найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Подарунки діткам

16 листопада 2017, 13:08

Хіба набір книг цікавий, алe здається що в такому віці тeхніка цікавить пациків, можe павeрбeнк

Re: Подарунки діткам

16 листопада 2017, 13:09

Галь, наш хлопчик (я вище в темі писала) дуже задоволений отим деревяним механічним конструктором

Re: Подарунки діткам

16 листопада 2017, 22:20

Natalinda написав:Галь, наш хлопчик (я вище в темі писала) дуже задоволений отим деревяним механічним конструктором

А ці конструктори достатньо міцні чи можуть легко зломатись?

Re: Подарунки діткам

17 листопада 2017, 11:43

Ну трeба досить акуратно складати. На мою думку, він нe пeрeдбачeний, шоб його складати\розкладати.
Якщо ламати спeціально, то звісно можна. Якщо впадe виріб із столу, то думаю тeж щось тріснe\зломиться.

Re: Подарунки діткам

17 листопада 2017, 11:43

що там зараз є нового\цікавого?
Миколая скоро, а ідeй нeмає

Re: Подарунки діткам

17 листопада 2017, 12:30

Я своїм вігвам шию, ще три палки лишилось зробити, Олексі лего технік буду дарувати, і може сертифікат на мк по карамелі, давно хотіла, та ніяк не відправлю його туди, ще зараз папероманія, то можна і на скрап щось придумали. Хресницям замовлятиму заклики і шоколад , старшій ще може мк по виготовленню прикрас, але то тре ще взнати ціну.

Re: Подарунки діткам

17 листопада 2017, 13:11

я теж у роздумах про Миколая - і хочеться чогось гарного, цікавого, потрібного, а подивлюся на шафу з іграшками малої - і так купу всього має, і от замкнуте коло(
Катя в листі до Миколая написала про книжки, енциклопедії (у неї то різні речі), лего, дитячу косметику, водяний пістолет, лук, фрукти і набори для творчості. от із тим останнім і проблема...

дівчата, а як вам такі ідеї для подарунків:
-об"ємні анатомічні моделі
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

- макети Сонячної системи
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Подарунки діткам

17 листопада 2017, 13:59

3Д моделі треба добре мацати або реальні відгуки - нам подарували (не памятаю виробника) - то воно постійно розпадалося - тепер лежить в коробці.
З того, що моїм подобається:
набори археологів - камені, динозаври, на миколая хочу знайти, щоб скелет добувати
схема для складання електрокола - в нас є, граються всі троє
набори для дослідів - експеременти всякі люблять, правда ці ранківські дуже поганої якості (((
в нас є 3Д ручка - діти на ДН в Дарці були від неї в захваті

Re: Подарунки діткам

17 листопада 2017, 14:17

taranjka А що то за ручка?

Re: Подарунки діткам

17 листопада 2017, 14:38

phpBB [video]
Відповісти