Глобальні оголошення!



Батьків викликають до школи

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення erinaceus » 30 жовтня 2015, 00:15

TYulia Батьків теж викликають до школи. Але є і куратори, які допомагають у навчальному процесі, і психологи для вирішення проблем з поведінкою і т.д.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення гра з вогнем » 01 листопада 2015, 17:11

Natalinda написав:з того що знаю я - то я б не хотіла щоб дитина навчалася в Америці. Мова про звичайну школу. А про такі от школи раннього розвитку незнаю нічого. Розкажіть будь-ласка!!!!

а що саме розказати? ;)
все як і всюди, є хороші, є погані.
навіть одна мережа (тобто сітка шкіл під однією назвою) матиме різні відгуки і різну підготовку кадрів в різних школах.
вибір є великий, монтесорі, релігійні, державні, спеціалізовані - до кольору, до вибору, на будь який смак і гаманець. щоправда, якість все таки залежатиме від наповненості гаманця.

ми ходили спершу в платну, а потім пройшли "по конкурсу" в держ, простояли на листі очікування з півроку, цей час ходили в платну релігійну, потім зявилося місце у держ., з того часу туди й ходимо. я задоволена.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Батьків викликають до школи

Повідомлення Dribchuk » 02 листопада 2015, 01:34

Natalinda а чим тобі не вгодили американські школи, якщо не секрет? Бо мені не вгодили українські і я думаю чи то я така перебендя, чи то засильно дитину свою жалію. Бо в нас стільки всього, все на купу, постійно якісь вимоги, зрівнялівка всіх ще з садочку і виховання стадного інстинкту в дітей. Мене особисто це пригнічує особливо коли мова йде про недільну школу. Вищу школу можу порівняти нашу і США, там однозначно практичніша школа, що б не вчили воно має якесь практичне призначення, тобто вчать одразу як вивчене застосувати в житті, в нас такого немає, зазвичай діти навіть не знають нащо вони то вчать. Плюс немає стадного інстинкту - є вибір що вчити, як вчити, в якого вчителя, є вибір як виконувати завдання і т.д. Вчитися цікаво. Але є мінуси, звичайно, це і менший обсяг вивченого в школі і нюанси з дисципліною. Все ж я бачу там більше плюсів ніж тут. :confused: Але не бачу як ту систему освіти застосувати тут, в нас би певно вона не змогла довго проіснувати)))
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Поперед.

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron