Глобальні оголошення!



Манеж - потрібна річ?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Манеж - потрібна річ?

Повідомлення flash-ka » 13 червня 2013, 17:48

TYulia для повзання краще таки вся кімната, а манеж,це коли тобі тре в туалет чи на кухню чи на балкон....щоб маля тим часом щось собі не зробило. у нас манежем було ліжечко і це тільки по 2 тижні коли доня набувала нових умінь :hi: ну наприклад вчилась перелазити поріг (під наглядом, бо могла носом зарити ). потім знову безпечно залишала її (не на довго!) в кімнаті на підлозі з забавками :wink:
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Манеж - потрібна річ?

Повідомлення Галлинка » 13 вересня 2013, 17:48

у нас теж манежем служить ліжечко, і то не надовго можна там дитину залишити... в мене що малий, що мала дуже активні, їм давай всю кімнату, то мало місця буде, скрізь треба залізти, все попробувати... діти пізнають так все навколо, а манеж, то справді лише обмеження на нетривалий час, тому вважаю, що без нього можна обійтися
Галлинка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 194
З нами з: 28 липня 2013, 00:49
Звідки: тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 184 раз.
Подякували: 434 раз.
Діти: синочок і донечка

Re: Манеж - потрібна річ?

Повідомлення Marichka » 13 вересня 2013, 18:34

В нас теж манежем було ліжечко.А ще в нас кухня велика,то там ставила коляску і садила в неї дитину
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Манеж - потрібна річ?

Повідомлення stella123 » 14 вересня 2013, 10:11

В нас манеж спочатку моя дитина не хотіла в ньому сидіти. 15 хвилин і кричала криком не хотіла тамбути. Пізніше коли почала повзати її можна було лишити на довше, якщо зацікавити іграшками.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Манеж - потрібна річ?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 14 вересня 2013, 11:23

Ми манеж навіть не пробували. Більш ніж впевнена, що моя дитина в ньому б не сиділа. Як треба відлучитися, то лишаю просто на підлозі з іграшками. Зрештою, на підлозі з іграшками вона проводить майже весь свій день. Пильную лиш, щоб в доступній їй зоні не було небезпечних для неї предметів.
Ще поки вона не повзала, а лише сиділа, то манежом слугувало крісло для годування. Я садила її туди і ставила коло себе на кухні, наприклад, і вона спокійно сиділа, спостерігаючи, що я роблю. Та дуже недовго тривало то щастя :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Манеж - потрібна річ?

Повідомлення oksa_mal » 19 вересня 2013, 14:14

небачила в манежі потреби, щей місця купу займає. :yes: тому дітки виросли без нього.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Манеж - потрібна річ?

Повідомлення олята » 19 вересня 2013, 18:34

в нас їх взагалі три. два манежі ліка. куди ми тільки не їздили з тим манежом. ну один в бабці в селі стоїть, ми як приїздаємо старший там спить, а другий їздить знами, до Львова, на море, в Карпати, до бабусь на ночівлю.....закордон і так вже 4 роки. вперше ми його брали коли старшому було 6 місяців, ми їхали в Австрію. там є вставка для малявок і він в ніс спав. навіть на море з собою тягали, що він там спав. а ще один звичайний, як в радянські часи. викоричтовували не часто, але з часу коли починали дітиська перевертатися і повзати, то щоб не залізли куди не просять а можна було зварити їсти чи сходити в туалет і душ то садила туди, ставила біля себе на кухні чи в кімнаті, з купою іграшок і могла спокіно, щось зробити. такщо ті штуки точно треба.
олята Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 334
З нами з: 22 березня 2013, 16:31
Звідки: Львів
Нагороди: 3
багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 65 раз.
Подякували: 90 раз.
Діти: троє. Мичко, Степанко, Ромчик

Re: Манеж - потрібна річ?

Повідомлення Grushe4ka » 16 листопада 2014, 00:05

І ми не користувались манежем - якось мені надто боляче дивитись, як малюк, наче за гратами, плаче і проситься вилізти геть)))) Все рівно я з масіком увесь день - то й вирішила, що краще нехай повзає по підлозі і дізнається щось нове, аніж я садитиму його в манеж і спостерігатиму лише за хниками... Але це можливо у нас так... Є ж дітки, яких посадив - і їм так добре... То чого б і ні? - хоч посуд помити/їсти приготувати можна встигнути)))
Grushe4ka Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 14 листопада 2014, 01:06
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 3 раз.
Діти: Миле зайченятко Матвій - 1,9р. та зовсім скоро з'явиться іще один малявочка=)

Re: Манеж - потрібна річ?

Повідомлення Новенька » 16 листопада 2014, 00:25

Моя доня манежа не мала. Спала в ліжечку, а майже весь вільний час почали з великого ліжка, а потім на підлогу (як вже трохи повзала), і так і обійшлись без манежа.
Потім дуже хотіла сидіти в ліжечку, сама просилась, сама показувала, щоб закрити боковинку, сама там сиділа, скакала. :impossible:
А як були в гостях у брата, в його малої був манеж, то вона з нього не вилазила. Мабуть забагато було свободи зразу, то потім хотіла обмеженого простору :pardon:
ТО мабуть від дитини залежить, треба чи ні.
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Манеж - потрібна річ?

Повідомлення Virchik » 16 листопада 2014, 09:59

У нас був манеж, але наша дитина в ньому не хотіла сидіти і хвилини.
Але часом потрібно було, хоч щось по дому зробити, то трошки сиділа.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей