Глобальні оголошення!



Пустушки і пляшечки для дітей

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення олеся » 17 листопада 2011, 23:37

Я на форумі недавно, тому може ця тема десь розкривається (якщо так то підкажіть). Давайте поділимося досвідом на рахунок пустушок та пляшечок для дітей. Які саме пустушки діти мали, через які соски пили молоко та кашки, а також найважливіше: як краще та легше відівчити діток від цих речей!!!
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення taranjka » 17 листопада 2011, 23:59

найлекший спосіб відівчити - не привчати :P
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення олеся » 18 листопада 2011, 00:10

taranjka написав:найлекший спосіб відівчити - не привчати :P

Я з вами цілком згідна , але якщо ситуація складається так що треба? Наприклад коли старшому було 1.5 міс мені робили операцію і про грудне вигодовування мови не могло бути та і з ложечки що 3год не погодуєш бо ще зовсім маленький... І на рахунок пустушок коли дитинка на штучному годуванні, то на мою думку без пустушки не обійдешся. То цицю можна по замовленню хоч що пів год а з сумішами так не пройде
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення Перлинка » 18 листопада 2011, 00:59

олеся

то крамольна тема для цього форуму

мала-карта певно ще не бачила :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення олеся » 18 листопада 2011, 01:02

Сорі не знала!!! То її видаляйте як що то не можна!!!
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення Natalinda » 18 листопада 2011, 01:33

олеся та чого ж не можна :)
Все можна :)
За пляшечки незнаю, а з пустушками є трохи народу
Народ, давайте, признавайтеся :flag:

Я теж вважаю якщо дитина на ШВ - то пустушка по-любе має бути
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення гра з вогнем » 18 листопада 2011, 04:04

ми пустушки не мали, з пляшечки не пили
кажуть відлучають просто: викидають, або дитя підмовляють викинути та й по всьому
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення Nymydora » 18 листопада 2011, 09:14

ги-гиги, крамольна тема :lol:
Та весь форум знає, що нимидора давала (і ще дає на сон) дитині пустушку, а також те, що дитина нимидорина активно користувалася пляшечкою із соскою.
Не кажу, що пустишка - це фест, як добре. Теж думаю, як маю відівчити. Але коли Деник мав три тижні, він обсмоктував всі кулаки, навіть і рукавичках. А в хаті було холодно, і тому дитина була постійно з холдоними руками і мокрими рукавами. Коли я дала пустушку, він став спокійніший. Стараюся міняти раз на місяць, хоча останні дві, які в нас є, вже не мінялися давно, регулярно мию просто. Чекаю, поки порвуться, щоб була причина викинути :grin: Зараз даю тільки на сон.
З пляшечки ми почали пити десь з 4 місяців, коли виникла потреба мені виходити з дому - я зціджувалася і малий спокійнісінько пив, а потім так само спокійнісінько вертався на цицю. Відлучилися в рік і 10, бо кусався дуже та і молока було мало вже.
Як відівчати? не знаю. Мою тато колись змив в унітаз. Мені було десь 3 роки, пам'ятаю досі :grin: Не знаю, як зроблю з Денисом, поки що це мені не заважає - їсть добре, зуби нормальні, говорить прекрасно.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення taranjka » 18 листопада 2011, 09:27

ну, чо, я тож давала дурника :tipok: десь в 5 чи 6 місяців, коли зуби лізли і вона цілими ночами висіла на циці. то десь місяці два вона кілька разів її смоктала. потім загубилася і всьо. :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пустушки і пляшечки для дітей

Повідомлення КлубНіка » 18 листопада 2011, 10:32

Я хоч і майже до 2-х років годувала грудьми але у нас були приситні і соска і бутилочка. Правда бутилочкоюя лиш трохи допоювала до місяців 8, далі малий навчився сам з маленької кружечки пити. А соску я вперше дала в 3 місяці (до того бабусі питались дати, але Іллюха непіддавався :grin: ) і малий як на диво взяв її. Правда смоктав тільки на сон, в інший час вона була йому непотрібною. Нарахунок відівчати від цих речей, то незнаю, бо у мене малий сам відмовився від соски в рік і місяць.
КлубНіка Офлайн


 

Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron