Глобальні оголошення!



Дитячий День Народження - як святкували:)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення erinaceus » 30 травня 2017, 13:58

Ми святкували День народження сина в Фламінго, біля Млина. Нам сподобалось, гостям наче теж. Людей не дуже багато, нема такого, що один в одного на голові. Там є ігрова кімната, де дітки між перекусами проводили час. Іграшок не так багато, але вони знайшли себе чим зайняти. Плюс ми запросили дівчинку, яка робила аквагрим, то всі дуже тішилися. Але в неділю в самій кімнаті трохи тіснувато, бо багато відвідувачів з дітками.
Кухня смачна, брали салати і піци, домашнє вино непогане. Є домашні соки, що теж плюс для дитячого свята. Обслуговування нормальне. На столі стояв дитячий посуд і трохи кульок. Всім було весело.
З того всього, що я промоніторила в Тернополі, то один з найкращих варіантів для дитячого Дня народження. Думаю, колись повторимо ще :yes:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення Kisja » 16 березня 2018, 00:11

Давно не піднімали тему.
Дівчатка, діліться ідеями як святкуєте день народження дитини.
Ми плануємо в дитячій кімнаті ТраліВалі на Чалдаєва. Донечці 7 років, і дітки запрошені +- такого ж віку. Може хтось вже там був. Розповідайте що і як?
Ще думаю за аніматорів. Що цікавого можуть запропонувати?
І взагалі які розваги для таких діток придумати. Пропонували майстер-клас з миловаріння, чи цікаво це буде діткам?
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Дитячий День Народження - як святкували:)

Повідомлення pan_kotskyy » 16 березня 2018, 10:51

Kisja написав:Дівчатка, діліться ідеями як святкуєте день народження дитини.
Ми плануємо в дитячій кімнаті ТраліВалі на Чалдаєва. Донечці 7 років, і дітки запрошені +- такого ж віку. Може хтось вже там був. Розповідайте що і як?
Ще думаю за аніматорів. Що цікавого можуть запропонувати?
І взагалі які розваги для таких діток придумати. Пропонували майстер-клас з миловаріння, чи цікаво це буде діткам?

Скажу по досвіду неодноразових святкувань. Якщо проводити ДН в ігровій кімнаті, де є іграшки, батут, ігрові приставки (чи як воно зараз називається), то аніматорів вже й не дуже треба.
Якщо робити ДН в кафе, де немає іграшок, то аніматори як виручалочка, щоб дітей чимось зайняти. А якщо ігрова + аніматори + миловаріння, і ще треба встигнути піци і торт з'їсти, то треба починати зранку, щоб до вечора все встигнути ))))
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей