найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Коли ваш малюк почав ходити?

27 лютого 2010, 17:34

Хлопчики починають пізніше?

Re: Коли ваш малюк почав ходити і говорити?

27 лютого 2010, 18:16

перші самостійні кроки почав робити в 11 міс (за 2 дні до), до того вже добре стояв самостійно і ходив вздовж стін, диванів. Гарно пішов рівно в рік :)

Re: Коли ваш малюк почав ходити і говорити?

04 березня 2010, 21:37

у мене вийшло, шо хлопчик раніше почав ходити))) Але то ше залежить від характеру. мала - спокійніша. Малий - шиииило :D
Малий ходить по меблях з 7,5 місяців. Ну але він сам вставати на ніжки в ліжечку почав уже в 6. Зараз йому 10. Пробує сам стояти без підтримки поки відволікається. А як згадує - зразу на коліна сідає шоб повзти (так швидше до мети дійти)

Re: Коли ваш малюк почав ходити і говорити?

04 березня 2010, 22:24

ходити почав біля 11 місяців.
це вже так, щоб по справжньому. до того ходив тримаючись за качельку (наколо), наприклад.
ми ще до того як виповнився рік (десь за три тижні) їздили на фестиваль, то вже добре ходив.

Re: Коли ваш малюк почав ходити і говорити?

04 березня 2010, 23:41

Моя донечка почала ходити пізно в 1рік і 2 місяці, А танцювати почала одразу , як навчилась ходити, зараз дуже любить танцювати і робить вправи разом з Теленянею, Пригскок команда

Re: Коли ваш малюк почав ходити і говорити?

07 липня 2010, 00:38

Тетяна написав:Моя донечка почала ходити пізно в 1рік і 2 місяці,


В мене аналогічно. Ходити в рік і два майже, просто активно повзала

Re: Коли ваш малюк почав ходити і говорити?

07 липня 2010, 09:10

Моя старша доця пішла в 11 місяців і 2 тижні, а менша в 11 місяців рівно.

Re: Коли ваш малюк почав ходити?

09 березня 2012, 03:37

Я от все думала-думала відпишуся і вже більше року пройшло)))
До року точно почав ходити, десь в місяців11 вроді, хоча всі навколо казали шо пізно дитина почне ходити, бо повненька дуже))) а не тут то било)

Re: Коли ваш малюк почав ходити?

09 березня 2012, 04:36

Синулька десь декілька днів перед роком почав ходити, а вже рівно в рік на свому ДН (на природі по горбиках і ямках) - бігав так що тільки й встигали всі його ловити :ha: .....

Re: Коли ваш малюк почав ходити?

09 березня 2012, 09:38

а моя хоч шило в попі, ходити не спішила
і по меблях ніколи
зато повзала швидко-швидко, всюди, і на дворі також. може тому і не спішила топати. хоча стояла і присідала і тупалася з затрохи 6 місяців, тоді ж поповзла
в 1 рік і 2 тижні потопала, і від тоді ніколи не повзає
Відповісти