорів. А якого кольору будинки навколо? Є багато зелені?
Я прихильник яскравих кольорів для дітей- малиновий, жовтий, бірюзовий...
А можна придумати щось тематичне, пов"язане з легендами про місто... Здається є легенда про міст з волосся, і якщо це якось реалізувати, то діти будуть рости в власній історії. Спробую щось помалювати і тоді скину.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК. Запитання?Відповідь.

Повідомлення flower » 17 березня 2012, 11:21

В мене чоловік збирається зробити будиночок, типу такий як Хепімама каже, з гіркою і драбинкою, під будиночком пісочниця, збоку від будиночка качелька.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК. Запитання?Відповідь.

Повідомлення Руженка » 20 березня 2012, 03:09

flower написав:В мене чоловік збирається зробити будиночок, типу такий як Хепімама каже, з гіркою і драбинкою, під будиночком пісочниця, збоку від будиночка качелька.


А скинь будь-ласка фотку, вашого будиночка))) Ви ж знайшли щось схоже в журналі, неті, чи ідея в голові????
Руженка Офлайн


 

Re: ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК. Запитання?Відповідь.

Повідомлення Руженка » 20 березня 2012, 03:22

Хепімама, а на рах будиночка, то я планувала зробити його з досок. Простий будиночок з отвором для дверей і для вікна. в середині зробити дві лавочки. Цей будиночок для діток до 6- 8 рочків. Старшим діткам, щоб зайти в будиночок правда потрібно буде "пригнути голову"))))

Питання чого таке важке для мене???? Тому, що ІДЕЯ Є!! МАТЕРІАЛ Є(Знайдеться) НЕМАЄ КОМУ РОБИТИ............бо в моєму будинку дітей дужжжже багато..... і мам.........і тат......і ніби ніхто не розведений.......але ІНІЦІАТИВИ........А ТИМ БІЛЬШЕ РОБОТИ - НУЛЬ. Я вже просто думала, як роздрукую їм фото з детальною інструкцією, то може щось зроблять???!!


На рах Жеку.......то тут глухе діло.......Наш Жек....я взагалі не знаю чому він ще існує..і чому ми платимо квартплату....... Він території толком не прибирає......що вже можна сказати про все інше. Я ходила, просила, чи змогли б вони вирізати, кущі, дерева, гілки........ТО ВОНИ І ТОГО ОБІЦЯТИ НЕ МОЖУТЬ.......То людей нема, то інструментів, то машини......

Качелі, що будемо робити - робимо своїм коштом. Зварити....привезти.......встановити.....пофарбувати...... Стадіон, який в жахливому стані, теж фарбувати, ремонтувати щитку, встановлювати кільця будемо самі.... і ще багато всього......

ЯКБИ Я НЕ БУЛА МАМОЮ.............Я БИ ТОЧНО ТОГО НЕ РОБИЛА........ А так, просто Марго навіть немає, де на качелі покататись......хіба їхати аж в Центр на Рошенки. А це пертись маршруткою 20 хв. Ніби і недовго, але ж кожного дня кататись не будеш....

Потім виставлю фотки, що знайшла в неті, що можна зробити(будем робити) з використаних шин від автомобілів і пластикових бутилок.
Руженка Офлайн


 

Re: ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК. Запитання?Відповідь.

Повідомлення flower » 20 березня 2012, 10:49

Руженка написав:
flower написав:В мене чоловік збирається зробити будиночок, типу такий як Хепімама каже, з гіркою і драбинкою, під будиночком пісочниця, збоку від будиночка качелька.


А скинь будь-ласка фотку, вашого будиночка))) Ви ж знайшли щось схоже в журналі, неті, чи ідея в голові????

Чоловік бачив такий в Польщі і ніби має фото в телефоні, ввечері як не забуду попитаю.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК. Запитання?Відповідь.

Повідомлення flower » 20 березня 2012, 10:59

от знайшла схожий,
Зображення
тільки того балкончику в нас не буде, а одразу качелька буде пристроєна, а під будиночком пісочниця. В нас на сонячній ділянці той будиночок буде стояти, від ранку до вечора сонце, якраз добре пісочниця знизу, бо дитина буде гратися в піску і сонце не буде попадати на неї.
а от трошки простіший
Зображення
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК. Запитання?Відповідь.

Повідомлення Ulkanet » 20 березня 2012, 18:07

не зовсім хатка, але декор одної дит площадки в Тернополі.

Зображення

Зображення

| +
Зображення

Зображення

Зображення
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей