Глобальні оголошення!



А ваш малюк смоктав пустушку?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Ви з соскою?

Ви можете обрати до 5 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Ksenija » 01 квітня 2013, 14:06

А я пам'ятаю так втішилася, коли дізналась, що пустушку можна не давати (чогось був у мене такий стереотип, що треба) :hi:
Чого так не знаю, але у мене якась відраза до пустушок (може мене в дитинстві якось негуманно від неї відлучали, чи що :crazy: )
При чому, як чужа дитина з пустушкою, то ще нормально сприймаю, а як уявлю, що моя дитина в когось забере і запхає собі до рота, то аж зле стає :scare:
Ну і важко мені зрозуміти, коли те, що давали, аргументують тим, що наполягали родичі.
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Shalimar » 01 квітня 2013, 21:31

Кстати, мне давали соску, и я была на ГВ (до 11 мес, потом самоотлучилась по определенным причинам), и прикус у меня правильный. Чем это объясняется?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення гра з вогнем » 01 квітня 2013, 21:56

прикус від смоктання соски не залежить.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Dashko » 01 квітня 2013, 22:05

але якщо явних проблем від пустушки нема, то начить є приховані психологічні :hi:

taranjka, ти маєш на увазі, що якщо мої слова не підтверджуються на практиці, то я видумую якісь міфічні пояснення? :wink:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення taranjka » 01 квітня 2013, 22:25

Dashko написав:
але якщо явних проблем від пустушки нема, то начить є приховані психологічні :hi:

taranjka, ти маєш на увазі, що якщо мої слова не підтверджуються на практиці, то я видумую якісь міфічні пояснення? :wink:

ні, я про тебе тут нічого не писала. згадалась колись прочитана дискусія (на якомусь жж по гв), де одна мама ділилась досвідом нормального ГВ з пустушкою, і вкінці як доводи проти пустушки наводились "та в дитини будуть психологічні проблеми" і цілий список МОЖЛИВИХ відхилень. все, як на мене, дуже категорично.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення олеся » 01 квітня 2013, 22:46

От я теж була в ситуації коли мені виписали ліки які нібито сумісні з ГВ щоб каміння з жовчного вийшло. Але аптекар сказала щоб перш ніж пити їх проконсультуватися в педіатра, чи ще в когось хто б сказав точно, бо її це насторожило.
Але лікар запевняла що все можна проте педіатр, аптекар (2 аптеки питали), гінеколог, та в кінцевому випадку хірург сказали що їх ні в якому випадку не можна з ГВ. То кому вірити? І далі годувати потрібно було? Щоб бува в дитини не було уявних проблем, коли могли бути насправді реальні від такого лікування))))
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Dashko » 01 квітня 2013, 23:12

олеся написав:От я теж була в ситуації коли мені виписали ліки які нібито сумісні з ГВ щоб каміння з жовчного вийшло. Але аптекар сказала щоб перш ніж пити їх проконсультуватися в педіатра, чи ще в когось хто б сказав точно, бо її це насторожило.
Але лікар запевняла що все можна проте педіатр, аптекар (2 аптеки питали), гінеколог, та в кінцевому випадку хірург сказали що їх ні в якому випадку не можна з ГВ. То кому вірити? І далі годувати потрібно було? Щоб бува в дитини не було уявних проблем, коли могли бути насправді реальні від такого лікування))))

viewtopic.php?f=146&t=1421
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення svetla » 02 квітня 2013, 20:58

Я своїй старшій доні пропонувала пустушку,але вона відказалась. В місяць купила пустушку,бо мала таки висіла на груді конкретно.Спала вдень тільки з соскм в роті, а я ж елементарно помитись і поїсти хотіла,не говорячи про домашню роботу.І ще мала була дуже криклива(то й дід не витримав і казав,щоб не мучили дитину і дали їй пустушку. ніби вона мала замовчати від пустушки,коли від груді не заспокоювалась :dash: )Думала допоможе. Хоча все ж таки я була настроєна проти(може тому і мала відмовилась бо не настирливо пропонувала).
А малому і не пропонувала.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Lenysa » 02 квітня 2013, 23:07

Dashko написав:Lenysa, а чому ж тоді в цій ситуації дитина не бере груди:
Lenysa написав: а коли вона роздратована, дуже рідко може взяти груди, то її потрібно якось заспокоювати

?

Ситуація 2 роздратування.
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка

Re: А ваш малюк смоктав пустушку?

Повідомлення Dashko » 02 квітня 2013, 23:19

Те, що роздратована дитина не бере груди - це я зрозуміла, і з цим я теж згідна.

Але моє питання не про ситуацію, в якій дитина не бере груди, а про причину цього.
Тобто, чому роздратована дитина пустушку бере, а груди - ні?
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Поперед.Далі

Повернутись до Все, що полегшує побут з дітками



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей