Глобальні оголошення!



Манеж - потрібна річ?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Манеж - потрібна річ?

Повідомлення krapk@ » 28 травня 2010, 21:16

Ось приглянула собі манежик. І не стільки манеж скільки ліжечко для поїздок з потребою переночувати для сина. Як думаєте таке 2 в 1 потрібна річ в домі?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
А ось в Хмельницьку на базарі за 580 подруга купила такийво 2 рівневий
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
В нас хтось бачив такі? Які ціни?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: манеж потрібна річ????

Повідомлення IREN » 28 травня 2010, 21:46

Якби і купляла , то тільки такий-
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
ми не мали, проте, я трохи шкодую, бо не мала вільної хвильки, всюди моє дитя повзало, а я за нею не встигала.
IREN Офлайн


 

Re: манеж потрібна річ????

Повідомлення TattyMummy » 28 травня 2010, 23:01

В нас такий як той перший схожий. Мені знадобився. Хоча б на хвилинку могла кудись піти від дитини. Хоча й часто не користувались Тепер от плануємо до бабці на дачу завезти для спання, хоча там і не передбачено. Просто поставимо на дно матрасик. Так точно буду знати, що як прокинеться, то нікуди не втіче.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: манеж потрібна річ????

Повідомлення Natalinda » 28 травня 2010, 23:56

Ну, особисто я б в манежі фіг сиділа :lol: Хоча каже мама що ще й як сиділа. :lol:
Ми не купували, в нас ліжечко поки замість манежа (хоча це і не зовсім правильно).
Якщо часті поїздки то річ на мою думку хороша і практична, навіть якщо ви спите з дитиною, то не всюди є така можливість. Мені давно такі ліжечка-манежі подобаються. Чоловік мав намір купувати, я щось перше вагалася, а тепер він вагається. Та ми і як кудись їдемо то не ночуємо.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: манеж потрібна річ????

Повідомлення Olysa » 29 травня 2010, 02:27

В нас був звичайний манеж.Штука класна,бо мала і сиділа в ньому і спала деколи.Вот наприклад була ситуація коли ми їздили в село.Був вибір чи брати каляску чи манеж.Але вночі мала в калясці би не спала,тому ми взяли манеж,і дитина спала в ньому вночі.
На рахунок манежа-ліжечка,думаю що класно)))Але там напевно дитина буде спатки тільки до 2 рочків,чи ні?
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: манеж потрібна річ????

Повідомлення krapk@ » 29 травня 2010, 11:54

так до 2 в деяких пише до 3.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: манеж потрібна річ????

Повідомлення mala-karta » 29 травня 2010, 13:15

народ, ви що, який манеж??????
дитина має повзати, а не сидіти в клітці.
Свого могла лишати або в ліжечку, або на підлозі. В когось нема ліжечка чи підлоги?

Оце хіба дійсно, тільки як перевозне ліжечко використовувати. Хоча мій в бабусі прекрасно спав би під моїм боком.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: манеж потрібна річ????

Повідомлення kamisia » 29 травня 2010, 13:34

якщо віддадуть зезплатно то на 20 хвилин там того кіндера можна притримати шоб по хаті не повзав, ну помитьсь нада мамі (можна використати і ліжечко, успішно використовуєм, но всеодно купа крику, стараюсь митись поки мала спить) а так, хай повзає, розвивається. Тяжко, по всій хаті того бебі повно, купа гостирих кутів, падає, кричить, товчеться головою, їсть всьо шо бачить..... А хто казав шо буле легко???? Себе закрийте в кімнаті на 30 хвилин, без права кудись іти??? Класно?? отак і дитині. Хай пізнає світ без обмежень, а мама повинна допомогти і підстрахувати а не в тюрму піхати
Спати в бабусі мона і разом з мамою.
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: манеж потрібна річ????

Повідомлення Olysa » 29 травня 2010, 14:03

А моя наприклад не спить зовсім зімною))))Тоді спала тільки в манежі або в своєму ліжечку)Так що він нам пригодився))
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: манеж потрібна річ????

Повідомлення Olenka » 29 травня 2010, 14:25

А у нас є ліжечко-манєж, але ні то ні інше поки не пригодилося, окрім як на 5 хв. туди вдень посадити і гойдати замість гойдалки. Ще лахи складати туди зручно, але не дуже естетично.
Малий спить з нами, то як ліжечко взагалі ніяк. В поїздках - чудово спали в поїзді на звичаній поличці вдвох, тим паче у бабусі мусить знайтись трохи більше ліжко.
А манеж, на мою думку, абсолютно річ непотрібна. Краще підлогу обладнати - точно звідти не впаде :)).
А ще, такий девайс використовується або як ліжечко, або як манеж - бо трохи складно то туди-сюди трансформувати, не думаю, що у якоїсь мами буде натхнення розкладати-складати кілька разів на день.
А!!!! Забула!!! Ми дуже гарно використали пеленальний столік з того ліжечка і кишеню для всяких дрібниць - зручно всякі процедури робити. Оце і все, на що він нам придався поки. Можливо, трохи пізніше туди малого переселимо, але треба навчити правильно вилазити самому, бо може загреміти легко звідти.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей