Глобальні оголошення!



Страх перед лікарями

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Страх перед лікарями

Повідомлення erinaceus » 06 червня 2015, 15:09

А ваші дітки нормально реагують на лікарів? Бо мій так їх боїться :impossible: В кожен кабінет заходимо з плачем. І ніколи йому нічого страшного не робили, та і по лікарях ходимо вкрай рідко. Не знаю, звідки той страх взявся. Вже і пояснювала, і іграшками намагалася відволікти - ніяк. Може б якби у нас лікарі були привітніші і ходили у таких веселеньких формах, як закордоном, то було б трохи легше :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Страх перед лікарями

Повідомлення Тиха » 06 червня 2015, 15:57

може він не на лікарів, а на незнайому обстановку так реагує? бо мій перші кілька хвилин вивчає нову людину, приглядається. того часу вистачає на огляд. а поті починає без упину "йдем взе", але не плаче
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Страх перед лікарями

Повідомлення erinaceus » 06 червня 2015, 16:41

Тиха Ну можливо частково і так... Але коли заходимо в інші незнайомі приміщення (магазин, аптека), то ж не плаче.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Страх перед лікарями

Повідомлення Параїл Юля » 06 червня 2015, 16:53

В мене малий також боїться лікарів. Як тільки заходимо в поліклініку він зразу розвертається і хоче йти назад. В черзі не хоче стояти, хниче, тікає на вулицю. Ну а як заходимо в кабінет то тут починається :cry: . Він так кричить що я його втримати не можу, лікарка не може ні послухати, ні подивитися горло. Хоча ми від народження ні разу серйозно не хворіли і по лікарнях ніколи не ходили. Почав боятися коли в лютому дали прививку, після того як тільки побачить людину в білому халаті зразу сльози. Ну і ще додало коли здавали з пальчика кров на медогляд в садочок.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Страх перед лікарями

Повідомлення Sam » 06 червня 2015, 17:01

Наш дуже боїться кабінетів УЗД, то такий плач, що ого-го. А з лікарями в звичайних ми ще не стикалися особо, щомісячні огляди переносив нормально більш-менш
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Страх перед лікарями

Повідомлення nadusha » 06 червня 2015, 20:39

Попробуйте погратись в лікарів. Хай малий полікує ведмедика, ляльку або маму.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Страх перед лікарями

Повідомлення Sms » 06 червня 2015, 20:56

Тільки хотіла написати. В мене мала страшенно боялась лікарів після того, як в 9 місяців перехворіли бронхітом і 2 тиждні лежали в лікарні. В неї панічний страх був.
Хтось нам порадив побавитись в лікаря і моделювати вдома ситуації у лікарні. Ми купили набір лікаря з дорожчих, в чемодані і бавились.
Перед стоматологом - оглядали ротик, перед УЗД - мастила їй водичкою животик і іграшковою грілкою водила по животі і т.д.
А коли риходили до лікаря, я їй нагадувала як ми бавились і все проходило. :yes:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Страх перед лікарями

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 червня 2015, 14:27

Ми теж граємось в лікарів. Купили набір, ше шапочку їй зробила таку картонну лікарську з хрестом, і Марта стає така зразу серйозна, як її одягає, і всіх лікує, і іграшок, і нас з чоловіком :hi: Правда, в нас трохи навпаки вийшло, після того як вже полежали в лікарні, почалась ця манія гратись в лікаря. Але воно реально помагає. Наприклад, зараз Марта застуджена, і ми спочатку лікуємо її звірят, наприклад, капаємо їм спочатку носика, натираємо чи ще щось робимо, а потім вже їй. Ми зараз на відпочинку, і довелось йти до лікаря, я, як завжди, запереживала, як то буде, бо вона оглядів теж не любить, а тут ще й лікарі і обстановка незнайомі, але ми взяли з собою ведмедика, і йшли в медпункт ніби як показати ведмедика лікарю, і лікар спочатку оглядала його. Добре, що ще лікарка така попалась, що підіграла, спершу послухала ведмедика, а тоді Мартусю, і вона, що цікаво, далась спокійно, і ротик відкрила. А потім ми пішли в аптеку за ліками, щоб вилікувати ведмедика, і так весь час тепер - лікуємо спершу когось з її іграшок, а її так ніби заодно, і вона піддається. Головне, перетворити все на гру.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Страх перед лікарями

Повідомлення TYulia » 07 червня 2015, 14:58

Ми з малим до року нормально ходили на поліклініку. Потім десь в півтора роки лікарка додому приходила, миленька, без халату, то він всеодно не хтів з плачем датись послухатись. Я тоді ще списувала на те, що хворий-нервовий, бо потім ходили в поліклініку на повторний огляд, то відносно без плачу. Потім ми десь рік лікарів не бачили, прийшли на поліклініку (2.4 роки) під вечір, людей майже не було, я набрала всякі нові Маші, Барні, а він одразу відчуває, що то його мають там якось чіпати і в плач. То по факту він не так білих халатів боїться, як самого місця і людей, що його якось стосуються. До речі тоді ми таки не зайшли до лікарки. Вже пройшло 3 місяці з того часу, то може вже щось в його баченні помінялося, все думаю позаходити в ту поліклініку просто так, то книжечки яку купити, чи ще щось, але поки що мене щось туди дорога не веде. В інші людні місця-паспортний стіл, магазини,церква- йде без проблем. За той раз в поліклініці я чоловіка трохи сварила, що малого не підготував, бо так сталось що я до них вже в саму поліклініку прийшла.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Страх перед лікарями

Повідомлення Тиха » 07 червня 2015, 17:29

Знаю одну дитину, яка приблизно до двохрічного віку страшенно не любила лікарів, саме через те, що вони до неї торкались, лізли в її приватний простір. Отака чутлива до тактильних контаків дитина)
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Далі

Повернутись до Неприємні ситуації. Хелп!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron