найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: чи потрібне автокрісло?

31 січня 2011, 15:20

в нас машини нема, не намічається так що я від того питання - далека. Але оце я собі думаю, як введуть той закон, що обов"язковим є автокрісло для дитини до 12 років...то що ж воно буде? Нам тоді треба буде мікроавтобус купувати, бо ж де ті 3 автокрісла поставити і ще й дорослому сісти?

Re: чи потрібне автокрісло?

31 січня 2011, 15:42

Marta написав:Шалімар, ну чому? От ми тут нікуди не їздячи, сидячи в задовбаному Тернополі, все ж не поросли мохом, і таки знаємо і про автокрісла, і про слінги, активно користуємось, сидимо на форумах...Ти об чьом?.... ;-)

Ну, просто не знаю, чтО бы меня привело на форум (любой)... Я даже не знала о существовании - форумов )) Разве что кто-то из продвинутых знакомых мам подсказал.. )) О Кидстаффе я тут, на Мамусях узнала.... О разных интернет-магазинах... :hz:

Re: чи потрібне автокрісло?

31 січня 2011, 18:13

мешканка написав:в нас машини нема, не намічається так що я від того питання - далека. Але оце я собі думаю, як введуть той закон, що обов"язковим є автокрісло для дитини до 12 років...то що ж воно буде? Нам тоді треба буде мікроавтобус купувати, бо ж де ті 3 автокрісла поставити і ще й дорослому сісти?


ну, машини бувають з трьома повноціниими сидіннями ззаду (і то не мікроавтобуси ;-) )
мале - посередині, а дівчат - по боках - будуть розважати :)

Re: чи потрібне автокрісло?

31 січня 2011, 18:14

а ще можна тако - 2 автокрісла ззаду (я би брала ті, що поменші - то 0 групи і старшої (Яринки)), ти між ними - якраз помістишся :) . А ще одне спереду.
Правда, не знаю, чи спереду можна :head:

Re: чи потрібне автокрісло?

31 січня 2011, 19:09

а от спереду, вроді. не можна... А цікаво, якщо ще когось із родичів треба підвезти...то де, в багажнику?

Re: чи потрібне автокрісло?

31 січня 2011, 19:17

ага :)
тільки гарно загорнути в коцик, щоби не сильно потовкся...

Re: Чи потрібне автокрісло?

16 лютого 2011, 23:32

А я в цьому плані несвідома мама. Не впевнена я в надзвичайній його потрібності. :hz:
Тут два варіанти
1. Ми без автокрісел виросли і нічого
2. Все нове сприймається в штики.

МИ не купували, купимо напевне лише коли справді штрафуватимуть. От така я :stupid: Правдв впевнена шо якби я сказала треба - то чоловік би не заперечував.

Мене от цікавить а як з дитиною в таксі.
Shalimar як там в Англії?

Re: чи потрібне автокрісло?

16 лютого 2011, 23:55

мешканка написав:в нас машини нема, не намічається так що я від того питання - далека. Але оце я собі думаю, як введуть той закон, що обов"язковим є автокрісло для дитини до 12 років...то що ж воно буде? Нам тоді треба буде мікроавтобус купувати, бо ж де ті 3 автокрісла поставити і ще й дорослому сісти?

так закон уже ввели :)))

мікроавтобус тре тоді. або бустери ззаді, якщо старші діти мають більше 5-7 років.

Natalinda, таксі мають надавати машини з автокріслами. Тобто коли замовляєш таксі, то тре їм сказати, щоб з автокріслом.

Re: Чи потрібне автокрісло?

17 лютого 2011, 00:16

Правила дорожнього руху:

Забороняється перевозити
дітей, зріст яких менше 145 см або тих, що не досягли 12-річного віку, - у транспортних засобах, обладнаних ременями безпеки, без використання спеціальних засобів, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу; на передньому сидінні легкового автомобіля - без використання зазначених спеціальних засобів; на задньому сидінні мотоцикла та мопеда.

Тобто на передньому сидінні можна в кріслі+ремень, а без крісла, але з ременем - не можна

Re: Чи потрібне автокрісло?

17 лютого 2011, 02:19

Natalinda написав:1. Ми без автокрісел виросли і нічого

Ну так і машин тоді було знаааачно менше.
Відповідно і "шумахерів" також.
Відповісти