найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Балачки: ні про що і про все

19 жовтня 2010, 20:38

гра з вогнем написав:просто наш самостійний хлопець вирішив собі яєчню зготувати :working:

:crazy: ги-ги, то він як, хотів глазунью, а вона не виходила? і приходилось наново яйце бити?

Re: Балачки: ні про що і про все

19 жовтня 2010, 20:44

ні він просто всі на раз, одним рухом - оп і збив :)
я ніяк не дочекаюся коли нарешті прийде наш обмежувач на холодильник! бо та дитина хоче молока, нє сказати: мамо, дай молока - нашо утруждатися? йде до холодильника, бере 4 літрову пляшку і п'є. деколи просто з пляшки.
хоче яєчню, нашо мамі казати?, йде до холодильника, бере яйка і аж тоді несе мамі, а сьогодні крок "нести мамі" напевно пропустив.
і так зі всім.

Re: Балачки: ні про що і про все

19 жовтня 2010, 21:46

:o
а я все тішуся, що в мене Ромчик такий самостійний

але до яєць в холодильнику ще не достає

Re: Балачки: ні про що і про все

19 жовтня 2010, 22:34

Історія Гри нагадала мені випадок з моїм племінником, коли йому було рік і сім місяців. Це було на дачі. в кастрюльці лежали яйця. Нікіта підійшов до них, взяв одне в руки, покрутив, повертів, а тоді випустив з рук, воно відповідно розбилось, а він і каже:"Кака". Тоді бере наступне, роздивляється, кидає і знов: "Кака". І так, поки не прийшли ми (тобто дорослі) і не припинили гру в яйце-каку :lol:

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

21 жовтня 2010, 11:28

Дала дитині ручку, розстелила рулон паперу (обої), думаю, най собі малює. А воно.... :???: взяло, та й помалювало ручкою диван. :D Добре, що він у нас з такої тканини, що миється. щойно відчистила. фу! :cleaning:

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

21 жовтня 2010, 17:31

малювали ми зеленою ручкою по папері і потім захотіли посидіти на унітазі, але з ручкою не розлучались...в результаті всі коліна зелені!!! :good:

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

21 жовтня 2010, 18:25

Ги))) Знайома ситуація з малюванням по стінах і колінах :lol: :lol: :lol: Через то певно всі мами мусять пройти)))

А наш дослідник-наслідник вчора кинув мій телефон :scare: в ванну...
В результаті помогло лиш півгодинне сушіння феном і година на батареії. думала шо вже кирдик

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

21 жовтня 2010, 18:27

:lol: Добре не в унітаз.
Моїх знайомих син топив мобілу в унітазі :lol:

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

22 жовтня 2010, 01:16

а моя мацьопа. Сидить п'є чай. А потім вирішила помити в ньому руці. А потім дотягнулась до вазонка, виколупала з нього землю і насипала собі в чашку . Розмішала і хотіла пити. Щиро не зрозуміла чого то мама забрала чашку. :D

Re: Петрики П'яточкіни або Витівки наших малят

23 жовтня 2010, 00:00

От який у нас урожай:
Зображення
Відповісти