Глобальні оголошення!



Неадекватні дітки в дитячому садочку

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення nadusha » 04 грудня 2014, 17:04

З ФФМ, де теж піднімала цю тему. Відповідь на мій допис, нижче моя відповідь.
ВИ МАЄТЕ СЕБЕ НЕ ТРОХИ ВІДЧУВАТИ ВИННОЮ, а дуже тому, що це дійсно серйозна травма для дитини, не дай Боже вашій дитині таке пережити і ще раз кажу не треба усіх кругом себе осуджувати. По Вашим словам всі батьки вашої групи погані (одні сиділи тихо, другі вам щось там закидали). але це знову НЕ ПРАВДА і та мама не голова батьківсього комітету - до Вашого відому. Краще ніж так мальовничо описувати проблеми батьків ,поцікавтесь життям групи. І ніхто не мовчав і багато хто возмущався, що Ви не права в даній ситуації, що не підійшли особисто до мами, і ніхто з Вас "рижої" не робив - всього.лиш пояснили ,що це не по-людськи. І доречі , по моєму Ви тільки на форумі вмієте це все обговорювати, а на зборах мовчите, і відмовляєтесь приймати активну участь в житті групи(наприклад бути членом батьківського комітету "і накінець змінити її життя накраще"). І ще якщо у вас є до когось якісь претензії то краще говоріть в лице, тому, що колись можна нарватись на судовий позов про захист честі та гідності, а також про стягнення моральної шкоди за не підтверджений документально Вами наклеп.

Додано через 18 хвилин
Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Не буду стверджувати щось конкретно, оскільки треба розібратися в ситуації, вислухавши всі сторони, але,- те що батько в АТО не виправдовує поведінку дитини. Якщо в дитини проблеми (психічні чи ще якісь), вони не повинні впливати на інших дітей з групи, якщо мало місце конфлікт-вирішувати його треба, взаємні звинувачення ні до чого не приведуть.
на рахунок того що батьки мовчать-це загальноприйняте явище, завжди так-чи гроші на шось збирати, чи щось узгодити, завжди ефект страуса-зарити голову в пісок, тому не дивно що батьки тупо мовчать.
Можливо поведінку і не оправдовує, але психічний стан 4-ри річної дитини все-таки оправдовує, і маму в даній ситуації дуже шкода, а та хто так сильно все описує чомусь не додумалась звернутись до мами і не сказала: "Слухай, роби що хочеш, але твоя дитина мішає моїй" .Тому,що це діти і їх проблеми,дизкомфорт і так далі, повинні вирішувати батьки з розумом. щоб не нашкодити своїм же дітям. Це ще маленькі діти і в них ще будуть конфлікти. тому, що хтось когось вкусив, хтось щось забрав і так далі , і якщо ми замість того щоби особисто підходити до батьків з претензіями, будемо писати по форумах - результату не буде. А премся в Європу, тож кожен нехай починає з себе.

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від nadusha Переглянути допис
По нашому неадекватному хлопчику: написали запитання до міського голови, одне з інтернет видань її передрукувало - і... далі все так як було! Будем збирати батьківські збори, а чи буде толк - не знаю. З досвіду знаю: вихователі і шкільні психологи (а може і вчителі) можуть писати щоденники психолого-педагогічних спостережень, де описують поведінку дитини. Цей щоденник потім долучають до документації, яку оформляють при проходженні психолого-педагогічної комісії. Наші вихователі про такий щоденник не знають, ще будуть говорити з керівництвом про доцільність його ведення. Ситуація серйозна, бо деякі діти вже бояться лишатись в садочку спати, "бо Стасік буде кричати"...
Про кошти на ремонт. В нашій групі треба було робити ремонт в санвузлі, були збори. Переважна більшість вирішила здавати по штуці гривень, були бурхливі обговорення. Коли я сказала, що не маю можливості здати таких коштів, бо працюю на четверть ставки, мені порадили "Шукай другу роботу". Чим скінчилось? Довго шукали надійних майстрів. Щоб ви мали собі уявлення: одні майстри, оглянувши приміщення, назвали ціну 14 тис. - робота, 14 тис. - матеріали, інші 8 тис. робота, 20 тис. матеріали. Знайшли знайомих, надійних майстрів, вийшло 9,5 тис. робота, 9,2 матеріали. Були такі батьки, що не здавали принципово (2шт), я здала 700, інші здавали по тисячі.
В нашому садочку, як і в інших по місту відкрили нову групу. Батьки тих діток, що йшли туди кидали по 2 тис. на ремонти, щоб пристосувати приміщення до групи. Частину коштів дала міськрада. Але в пресі про батьків - ні слова, герої - самі знаєте хто. Поставили майданчик зусиллями міськради - аплодисменти, відкриття, повідомлення в пресі. Але про те, що за пару місяців гірка заржавіла, і на ній неможливо з'їжджати - ні слова.
Щоб був толк, треба активних, освідчених, толкових, грамотних батьків-однодумців, підкованих в конкретних питаннях. Батьків, які спільними зусиллями міняють ситуацію на краще. За рахунок власного часу, власних нервів. Тільки таких батьків - одиниці, а в таких ситуаціях один в полі - не воїн...

Дуже не гарно з Вашого боку обзивати чиюсь дитину "неадекватною", тим більше не розібравшись в даній ситуації.Дитина цілком нормальна,просто гіпер-активна, а з того часу як його батька забрали в зону АТО (доречі захищати, ціною свого життя, спокій всіх людей України і ВАШОГО СИНА В ТОМУ ЧИСЛІ) в дитини почався своєрідний протест такою поведінкою.Але шановна мама Дениса замість того, щоби підійти особисто до мами хлопчика чи до завідуючої садочку, або на крайній випадок у відділ освіти почала "строчити " по всіх можливих сайтах і форумах "гадості" на чужу дитину.Особисто мені дуже шкода маму того хлопчика, тому , що їй приходиться не тільки кожен день чекати свого чоловіка з війни, а ще й взнавати від чужих людей що її дитину обсуждають по форумах і називають "неадекватною". І ще одне - НЕ ПРАВДА що до мами немає підходу, нормальна, адекватна жінка яка слухає і чує, і крім того приймає міри відносно ситуації,що склалась (до речі батьківські збори відбулися і атор тих "кляузних" повідомлень вибачилась перед всіма(свідками являються всі хто був присутній на зборах).Тільки на форумі вона чомусь про це не пише, напевно стидно признавати ,що була не зовсім права.)
А нарахунок того, що "один в полі не воїн" це Ви доречно підмітили, але чи щось робили особисто. Наприклад коли був ремонт деякі тати власноруч вивозили будівельне сміття(самі його і грузили і розгружали , при чому в дощ), а робилося це для того щоб лишні кошти не витрачати і не наймати гружчиків.Також своїми силами тати виносили чугунні батареї та здавали їх в металобрухт,щоб повернути хоч якісь кошти. А ви досить не дуже спішили допомогти то і за гроші була інша розмова. Ви сказали, що краще на дітей ці гроші потратите(але ж кожен з тих хто здав по тисячі ,а є ще й мама яка здала дві тисяч(бо в неї двійнята ходять в цю групу)також би потратили ці кошти на своїх дітей) і мова щоб ви шукали другу роботу НЕ БУЛО. А також хочу підмітити ,що 99% батьків з нашої групи це ОСВІДЧЕНІ, АКТИВНІ, ГРАМОТНІ , ПІДКОВАНІ В БАГАТЬОХ ПИТАННЯХ та ТОЛКОВІ, за виключення того хто життя групи ,без обговорень в ній, виносить відразу на форуми.


Пані Галя (я так розумію, що то саме ви)! Дозвольте мені Вам відповісти. Найперше щиро тішуся, що ви тут є. По перше, на зборах, я не мовчала. Я говорила, коли мені дозволили. Я вибачилась перед вами при свідках за те, що не підійшла найперше до Вас (з розмов батьків і вихователів я зробила висновок, що про проблему знаєте, але змін нема, члени батьківського комітету підходили до вас говорили про поведінку сина - отже треба підключати інші структури, які мають гарантувати безпечне перебування дітей в садку).
В житті групи я за минулий рік брала таку участь: встановлювали з батьками Ігора і Діми пісочницю, насипали пісок, один день я приходила допомагати вихователям прибирати після ремонту, знайшла нормальних майстрів, які робили ремонт в санвузлі. Відмовилась від батьківського комітету з двох причин: цього року в мене атестація на роботі, плюс, я в голова батьківського комітету в школі, двох комітетів не потягну, звиняйте. Урочисто обіцяю бути в наступному році членом батьківського комітету.
На рахунок грошей на ремонт, мама Соломії говорила про другу роботу. Можете запитати інших батьків. При зарплаті 450 грн (навантаження вихователя 0,25 ставки, яке в мене було минулого року) нелегко здати тисячу на ремонт. Щиро тішуся за тих, хто без напряга для сімейного бюджету, міг здати таку суму. Чому Ви більше займалися ремонтом, бо ви член батьківського комітету.
На рахунок Вашого чоловіка. Щиро бажаю, щоб все з ним було добре. Хай Бог його береже від всього поганого, хай якнайскоріше повернеться до вас!

На рахунок поведінки Стасіка. Неадекватним назвала його тому, що не типово для дитини битися головою об землю, при цьому голосно і надривно кричати і заважати дітям спати. Доводжу до Вашого відома, що сьогодні забрала свого сина з шишкою на чолі, питаю "Хто?" - "Стасік мене вдарив в туалеті" Доводжу до Вашого відома, що ходила до завідуючої і повідомила про інцидент. Завтра зранку особисто Вам скажу і покажу синець.

Соромно має бути вам, що ви не розумієте наскільки то все серйозно. Вашій дитині болить десь глибоко всередині, істерика - це вихід цих емоцій. Спеціаліст має Вам порадити як зробити, щоб ті емоції виливались не в істерику і агресію до дітей, а в щось інше. Є багато різних методик. Не шукайте винного, а шукайте спеціаліста. Щиро бажаю удачі і змін на краще.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення nadusha » 05 грудня 2014, 10:58

Кого цікавить продовження то можете читати на ФФМ, тема Дитячий садок.
Сьогодні зранку мама вибачилась за синець і сказала, що до мене зателефонує її адвокат. Прошу надалі при обговоренні не називати імені того хлопчика, а писати просто С., бо мамі неприємно читати гадості про свою дитину.
Абсурд... Опишу ситуацію, так, як її бачу я. 1. Особисто я була свідком неадекватної поведінки дитини С. під час того, як діти вкладались спати (істеричний крик, катання по підлозі, биття головою об підлогу) 2. На святковому ранку батьки жалілися, що хлопчик С. поздирав нашиті листочки на костюми, здирав з дітей шапочки. 3. В приватних розмовах батьки і вихователі жалілись на поведінку дитини. 4. Члени батьківського комітету ходили до мами на роботу просити, щоб вона забрала, перевела дитину в іншу групу. Зрозуміло, що цього не сталось. 5. Батьки казали, що писали до завідуючої скаргу. 6. Результату не було. Моя дитина жалілася на цього хлопчика, моя дитина і деякі інші діти бояться залишатися спати в садочку. 7. Написала запитання на сайті міської ради, щоб це питання було почуте і прийняті відповідні заходи. 8. Шукала поради на ФФМ, Сімейці. 9. На батьківських зборах була центром уваги, отримала закиди про дописи в Неті по цій ситуації і по деяких інших: як можна було навіть про тисячу гривень на ремонт написати!!! 10. На наступний день після батьківських зборів, де зокрема обговорювалась поведінка хлопчика С., забрала свою дитину з синяком на чолі. От заїло мене! Хто? - Хлопчик С.! Показала вихователям, завідуючій - здається мені, що отримала розуміння. Сьогодні йду в другу зміну на роботу. Моя дитина лишається спати в садочку, бо нема кому з нею бути. З яким серцем я це роблю, можете собі уявити... ЧОМУ я маю переживати за безпеку своєї дитини в садку через дитину, яка в силу обставин так себе поводить!!! Чому претензії до мене! Моя вина тільки в тому, що на початку не підійшла особисто до мами і не поговорила з нею про поведінку її дитини. Я довірилась розмовам між батьками. За це я в мами попросила вибачення перед батьками. Ситуації це не змінює, поведінки дитини теж.

Хочу роздрукувати те, що написано в нас на Форумі, що стосується ситуації в садочку. Чи має хтось з дописувачів по цій ситуації щось проти цього? Бо в садочку, ті, що не мають Нету або не знають, де читати зі слів мами і деяких інших батьків думають, що я понаписувала казна-що...
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Anjuta » 05 грудня 2014, 11:27

я правильно зрозуміла? мама того хлопчика подає в суд на вас?
вже знімайте вчорашні побої чито синяк чи що там і майте документи на руках, або виховує свою дитину під соціум або сама ним займається. Хлопчик всіма силами привертає увагу до себе, тобто МАМА і лише МАМА має допомогти йому знайти корінь проблеми і налагодити його відносини з ровесниками.
Проте бачу, що мама переймається іншим, як не впасти в багнюку перед іншими, дивіться я зате подала на неї в суд. Вона навіть не хоче чути те що до неї намагаєтесь донести. Тобто, як на мене основний корінь проблеми МАМА того хлопчика, і їм варто разом походити до сімейного психолога(я не прикалуюся і не принижую ту маму). Просто в такій ситуації, напевно лише професіонал зі сторони зможе їм щось порадити.

П.С. особисто я також не хотіла би, щоб моя дитина перебувала в групі з такою буйною дитиною. Одна справа одноразово дитині щось зайшло, інша справа коли інші діти вже бояться його, тобто вони вже відчувають загрозу .

П.П.С. Надюш те що ви роздрукуєте ці пости, що вам дасть? Ви маєте виправдовуватися перед ким? Я вже писала неодноразово, що кожен читає лише те що йому вигідно. Тому чим більше напрягатиметесь через ту маму тим більше вона відчуватиме себе сильнішою. А побої дитини в своєї зніміть обовязково. Сьогодні це синяк, а завтра струс мозку, що вам її вибачення тоді :ireful:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Julialedi » 05 грудня 2014, 11:47

Я так розумію що наклеп - це поширення недостовірних відомостей, у вашому ж випадку вони достовірні і цьому є доказ - синяк, ви як мама заступалися за свою дитину, не можу зрозуміти за що ж вас судити...і для чого тут адвокати.
Одним словом ви не переживайте...далеко це не зайде :rose:
Зображення
Зображення
Julialedi Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 98
З нами з: 19 вересня 2013, 14:10
Звідки: з файного міста ТЕРНОПІЛЬ )))
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 101 раз.
Діти: донечка Анастасійка ) і донечка Яринка)

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення гра з вогнем » 05 грудня 2014, 20:07

знайшла початок історії від Надюші на 2 чи 3 сторінці. прочитала тут, прочитала ФФМ (правда там, як на мене , на останній сторінці всіх занесло в сторону чи можна бити дітей. а по суті мало.)
що у мене на думці з приводу цієї історії?
Надюша, ви заварили кашу - вам ї і розхлебувати. Ваша лінія поведінки у ситуації, на мій погляд вибрана невірно. Хоча можливо я не знаю всіх мотивів. На ФФМ писали. що ви вихователька, це дещо для мене розтавило на місця. але я і далі вважаю, що дії повинні були б бути іншими.
Я можливо не все зрозуміла, але з того як бачу ситуацію я:
* перш за все винну з одних плеч (виховательки) перекладено на інші (матері)
| +
я бачу всі у темі впевнені в іншому. проте я так не думаю.
завжди було є і буде, за дітей в групі відповідає вихователь. за їх поведінку теж.
ваша історія страшна не тим, що дитя бється головою об підлогу і вищить (якщо це не гіперболічний емоційний переказ простого плачу), а тим. що вихователька вважає це нормою: "А він так завжди поводиться, коли спати не хоче".
Тут велика провина виховательки. Це її робота - зробити так, щоб дитя так не поводилося. Зрештою - якщо дитна плаче і бється головою давно мали бути виклакані батьки і лікарі. Адже це надзвичайна ситуація! Дитині погано! Це не повинно бути нормою. не повинно бути завжди.
Якщо ж ви перебільшили і наспраді була проста істерика або погана поведінка вчителька теж має вміти з таким впоратися. І хто б що не говорив - так, це її робота.
Поведінка дитини в групі - робота вчительки. Дома дитина може повидится кардинально протилежно - і за поведінку дома відповідають батьки.
Звісно батьки звертають увагу на зауваження вчительки, проводять бесіди з дитиною. Але цілком ймовірно. що описане ваше спостерігається лише у садку і це повністю недогляд педагогічного колективу.
Ваші звернення з цього приводу до мами мені не зрозумілі


* ви втянули дитину в дуже неприємну історію.
хочете ви цього чи ні - вашими діями дитині нанесено неабияку травму.
| +
як то кажуть добрими намірими (а вони ж у вас були надзвичайно добрі, якщо ви хотіли щоб сімю перевіряла соц служба чи міліція, чи не так?) - дорога у пекло вимощена. Пекло цій сімї та дитині ви забезпечили. Дитина може з часом і викарабкається, от сімя ще довго переживатиме.
Я не до кінця розумію причину звернення в міськраду, якось мені здається ви б мали все таки вирішувати з відділом освіти. Також ви знову переклали вину на матір. Дитина погано виховується в садку, вихователі їй не можуть дати раду - винна мама! дивна логіка.
Після таких звернень я думаю були розмови і з мамою і з керівництвом садку. Дитині приліпили ярлик. Вам, повірте, теж.
Дитині краще від цих звернень не стало. Чи кращою стала ситуація в садку - вам судити.
обговорювати дитину на батьківських зборах - це як на мене верх неетичності. Збирати батьківські збори, щоб обгвоорити дитину? Я ще такого не чула.
Для мене це дико.
Переведення дитини в іншу групу можливо і змінить ситуацію - тому що буде ІНШИЙ ВИХОВАТЕЛЬ, який можливо знайде підхід.
Якщо ж ви мали намір на цих зборах обговорювати матір і її стиль виховання - справа ваша. але таке для мене теж дикість. Для цього є спеціалісти.
Єдине виправдання батьківським зборам - звернути увагу на труднощі в групі, без імен. Попросити вчительку і персонал розбробити стратегію і план подалання цих труднощів. надати посильну допомогу.
Ви не зміните маму, але правильною поведінкою персонала - можна скорегувати лінію поведінки дитини!


* з іншого боку я розумію, що вашій дитині було завдано незручностей поведінкою С., але чи вартують ці незручності оцих всіх розборок, міськради, психолого-педагогічної комісії, форумних гілок і зрештою адвокатів?
| +
можливо від чергового синця ви свою дитину вберегли, а можливо і ні, але думаю психологічно ваша дитина може теж відчувати дискомфорт. не від хлопчика в групі. а від того, як ставляться до дитини, чия мама розпочала цю тяганину яка дійсно вже вийшла за межі форумів.
якщо вихователька не може впоратися з однією дитиною, то цілком ймовірно, що вона не впорається і з своїм ставленням до вашої дитини. також ситуація обговорюється й у інших сімях з вашої групи і можливо теж не завжди на вашу користь. але ви там фігуруєте. фігурує і ваш син - інші діти це чують.

у будь якому випадку, на мою думку. і вона незмінна ще з допису, в якому ви шукали соц служби, бо його я побачила першим ще давніше і ще тоді здивувалася, обрано не найкращу лінію поведінки. дуже мало конструктиву, дуже однобока оцінка ситуації.
сподіваюся, я в свому дописі змогла показати іншу сторону. не стверджую що все так і є, але однозначно стверджую - винних у цій ситуації призначено не тих осіб.
основна провина лежить на вихователях, які не впоралися з ситуацією, звісно є провина мами (якщо те. що вона не дбає за дитину відповідає дісності), а в тому як розвивається ситуація і в її наслідках - буде і ваша лепта. чи готові ви її прийняти і чи не жалкуєте за свої вчинки. не знаю. я б пожалкувала.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення taranjka » 05 грудня 2014, 20:38

Надія, а ви на самому початку самі прямо говорили з мамою? чи те, що вона не йде на контакт, що на неї нема впливу і тд - це все зі слів інших?

про "неадекватних" дітей. напевне я мама такої, чи принаймні моя дитина МОГЛА так поводитися. мені казали це криза 3-х років. так, вона падала на підлогу і кричала, могла так і на вулиці впасти. крик був дикий, і її було важко заспокоїти. допомагало терпіння і більш нічого. часом треба було то "переслухати". повірте це не легко, осоливо на вулиці. особливо - коли поряд найдеться хтось розумний, який знає що не так. я таких посилала :pardon: є діти, які так проявляють емоції - вони не неадекватні, дикі ітд. до них потрібно більше терпіння. вихователів в тому числі.
мені цікаво, якби малий розбив голову, чи ще якась біда трапилася - вихователька на що б "списала"?
зараз мені важко повірити, що моя дитина могла так поводитися - зразок чемності і спокою, хоч і залишилася імпульсивною.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення гра з вогнем » 05 грудня 2014, 20:54

Хочу роздрукувати те, що написано в нас на Форумі, що стосується ситуації в садочку. Чи має хтось з дописувачів по цій ситуації щось проти цього? Бо в садочку, ті, що не мають Нету або не знають, де читати зі слів мами і деяких інших батьків думають, що я понаписувала казна-що...

я особисто свій допис відразу писала тільки тому, що перед тим прочитала звернення до форумчан і особливоспшників, що всі дописи пропадуть за останні дні :ha: тобто я думала, що мій допис не світитиме довго в цій темі і просто хотіла показати інше бачення. інакше б не писала.

кажу. як думаю, ситуація не варта "розборок". не варта "роздруківок"
я вважаю педагогічному колективу і батькам групи потрібно зібратися і знайти точки дотику. знайти взаєморозуміння і спільно працювати над виходом з ситуації.
я з описаного бачу помилку виховательки. але хто з нас не робив помилок? потрібно визнати ці помилки виховательці (мамі, вам, іншим батькам, якщо ви їх робили. хоча б перед собою визнати, що так помилка була) і рухатися далі.
роздруківка теми цьому руху не допоможе, а знову ж таки сконцентрує увагу не на тих моментах.
основне вийти з кризи, шукати шлях, а не поглиблювати кризу черговим обгворенням.
:rose:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення flash-ka » 05 грудня 2014, 21:07

У моєї подруги мала (2 клас) часом як щось їй набридло або вона не погоджується, то залазить під стіл і ричить....то що її в божевільню? вчителька розповідає мамі а сама не звертає на дитину увагу і робить так,щоб інші діти не звертали на це увагу.
п.с. це в Італії. У нас як правило дитина вже б давно була обізвана 100 раз і батьки в директора на коврику......
п.с. любі мої вчителі і вихователі,при всій повазі, не лінуйтесь почитайте парочку книжок по психології!
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Dribchuk » 05 грудня 2014, 23:35

Надя, чесно мені дуже вас шкода. Я мама дитини яка є найменшою в групі в садочку і відповідно постійно кусана, бита, облита, приходила додому з приклеєною до спини клеєм косою і т.д. але мені здається що вся ця ситуація у вашому випадку зайшла занадто далеко. Чесно, якщо ваша дитина настільки сильно переживає через крики хлопчика, то я б на вашому місці вже давно сама перевела її в іншу групу. Крім шишки на лобі хлопчик нічого жахливого не робив ( хоча може я не уважно прочитала) , але діти часто граються досить жорстко, моя приходила з гематомою-укусом на щоці, синяками -гематомами на руках, тричі з розбитим лобом бо діти дали лопаткою в голову. І я не вважаю себе поганою мамою бо не пішла і не робила розгони всім батькам в садку бо їхні діти неадекватні. Я притримуюся тої думки що життя нас часто буде бити і треба вчитися з малечку стояти за себе, переборювати життєві ситуації, пояснюю це своїй дитині. Так, я робила зауваження вихователям бо в першу чергу це їх недогляд, але не можна агресією відповідати на агресію. Інколи мудріше поступитися і з гордістю піти геть. Зараз в країні такий час що діти волею-не волею стають жорстокими, накрученими, збудженими, ми повинні розуміти що це природно в нашому становищі. Мене дуже сильно жахають ті дописи де питаються куди звернутися бо та мама неправильно виховує дитину. Це просто жорстоко не маючи достатньо інформації робити якісь такі дії за спиною тої жінки. Невже не можливо ніяк поговорити з нею? Тим паче якщо батько в АТО, можливо , ви навіть не уявляєте через яку кризу проходить ця сімя. Бажаю вам мирного врегулювання конфлікту.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Неадекватні дітки в дитячому садочку

Повідомлення Natalinda » 06 грудня 2014, 01:13

гра з вогнем написав:завжди було є і буде, за дітей в групі відповідає вихователь. за їх поведінку теж.

Гра з вогнем, і де ж ти раніше була???? В мене дитина не спить в садочку (і вдома теж, але то моя вина ) - так це вихователька винна!!!! А вони мені кажуть що винна я, бо не навчила дитину спати. Кльово-кльово-кльово!!!! Тре сказати їм - хай знають!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей