Глобальні оголошення!



Батьків викликають до школи

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Батьків викликають до школи

Повідомлення Гість » 27 жовтня 2015, 18:38

Дівчата, сьогодні вперше стикнулась з тим, що мені вчителька мого малого нажалілась на нього. Це школа раннього розвитку. Сину - 3 роки, ходимо сюди вже більше року. Останніх десь місяців 4 він почав дуже буянити там. Не по злості, а так по хлопчачому, лізти всюди куди не треба, бігати, брати те, що не можна. На вчительку не дуже реагує. Просто зараз якись такий час,що важко довго втримувати його увагу. Перший куплет пісеньки танцює гарно, але 3-секундний проіграш і він вже погнав кругами. Ну і не завжди має терпіння почекати поки інших діток щось там перепитають чи щось дороблять. Він стає і лізе до завдань, на вікна, під стіл. Сьогодні вчителька одна мені таки каже, що має мені це сказати, щоб я якось на нього повпливала, бо він зриває їй урок і інші діти за ним хочуть повторювати. На рахунок повторювання, то це трохи навпаки, це мій переважно за всіма повторює, якась дитинка ляже на землю, а мій вже тут-як-тут, але буде ще демонстративніше валятися. Ця вчителька каже, що то щось вже треба на нього впливати, бо така вседозволеність в дорослій школі буде мати проблеми.
Я малому вже сотні раз проговорюю, як він має вести себе в школі, щоб не заважав вчительці, тоді вона якесь їм цікаве завдання дасть, похвалить і т.п. Він це все знає. Я так через віконце спостерігаю як він на заняттях, то деколи видно, що він повністю зосереджений, ні на кого не реагує і перший виконує завдання, але місцями йому цікавіше розкручувати клей чи лізти на вікна. Вчителька вже каже всякі фрази - "Сідай, а то підеш додому", "Міліція приїде" чи ще щось, але то не завжди діє.
Взагалом йому подобається ходити в школу. Дома відносно в гармонії з ними, находимо компроміси. Сьогодні вже прокрутила купу варіантів в голові - не ходити в школу зовсім, зробити перерву, поміняти школу, продовжувати ходити, він переросте, вчителька не права. Але і не хочу бути сліпа до проблеми, якщо вона є.
Підкажіть що робити. Зокрема за наш вік і взагалі діліться досвідом, як реагувати на жалоби вчителів.
Гість Офлайн


 

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення taranjka » 27 жовтня 2015, 19:19

Гм, я скоріше дивуюся, що решта 3 річних сидить чемно :crazy: дітям три роки, що ви від них хочете?
Особисто я б не водила дитину в школу, де її будуть лякати міліцією. І задумалася б про адекватність вчительки яка по трирічний дитині судить про майбутні проблеми в школі :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення olgakr » 27 жовтня 2015, 20:14

Думаю, що увас хороший активний хлопчик- вам треба радіти! А те, що вчителька не може знайти підхід до дітей, і залякує їх :scare: Я б пошукала іншу школу! А за поведінку в майбутньому хвилюватись ще рано - просто зараз вік такий!
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення TYulia » 27 жовтня 2015, 20:44

І я послухаю, бо в нас зараз те саме на заняттях. Все надіюсь, що переросте. Наприклад весною мій малий всі завдання гарно виконував, а інші дітки (десь на півроку старші) бігали чи сиділи під столом, а зараз навпаки - мій гасає, а вони чемні. То може до мого знову розум і усидчівість прийде скоро. Замічаю, що вже деколи теж вчителів виводить, мусимо це перерости. Підкажіть як можна мотивувати таких шустриків, щоб були в школі уважніші і чемніші?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення Любов » 28 жовтня 2015, 10:53

зі всього вищеописаного зробила висновок, що проблеми мабуть у вчительки :impossible: :hi:, запитайте за якою методикою вони займаються, бо виховання зручної пасивно слухняної дитини не входить у ваші плани :dreams: :wink:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення Гість » 28 жовтня 2015, 15:08

Дівчата, діякую за відраду. Трохи полегшало. То вчителька з англійської. Школа не в Тернополі, але деталізувати не хочу. Вони так в ігровій формі вчаться, але всеодно є певний час, що вони сидять і там щось мають повторювати чи показувати, а мій малий за той час може вставати і лізти куди не треба. Вчителька ніби по доброму мені то казала, але вже таки прямим текстом, певно їй ще та попередня вчителька, що була на заміні їй нажалілася, бо він її взагалі не сприймав, і ніяк не міг витримати 10-15 хвилин питань хто БОЙ а хто не БОЙ :crazy:
Я вже в інтернеті перерискала, як то правильно виховувати трьохрічку, і ніби я нічого такого не правильного не роблю, і повної вседозволеності в нас немає.
І взагалі, мені здається, що в нас дуже багато особистісних відносин люди проявляють в роботі. Я до того, що напевно в тій самій Америці, вчителі-вихователі відносяться до дитини професіонально, похвально і кожен раз як з чистого листа сприймають ту дитину, а в нас навпаки за перший-другий тиждень складають собі стереотип тої дитини і вже кожен наступний раз все більше замічають ті недоліки (чи успіхи) і їх це виводить чим раз більше.
Навіть в даному випадку, я знаю свого сина, так він непосидючий і незавжди уважний, але я підглядаючи через шпаринку, замічаю моменти коли так він зосередився на завданні і до того з всієї групи за час заняття він найбільше за всіх діток повторяє і бере участь у всіх танцях-співах. І далеко не завжди він перший починає щось чудити, інші не дуже кращі, але висказали тільки мені :ireful:
Щось я набрала злості, але так не можна, певно треба просто про це забути і все пройде само собою, і малий, коли прийде його час, всядеться і хай собі думають, що то спеціальний виховний процес допоміг
Гість Офлайн


 

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення Natalinda » 29 жовтня 2015, 12:20

Вкотре переконуюся що з батьками говорити - собі дорожче))))) Але нажаль і не говорити - не сильно дешевше)
Невже Американські вчителі настільки ідеальні? Чим? Цікаво просто. Бо з того що знаю я - то я б не хотіла щоб дитина навчалася в Америці. Мова про звичайну школу. А про такі от школи раннього розвитку незнаю нічого. Розкажіть будь-ласка!!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення erinaceus » 29 жовтня 2015, 16:59

Natalinda написав:Невже Американські вчителі настільки ідеальні? Чим? Цікаво просто. Бо з того що знаю я - то я б не хотіла щоб дитина навчалася в Америці. Мова про звичайну школу.


Ну і дарма :pardon: Бо порівняно з нашою школою, це небо і земля. Все настільки відрізняється, що спочатку важко повірити, що таке дійсно може бути. Щодо вчителів, то найперше, що кидається в очі, це те, що їм дійсно подобається їхня робота і вони викладаються на всі 100. Зарплата у них, до речі, по їхніх мірках не дуже висока, але на якість роботи це не впливає. В молодшій школі теж була. Все зроблено з урахуванням дитячих інтересів і потреб. Яскраво, пізнавально, кольорово.
І нехай всі говорять, що наші школи, порівняно з їхніми, дають глибокі знання, але це далеко не так. Тут можна сперечатися годинами...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення TYulia » 29 жовтня 2015, 18:52

цікаво чи в Америці в школу батьків викликають? :confused:
Суперечка про системи освіти в нас і в інших країнах це вже певно інша тема. В нас так виглядає що вимагається більше, вже в школу діти йдуть, що читати вміють, але якось все дуже чітко в нас на паперах, а насправді не так. Суджу по собі, що була відмінниця, але то все зналось які питання, які шпаргалки тре написати, переписати дослівно. І так до інституту прийшла. А в вузах та суха документація вже докінця добиває і провчившись ще з 5 років, ви не можете вийти на роботу професіоналом, а в тій самій Америці (суджу по родичах, знайомих, які там) то як вони вивчились на якогось програміста чи лікаря, то вони вже на другий день після випуску достойно можуть йти на роботу і все вміти там робити. Розумію, що то я вже далеко аж у вузи забігла, але основа то ще ж в школі закладається. :yes:

Дівчатонька, а чиї дітки вже в школі, а у вас як з вичтелями відносини? Жаліються-хвалять ваших діток? Вам як? Як це ви сприймаєте? :wink:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення Natalinda » 29 жовтня 2015, 21:58

Давайте тут све ж таки порівнювати школи раннього розвитку :wink:
А про викликання батьків в ЗОШ - то вже в іншій темі :yes:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron