Глобальні оголошення!



Ходунки і качелі пригунчики? Чи корисно?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ходунки і качелі пригунчики? Чи корисно?

Повідомлення Kropiva » 06 вересня 2013, 11:36

І я відпишу свої враження. Бо дуже зачепило про лінивих Мамаш!
Ходунки що з трусиками категорично нам заборонив лікар.
Пригунки в нас були фішеровські джунглі, просто супер щаленна популярність в малих... І в малих усіх сусідів. Але більше 20 хвилин там ніхто не сидів.
Ще один вид ходунків це толкателі. В нас були чікко ергожим. Малі з ними прогулювались вже в 9.5 м, а самостійні кроки були в 10 и 10.5 міс. Про ці ходунків окремо напишу що вони мають прорезинені колеса и стопори-страховки від перегортання. З ними можна вчитися вставати. І повз ти на колінках. Є можливість регулювання ручки по висоті.
Мамаш лінивих не буває, є різні ситуації в житті Мамаш!
Kropiva Офлайн


 

Re: Ходунки і качелі пригунчики? Чи корисно?

Повідомлення flash-ka » 06 вересня 2013, 13:03

Kropiva написав:Ще один вид ходунків це толкателі. В нас були чікко ергожим. Малі з ними прогулювались вже в 9.5 м, а самостійні кроки були в 10 и 10.5 міс. Про ці ходунків окремо напишу що вони мають прорезинені колеса и стопори-страховки від перегортання.

перегортання? може перекидання? :hi:
менше з тим. були в бабусі і там подруга принесла таке чіко. не погана штука, але моя мала так перекинулась разом з нею, що мало носа не розквасила......щастя сестра була поруч і зловила як могла..... доня перелякалась, то потім два дні не підходила до тої забавки.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Ходунки і качелі пригунчики? Чи корисно?

Повідомлення taranjka » 06 вересня 2013, 15:25

а діти тоді не поччинають швидше ходити? з тими штовхачками? замість шоб з користю повзати і готувати хребет до більших навантажень ІМХО
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ходунки і качелі пригунчики? Чи корисно?

Повідомлення гра з вогнем » 06 вересня 2013, 19:06

мій так взагалі не повзав, то шо хребет недорозинутий має? :crazy:
шота лікарі ужасу-ужасу з відсутності повзання не влаштовували.

а з штовхачкою ходив, нічого страшного в тому не бачу.
якщо він вже сам ходить, то хай собі штовхає, як йому подобається.

вчити ходити з тою штукою ми не вчили, а як встав на ножки і пішов то на дворі давали походити. а дома собі просто грався "в пилесоса"
особливо коли я пилесосила, він так само з тіє штукою ходив.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ходунки і качелі пригунчики? Чи корисно?

Повідомлення taranjka » 07 вересня 2013, 10:51

ну про повзання і його користь багато пишуть. так само і про раннє ходіння - вірити чи ні, справа кожного. я для себе вирішила, що такі штуки не корисні - з штовхачкою дитина проводила б більше часу (там кольорові штучки всякі є, і музика, і кнопочки), ніж би попід стінами ходила.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ходунки і качелі пригунчики? Чи корисно?

Повідомлення гра з вогнем » 07 вересня 2013, 17:30

гра з вогнем, так само багато хто каже, "а ось моя дитина виросла на штучному годуванні і що їй чогось бракує порівняно з груднічками" ...

Dashkoа часто тобі кажуть мами дітей на ШВ, що їх дітям щось бракує? ти часто з такими мамами спілкуєшся?
не зрозуміла твого порівняння

taranjka наші особисті погляди можуть суттєвро відризнятіся від загальноприйнятої практики і норм

я писала ліше те. що кожна дитина індивідуальна, а норми і те що пишуть - стосуються стастичних узагальнень
якщо мій не повзав, то шо на карачки його ставити приказуючи "повзи дитино, повзи! бо тьотя таранька на форумі написала шо то є корисно!"
я його хоити не заставляла, не садила і на ножки не ставила, навіть улюблене багатьма "качання пресу" не робила
він встав на ніжки дуже швидко, швидше ніж за нормами, а коли вже пішов і ходив сам, близько року ми купила ту штовхачку, яка нам дуже подобалася і помагала
особливо ті всі кнопочки, звуки та перекидні штучки

и я завжди заздрила мамам, чиї діти сидять собі й перекидають ті штучки кольорові, замість того шоб по хаті носитися
у мене щоразу умілєініє, як бачу дитя, що довше хвилини хоч чимось гралося
тому мабуть, все таки не всі діти проводять багато часу з кольоровими цяцьками, деяких навіть заставляти треба
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Ходунки і качелі пригунчики? Чи корисно?

Повідомлення Sjuzy » 09 вересня 2013, 23:23

В мене дітлахи повзали, ходит довго не хотіли. А взагалі кожна дитина сама чує як її краще. Якщо сама ходить, нема проблем, завтавляти повзти не треба)))))))))а от до ходунків ставлюся негативно.
Sjuzy Офлайн


 

Re: Ходунки і качелі пригунчики? Чи корисно?

Повідомлення Kropiva » 06 січня 2014, 16:30

Про ходунки, не можу сказати що ми довго їх возили . І вогники їх особливо не цікавили, вони швидше були як помічь встати.
Стрибунці, нам більше сподобались. Малі з 1 року стрибали навчились. Зара гоцають на матрасі як на батуті.
А ваші коли стрибати почали?
Kropiva Офлайн


 

Re: Ходунки і качелі пригунчики? Чи корисно?

Повідомлення sky » 06 січня 2014, 21:47

Моя з 6 місяців пробувала ходити в ходулях, в 8 купила їй штовхачку чіко, а в 10 ми самостійно почали топати, при тому що повзати почали після того як навчилися ходити
Зображення
sky Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 07 березня 2012, 11:04
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 47 раз.
Подякували: 141 раз.
Діти: дівчинка 26.06.2012

Re: Ходунки і качелі пригунчики? Чи корисно?

Повідомлення Mama3 » 08 січня 2014, 14:35

Я нікому не купувала ходунки,хоч і пропонувала родичі віддати. В братової малий так літав по хатів,що постійно щось на себе перекидав. І він трохи старший, тоя для себе зробила висновок,що мені ця річ не потрібна. знаю випадки,що і з ходунками перекидалися. Мої всі троє активно повзали, причому я не змушувала, просто ставила на підлогу, розкидала іграшки, а вони самі дотягувалися, отак навчилися на животі, потім на колінах. Старий пішов в 11 міс. сам, мала після року. Менший зараз активно повзає, і на сходи пробує вилазити, то пильнуємо,ходить біля всякої опори. А мене особисто виручає манеж - такий старий,з сіткою, ще з мого дитинства,діти в ньому вчилися ставати, але я їх туди садила, як треба було щось зробити і тримати в полі зору, то стояв і зараз стоїть на кухні.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron