Глобальні оголошення!



Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення Melisa » 14 вересня 2010, 00:10

Сьогодні, поки я пекла черговий пиріг, дитя дістало собі з тумбочки мій крем для лиця (стала на носочки), котрий ми з татком аж вкінець тумби засунули, і обмастилось ним з ніг до голови. Вобшем чую з кімнати: "Маааам! Маааам!". Кричу собі: "Ніка, як чогось хочеш, прийди і скажи!". Приходить на кухню моє чадо :scare: :lol: Руки по лікті в кремі (обидві) і лице теж (губи в тому числі, видно, пробувала на смак). А я стою і думаю:"Злитись? Кричати?....А що це поможе? Сама винна, лишила дитину одну в кімнаті і пішла на кухню". Поки я думала, дитина в захваті. Радості нема меж, бо ж таки зробила своє "Мазь-мазь", яке ми не дозволяли на протязі дня. :D Короче, поступово моя злість перейшла в регіт, і то такий, шо ледве зупинилась.
От таке моє янголя.
Розказуйте про витівки своїх діток. Посміємось разом. :D :clapping:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Петрики П"яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення гра з вогнем » 14 вересня 2010, 00:14

а мій тіки вреднюкає, щоб так гарно як у вас, то не має.
а зараз я взагалі від нього не відходжу. то воопше, мені про таке і не мріяти...

чо він у нас начудив, ножицями порізався, ногу в пилесос засмоктало... нє як нормальна дитина кремом мазюкатися...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Петрики П"яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення happymami » 14 вересня 2010, 17:28

ооо. То тема для нас)) То шо було раніше - не згадаю. Але по ходу спробую записувати. От нині... дитина гралася своїми колготами біля пралки. Він їх буцім пере. Витягає. знов запихає. Потім поліз до смітника (ну я ж то того не бачила і не знала. То виявилося згодом). як результат - я пішла в туалет по малінькому. Чую, звік від попісу не такий дзвінкий, як завжди :oops: . Дивлюся - а в унітазі Юрчиковий памперс :scare: :scare: :scare: . ну то ми так вчимося потроху, шо пісяти тре в унітаз. Або з горшка виливаємо в унітаз же. А так як він попісяв в памперс, то й поніс його туди ж :scare: :scare: :scare: . Уявляєте, шо я мала з тим памперсо робити? Він же води набрав, матьмаяженщіна... І поясни дитині, шо в памперси, то не щітається як попіс :???:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Петрики П"яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення mala-karta » 15 жовтня 2010, 14:34

12 червня 2010 Ромка закрив мене на балконі :scare:

Звичайно, дома нікого більше не було, я була без телефона, ключів, і вікно теж було закрите, гггг :)

Першу хивилину я ще довішувала лахи. Потім врубалася, в яку халепу ми попали. Потім хвилин 5 пробувала пояснити Ромчику, щоби він підняв ручку. Хех, придумала. Ромка ж знає, що, щоб відкрити двері ручку треба опустити... (на балкон - пластикові вікна/двері).

А потім я показувала фокус :)
На щастя, двері на балкон в нас трохи поламані (вже другий рік і як кльово, що їх таки ніхто і не справив...). І на ще більше щастя, на балконі стояв зонтик такий, що на пляжі закопувати для тіньочка :)

Двері такі, що в кутику завше відкрити їх можна. Поламані :) Я відкрила сильно, пропхала туди патика. Тим патиком відкрила вікно (вікно стояло на продувці, типу ні закрите, ні відкрите). Яка велика сила - сила тертя :)))
Потім через вікно запхала палку і відкрила балкон :)

http://mala-karta.livejournal.com/86609.html
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Петрики П"яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення Naya » 15 жовтня 2010, 15:22

ги...
в нас таке було. Добре шо тато був.
Але тато спокійно читав газєтку на унітазі, а я пішла розвішувати шмотки на балкон.
Ми ше добре стояти не могли, але трохи пробували. І шоб Ждан не йшов на балкон прихлопнула двері за собою.
А він піліз, став коло дверей і стукає мамі.
Скільки я просила відійти - а він тішиться. Відкривати боюся - бо ж впаде.
Дупа вже змерзла, гримаю, гримаю...а тато думав, шо то Ждан забавляється :dash: :dash: :dash:

а ше: заходжу одного разу на кухню і картина: лиш ноги Жданові стирчать з барабана пральної машинки...і чути як він там крекче.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Петрики П"яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення Ira » 15 жовтня 2010, 15:27

Naya написав:ги...

Ми ше добре стояти не могли, але трохи пробували. І шоб Ждан не йшов на балкон прихлопнула двері за собою.
А він піліз, став коло дверей і стукає мамі.
Скільки я просила відійти - а він тішиться. Відкривати боюся - бо ж впаде.

І в нас таке було, коли Лєра ще стояла, тримаючись за щось. Я пішла на балкон вивішувати попране, а вона в кімнаті сперлась на двері. І теж не хотіла відчиняти сама, щоб доця не впала, а вдома більш нікого не було. То я її вмовляла-вмовляла, а вона сміється, а надворі зима - на балконі холодно. Тоді я присіла, щоб мене не було їй видно. Вона так ще постояла десь хвилинку, а тоді їй стало не цікаво, вона відповзла, а я була звільнена :)
Востаннє редагувалось Ira в 15 жовтня 2010, 15:57, всього редагувалось 1 раз.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Петрики П"яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення lore1ei » 15 жовтня 2010, 15:49

А ми любимо відкрити шухляду з маминою білизною, пороскилати мамині труси по всій хаті, особливо перед приходом гостей, щоб усі бачили скільки у мами всього різнокольорового)
Ну і парочку надіти собі на шию, вуха і голову.

От даєш їй труси, і дитина грається собі, навіть не чути її.
Чоловік сміється нашо я їй стільки іграшок накупляла, ліпше б трусів з десяток)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Петрики П"яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення kamisia » 15 жовтня 2010, 16:32

lore1ei написав:А ми любимо відкрити шухляду з маминою білизною, пороскилати мамині труси по всій хаті, особливо перед приходом гостей, щоб усі бачили скільки у мами всього різнокольорового)
Ну і парочку надіти собі на шию, вуха і голову.

От даєш їй труси, і дитина грається собі, навіть не чути її.
Чоловік сміється нашо я їй стільки іграшок накупляла, ліпше б трусів з десяток)

а тепер всі думають шо то я написала і трусами грається не Ліліна Аня а моя Соня......
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Петрики П"яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення мешканка » 15 жовтня 2010, 17:25

Кльова темка :lol: :lol: :lol: :good:

Попісяло моє маля в горищик і надумала сама його ж вилити. Поки йшла-порозливала по коридорі і, щоб замести сліди, взяла новий кухонний рушник і все гарненько ним повитирала. Головне, щоб чисто було.

Готували ми разом оладі. Вона-помішувала, я я-смажила. Насмажили ми тих оладів і сіли їсти. Я вкусила і чую. що на смак вони якісь такі недобрі, що жах.... А потім я зрозуміла, що то моя ляля не тільки помішувала, а ще й солі та соди досипала щоразу...
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Петрики П"яточкіни або Витівки наших малят

Повідомлення ЗІрка » 15 жовтня 2010, 17:34

а ми любимо дивитися у вікно і жувати тюль :) недавно карніз таким чином кинули (певно тюль кепсько жувалася), тато на нас гнівався і чіпляв назад :D

любимо бити чолом маму по носі :dash:

нині вмудрилися облизати часникодавку поки мама відвернулася і ясне діло потім гірко плакати ніби нас примусово тою бекою годували :mrgreen:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей