Глобальні оголошення!



Фотографії

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Хвалимося!!!

Повідомлення ksana » 25 лютого 2012, 11:08

Natalinda написав:Я шоб дешевше було то роблю колажі по кілька фоточок на одній 13_18


хочу собі теж зробити колаж з фото і вставити в рамку. в якій програмі то зробити можна?
ksana Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1566
З нами з: 25 жовтня 2010, 01:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 883 раз.
Подякували: 1043 раз.
Діти: ще немає

Re: Фотографії

Повідомлення taranjka » 25 лютого 2012, 11:16

я роблю в програмці "PhotoMix", якшо треба, то маю ключик до неї. програма елементарна, але багато можливостей, як на мене))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Фотографії

Повідомлення Ksenija » 25 лютого 2012, 15:22

мешканка написав:
Ksenija написав:Я постійно роблю фотокниги через сайт
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
. Хоч виготовляють ці фотокниги у Львові, доставка в Тернопіль додому безкоштовна, крім того, в них діє акція - знижка 50% всім іменинникам на виготовлення однієї фотокниги через програму Cyfrobook. Для цього потрібно бути зареєстрованим вконтакті. Так що, якщо в когось намічається ДН, можна зробити собі фотокнигу за пів ціни :vo:

А якість? Я чогось люблю подивитись-помацати ніж відразу замовляти, а то часом якість паперу :блю: та й друк фотографій різної якості може бути. Наприклад, я колись друкувала в Коніці на Київській ч/б фотку, то фотка вийшла в зелених тонах :блю: Потім навіть не знала що з нею робити. Поки що найбільше виправдовує себе фотодрук на Валовій і на Руській (там де плакати друкують, такий поліграфічний центр)


Якість хороша, в мене брат займається фотографією, то задоволений. Був одного разу в нього, правда, казус - фотокнига прийшла з пом'ятою обкладинкою. Але він сфотографував обкладинку і надіслав їм, зразу після цього вони вислали ще одну таку, вже не пошкоджену фотокнигу.
Ksenija Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 461
З нами з: 21 квітня 2011, 16:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 431 раз.
Подякували: 364 раз.
Діти: Христина (11.11.2011)

Re: Фотографії

Повідомлення Nymydora » 25 лютого 2012, 17:30

одним словом - ідея супер, а де робити - вибір є.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Фотографії

Повідомлення mari » 11 липня 2012, 11:21

я надумала теж зробити для чоловіка на д.н. фотокнигу. А так як ви дали 2 зсилки то сижу і думаю де краще...а може в когось є велика знижка в наших фотоательє і там такі роблять?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Фотографії

Повідомлення Natalinda » 11 липня 2012, 15:25

В мене є знижка на фотодрук, але на фотокнигу вона не поширюється(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Фотографії

Повідомлення mari » 19 грудня 2013, 12:36

Дуже мені подобається фотографії дивитись. Асоціації собі робити, порівнювати, насолоджуватись. Хоч фотографом бажання вичтись не має, але шаную працю цих людей і фоткатись люблю:)
Дуже люблю Natijnal Geografic, там завжди є цікаві ракурси,
Вчора випадково натрапила на акцію для вагітних, але жінка в Києві в своєму фотосалоні вже робить красиві і гламурні фото. Захопилась образами потсановки. І все там є: сукні і одяг для зйомок і т.і. Хоч і не вагітна але фото сподобались, та вони, коли забагато дивитись стають всі схожі один на одного на обличчі(певно за рахунок фотошопу). Ну тьоті написала- може захоче рекламу на форум мати :) Київ недалеко, можна й поїхати на 1 день.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Фотографії

Повідомлення кульбабка » 19 грудня 2013, 20:05

я на тому сайті
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

теж фотокнигу весільну собі замовляла,якість за таку ціну мене порадувала)))і реально економніше,тепер малої альбом хочу зробити))))))
кульбабка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 25 лютого 2011, 22:10
Дякував (ла): 44 раз.
Подякували: 60 раз.

Re: Фотографії

Повідомлення erinaceus » 26 лютого 2017, 14:50

А ви роздруковуєте фото своїх дітей чи зберігаєте в електронному варіанті? Бо я за один рік роздрукувала більше сотні для одного альбому, а до інших ще руки не дійшли... Ніби і хочеться, але вже якось і не так актуально, як колись було. Ну і ціни тепер виросли, і на друк, і на альбоми. І ще час треба виділити :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Фотографії

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 лютого 2017, 15:29

erinaceus аналогічно, гризуся тим самим :hi: З одного боку, все є в електронному вигляді, може не варто роздруковувати, витрачати час на вибір, гроші на дрку та альбом, а потім ще й місце для зберігання тих альбомів. В моїх батькіа, наприклад, ціла тумба відведена під альбоми. По одному старому з кожної родини, а все решта, то вже наші з сестрою фотографії з дитинства і пізніші з внуками і т.д. Але і сама люблю їх переглядати, ті альбоми. Часом як прийду до батьків, то навмання якийсь альбом виберу, перегляну, я так приємно згадати :dreams:
То я сама не знаю. В мене останній раз друкувались фотографії, коли Марті було десь 1.7. Бо є лише один альбом її ща перший рік (і то, ще пару фото пропущені, треба надрукувати), і наступний альбом ото до 1.7 дійшли, і все, з того часу ні одної надрукованої не було. І ніби хочу надрукувати, але так часу все бракує на то.
Але прогрес все-таки рухається впкред, в цифрові технології також. У мене резервні копії фотографій робляться автоматично на гугл-фотос, і з телефона, і з комп'ютера. Тобто всі-всі мої фотографії є ще там. І там є швидкий пошук по даті, тобто я за кілька секунд можу знайти фотографії з Карпат вересня 2010, чийогось дня народження 2007 р., Нового року 2003 і т.д. Таож є пошук по геолокаціях. Можна ввести Львів чи Карпати, і воно видасть всі фотографії з тих місць. А також є ще розумний пошук, який сам шукає фото по категоріях. Можна ввести 'гори, весілля, піший похід, велопрогулянка, квіти, осінь, хелловін' і т.д. І воно видає фото на таку тематику. Інколи помиляється, звісно, та все ж. Одногл разу мені треба було знайти швидко якусь таку фотографію, я дати точно не пам'ятала, і ввела просто тематику, і воно мені ту фотографію видало. Тому гугл-фото для мене стало теж зручним місцем для зберігання фото.
Але і альбомчики хочу подрукувати.
Фотобуки ще ніколи не робила. Це теж хороша альтернатива альбомам, я думаю, але побавитися з ними треба ще більше, ніж просто з альбомами.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей