Глобальні оголошення!



Як оберегти дитину від сонячних опіків?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Захист від сонця

Повідомлення Перлинка » 01 червня 2012, 23:30

flower написав: не лише людям!


а кого крім людей ще треба змащувати кремчиками ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Захист від сонця

Повідомлення Перлинка » 01 червня 2012, 23:31

ми всі білошкірі ,на сонце не ліземо ніколи

на море їдемо білими-білими приїжджаємо
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Захист від сонця

Повідомлення flower » 01 червня 2012, 23:34

то мало бути не лише дітям але вишло людям))))))
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Захист від сонця

Повідомлення mari » 02 червня 2012, 00:29

ШКІРА
UVA промені проникають глибоко в епідерміс, викликаючи незворотні зміни шкіри; UVB променів, з іншого боку, несуть відповідальність за заподіяння сонячні опіки. немає такого поняття, як "здоровий" загар,ця зміна кольору шкіри відбувається у відповідь на потенційну загрозу від сонця. Захисний механізм на місці. Про дію променів ми можете дізнатись вже восени помітивши в себе на шкірі нові веснянки, зморшки, плямки коричневі та родимки, це все в резуьтаті поганого захисту і невідповідного.
До слова відомі зірки взагалі ніколи не виходять на вулицю без сонцезахисного крему для обличчя.

Вплив шкідливих ультрафіолетових променів, не обов'язковий лише коли весь час загоряти час на сонці. Навіть коли ви просто крокуєте вулицею чи на городі, ви вже під впливом.
Все більше і більше, дослідники попереджають проти використання соляріїв і сонячних ламп.

Надмірне перебування на сонці протягом перших років життя також вважається ризиком збільшення захворюваності на рак шкіри, ось чому так важливо застосовувати сонцезахисний крем для дітей різного віку, коли вони на відкритому повітрі. Особи зі світлою шкірою більш сприйнятливі до хвороби, теж, зауважимо, однак, що люди з темною шкірою, не захищені від неї, хоча рівень захворюваності нижче. Звичайно, кожен, хто проводить багато часу на відкритому повітрі, автоматично має високі шанси на розвиток хвороби, також, як і пацієнти, які живуть в районах, де сонячне світло є самим сильним (як правило, найближчим до екватора).


ОЧІ
Ні для кого не секрет, що УФ-випромінювання шкідливе для очей.

Хто носить окуляри можна використовувати тоновані чи Фотохромні лінзи(хамелеони) і Якісні сонцезахисні окуляри ( в тому числі для дітей, а для дуже маленьких необхідні капелюхи з широкими полями)
Дешеві сонцезахисні окуляри, придбані з лотка шкідливі для очей. Багато вчених переконані, що такі носити сонцезахисні окуляри навіть небезпечніше, ніж взагалі обходитися без них. Не володіючи сонцезахисними фільтрами і не відрізаючи УФ-випромінювання, дешеві сонцезахисні окуляри все-таки створюють ефект затемнення. Зіниця розширюється і пропускає ще більше шкідливого ультрафіолет всередину очі.
Якісні сонцезахисні окуляри відрізають промені УФ-діапазону. Виробники окулярів часто вказують на спеціальній наклейці кордон повного обрізання небезпечного випромінювання в нанометра. Ця межа вказує довжину хвилі, менше якої відбувається повне (практично 100%-е) поглинання УФ-випромінювання. Якщо межа повного поглинання УФ-випромінювань вище 350 нм, то цього цілком достатньо для ефективного запобігання очей.

Що стосується фільтрів сонцезахисних окулярів, то вони поділяються на категорії від 0 до 4-х. Призначення лінзи, відповідне силі фільтра, може бути позначена на заушника після символу "CE". Чим вище категорія, тим лінзи темніше:
0 - легкий фільтр слабкою світлозахист
1 і 2 - середній фільтр для Європейських територій
3 - темний фільтр для тропіків, гір чи відпочинку на воді
4 - дуже темний фільтр для екстремальних умов, наприклад для льодовиків
Варто знати, що категорія «4» завжди означає, Що в цих сонцезахисних окулярах не можна водити машину із-за дуже сильного затемнення.

Це можна визначити в кожному магазині оптики

Вважається, що найкраще захищають очі від яскравого сонця окулярні лінзи коричневих і сірих відтінків. Однак ви можете вибрати окуляри і інших кольорів. Наприклад, жовті окулярні лінзи поліпшують видимість у похмурі дні, збільшуючи контрастність шляхом відфільтровування фонового несфокусірованного синього кольору. Такі окуляри можуть стати в нагоді мисливцями, льотчикам, спортсменам, а також автомобілістам в негоду або рано-вранці, а також при тумані на дорогах.

Волосся.

Волосся під впливом сонця дуже щвидко втрачає вологу і стає сухим і ламким, саме тому його слід захищати масками, бальзамами зволожуючими після миття, кремом для захисту волосся (лонда має такий наприклад, я використовую) перед загаром і капелюшком від сильної діїі сонця і перегрівання.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Захист від сонця

Повідомлення mari » 02 червня 2012, 00:33

Що ж купувати- то залежить все від коштів. Мій чоловік- фанат легкозасвоюючого крему Піз Буін
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Чудово нам підійшла 15 і 30 СПФ цього крему цього літа(спочатку сильніша, тоді слабша)-ціна десь по 90 гр

Ще мали Нівеа- дуже погано всмоктувався- десь по 60 гр.

У Ельфи теж є, але я ще не пробувала- десь по 40-50 гр
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Захист від сонця

Повідомлення Sawwku » 02 червня 2012, 14:00

гра з вогнем написав:
тягне "хрумку скоринку"


шо то значить?
згорає всмислі :hi: . (а про скоринку то жеби звучало красіво)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Захист від сонця

Повідомлення Sawwku » 02 червня 2012, 14:02

я купила від Лірен СПФ 50 (в ДЦ за 40 грн), бо на ній я побачила вік з якого можна використовувати
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: СП товарів фармацевтичної фабрики "Ельфа-лабораторія"

Повідомлення Соломія » 13 липня 2012, 03:09

katia написав:До 3 років шкіра ще не може достатньо виробляти меланіну,тому дуже чутлива до сонця,таким мацьопствам треба більший захист і безпечний,в плані компонентів. На дит засобах обов'язково має бути вік дитини,на жаль не всі дотримуються. Роблю з мухи слона,але рука не піднімається мастити то,що для старших


Можливо трішки не в ту тему, все ж таки СП, а не поради, що ж краще) але напишу, від чіко сонцезахисні креми дуже-дуже-дуже хороші! і там так і пише 0+ і 12+, рекомендую, і відгуки супер!! багато мамусь собі беруть, ціна правда 75 грн за тюбик...за то випадків з алергіями не було, ні одна дитина не згоріла) а відгуків то понад 60 !!!
Не сприйміть за рекламу, але як то кажуть все найкраще дітям! :+++:
Зображення

Зображення


ЩАСЛИВА ..ТОМУ ЩО СПІВАЮ Колискові ..ТОМУ ЩО МАЛЕНЬКІ РУЧКИ плутають моє ВОЛОССЯ ..ТОМУ ЩО НА РУЦІ засинає СЕНС МОГО ЖИТТЯ ..тому що я МАМА!!!
Соломія Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 30
З нами з: 11 січня 2012, 02:19
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 8 раз.
Діти: Дівчинка Меланочка

Re: Як оберегти дитину від сонячних опіків?

Повідомлення erinaceus » 22 липня 2014, 19:18

А ви влітку під час прогулянки захищаєте шкіру малючка за допомогою крему від сонця?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Як оберегти дитину від сонячних опіків?

Повідомлення Dribchuk » 22 липня 2014, 22:01

Моя мала смугла то під час прогулянок не змащую кремами, вона ніколи не червоніє, одразу темніє. На морі користувалися дитячою нівеєю теж купила бо побачила на пляшці вік з якого можна користуватися ( їй тоді було 2 рочки) не згорала ні разу з цим кремом. А загалом я думаю можна спокійно обходитися без кремів якщо дотримуватися загальних правил перебування на сонці. Ми на морі ходили на пляж з 7 ранку до 11 потім з 15.30 до вечора. Дитина в нас спеціально не засмагала, мали парасольку, хіба була на сонці під час купання. Крем наносила кожен раз після купання в морі перші 3 дні, далі лише перед походом на пляж.перші 3 дні були на сонці дуже обмежено по 3-5 хв інтервалами плюс панамка чи косинка постійно. Я руда і дуже легко обгораю, собі купую крем не менше як спф 30 плюс окремо крем з спф 50 на обличчя бо ніс дуже сильно згорає навіть не на морі. :scare: теж дуже обмежено перебуваю на сонці.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей