Глобальні оголошення!



Розбився термометер

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Розбився термометер

Повідомлення smailik_m » 08 травня 2012, 17:21

от і я трохи нажаліюся. Розбила я сьогодні градусник, ртуть позбирала(збирала довго бо в нас паркет, Матвій так скричався за той час :scare: ...) Зібрала малого і піша на Л.Українки до МНСників питати куди мені то все діти. Спитала вартового, він відправив всередину в приміщення, там теж не зразу понялм шо я вних хочу, але сказали йти додому і обовязково викликати по 101 бригаду, щоб мені те все обробили розчином.(знаю що треба обробляти марганц. розчином, а в нас, доречі, марганцовку в аптеках не купиш без рецепта, або розчином кальцинованої соди і мила,де таку соду брати тоже не знаю). Прийшла, дзвоню...дівчина мені каже - та градусник то не страшно :impossible: , позбирайте ртуть, помийте милом і провітріть кімнату та й все, потім дзвоніть в міську раду на 1580, щоб сказали куди діти градусник. Хотілося вернутися в МНС і розказати їм...
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Сяна » 08 травня 2012, 17:32

ого, ціла історія...
пам"ятаю, ду-у-уже давно я розбила градусник, то ми нікуди не дзвонили, просто прибрали і все... а куда градусник діти треба?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення smailik_m » 08 травня 2012, 17:36

Завтра подзвоню то скажуть. Чогось в нас в країні так-рятуй себе сам.
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення irinka » 08 травня 2012, 17:41

smailik_m написав:дівчина мені каже - та градусник то не страшно :impossible: , позбирайте ртуть, помийте милом і провітріть кімнату та й все,


В мене теж градусник був розбився, малому десь рік був точно не памятаю. То я все акуратно позмітала, помила і провітрила кімнату і в окремому кульочку зразу винесла на сміття. А що то треба зразу в МНС повідомляти?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення smailik_m » 08 травня 2012, 17:43

Ну на сміття точно не можна, ртуть треба десь спеціально віддавати. І змітати не монжна, бо вона дробиться на ще менші кульки, треба грушею пощбирати що більше,а дуже маленькі лейкопластером і в ідеалі обробити все розчином
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Natalinda » 08 травня 2012, 17:45

ну в кульочку на сміття не вихід, кульочок недовго цілим залишиться думаю
мене оте питання градусників тоже хвилює. де їх дівати, бо в мене 4 зіпсутих лежить

а раніше в дитинстві то тоже помню шо мама просто збирала і провітрювала, а от куди дівала то не помню
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення irinka » 08 травня 2012, 17:49

smailik_m написав:Ну на сміття точно не можна, ртуть треба десь спеціально віддавати. І змітати не монжна, бо вона дробиться на ще менші кульки, треба грушею пощбирати що більше,а дуже маленькі лейкопластером і в ідеалі обробити все розчином


Ну я такого взагалі не знала, та й не до того було в той момент, щоб кудись звертатися :nea: і так руки трусились не знала що робити :pardon: головне що все добре, бо вже багато часу відтоді пройшло. Та й звичайний градусник, то ніби не так страшно...
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Жаліємось :( 2

Повідомлення Natalinda » 08 травня 2012, 18:02

ну я так розумію ш ртуть то вона і в африці ртуть :pardon:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Розбився термометер

Повідомлення smailik_m » 08 травня 2012, 18:12

Розумію,в мене тоже сьогодні руки трусилися. А ртуть то таки небезпечно, вона дуже добре випаровується і гарно впитується. Доечі в Польщі ртутні градусники уже давно заборонили, правда альтернативи я не бачу, мій електронни й показує що в мене температура 35,5
Ніхто тобі не друг. Ніхто тобі не ворог. Кожна людина тобі вчитель.
smailik_m Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 533
З нами з: 17 вересня 2011, 16:23
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 497 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: два синочки-колобочки

Re: Розбився термометер

Повідомлення Natalinda » 08 травня 2012, 18:17

ну 35,5 то типу 36,6
треба поміряти тим і тим і порівняти шоб потім користуватися

ми в поліклініці завжди міряємо електронним. от і сьогодні було 35,5 - казав педіатр шо нормально все
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron