Глобальні оголошення!



Хто вибрав ім'я для Вашого янголятка?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка? КРАСИВІ ІМЕНА

Повідомлення lyuda » 16 березня 2010, 13:49

Коли я ходила вагтіна з синочком я щось про імена не задумувалась. Чоловік казав яке імя принесе так і буде. Ось і народився він на Олександра, так ми його назвали. І дуже задоволені що маємо синочка Сашка.

А коли ходила вже з донечкою, я з перших днів знала що це буде дівчинка, передчуття спрацювало, і назвала я її Тереза. І саме головне всі це сприймали!!! Ну звичайно коли треба було б охрестити ми б дали двойне імя Марія - Тереза. Та не все так просто . Коли ми прийшли додому з пологового будинку, це імя мало своїх противників. Коли діло доходило до хрестин я сказала до чоловіка що не хочу називати іменем яке було "спаклюжене". в останю хвилину ми дали їй імя Софія, що означає мудрість, щоб вона була мудріша за тих хто не розуміється в іменах
lyuda Офлайн


 

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка? КРАСИВІ ІМЕНА

Повідомлення Liza » 16 березня 2010, 15:17

я мріяла, що як буде донечка в нас, то назвемо Терезою - ми з мамою дуже шануємо Мати Терезу.
получився хлопчик.
плануємо колись ще дістати сестричку для нього.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка? КРАСИВІ ІМЕНА

Повідомлення мешканка » 16 березня 2010, 15:23

Ми з моїм коханим теж довго думали, особливо для молодшої доці. Критерії вибору: щоб обов"язково наше слов"янське, щоб не дуже дивне і милозвучне. Для старшої донечки вибрали швидко, бо маю подругу Яринку тай ім"я слов"янське (сестра Тараса Шевченка теж називалась Ярина). Щодо Христинки, то мала бути Юлею.....але я перемогла!!! :yahoo: Дуже мені подобалось. Хотіла ще дуже сильно Даринка, але в нас в дворі дівчинку кликали Дашка і мені розподобалось. Щодо хлопчиків то мали заготовлене Мирон... може ще пригодиться ;)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка? КРАСИВІ ІМЕНА

Повідомлення Тетяна » 16 березня 2010, 23:37

Ми з чоловіком вибрали імена для дівчинки і для хлопчика ще під час моєї вагітності, мені сказали, що в мене буде дівчинка, але я не була впевнена. Отож в нас народилася дівчинка - ми назвали Христинка, а якщо б хлопчик, то був би Володимир. Мені ще подобається Адріяна і Діана. Але обрали те, що подобається на обом. А Володимирчика може ще Бог дасть!!!
Тетяна Офлайн


 

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка? КРАСИВІ ІМЕНА

Повідомлення lore1ei » 31 березня 2010, 13:13

Дуже зраділа, коли дізналась що чекаю дівчинку. Дуже подобалось Злата.
Але чоловікові не подобалось, він все життя мріяв про Анну.От я йому і підкорилась.
А ще перед христинами мені снилась покійна тітка мого чоловіка, Міля, яку я взагалі і не бачила, лиш чула, яка просила назвати так доню. Тому в нас Анна-Емілія)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка? КРАСИВІ ІМЕНА

Повідомлення Любов » 31 березня 2010, 15:15

і ми з чоловіком досі вагаємось як назвати синочка, що скоро народиться :unknown: . вже здається перечитала в інтернеті всі імена для хлопчиків і їх значення також. Найбільше сподобалися Дарій, Всеволод, Світозар. Хотілося б щоб імя було максимально наше слов'янське :) . Може хтось з вас дівчата знає гарні слов'янські імена підкажіть, будь-ласка ;) .
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка? КРАСИВІ ІМЕНА

Повідомлення mala-karta » 31 березня 2010, 16:02

Любов, єдине що можу сказати - гарним іменем Захар названо дуже багато хлопчиків у нас в дворі :)

А називайте так, як вам подобається :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка? КРАСИВІ ІМЕНА

Повідомлення Naya » 31 березня 2010, 16:03

Захар - то не слов"янське ім"я.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка? КРАСИВІ ІМЕНА

Повідомлення mala-karta » 31 березня 2010, 16:13

серйозно?
а я думала, раз є Захар Беркут - то значить слов'янське :dash: :D
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Хто вибрав ім"я для Вашого янголятка? КРАСИВІ ІМЕНА

Повідомлення Lilia » 31 березня 2010, 16:45

Ех, імена...... усвідомлюєш відповідальність - бо ж то на все життя для дитяти... Та і я своїм іменем ніколи не була рада, тому вельми довго вибирали, як назвати сина. Все відкладалося, відсувалося... А от коли він вже вдома був і назначили дату хрестин, перебрали з чоловіком уйму варіантів... Отак згадується - лежить маленя і думаєш - як же тебе називати??? зупинилися на найпростішому, як кажуть "сам собі вибрав ім'я" - народився 10, а 12 липня Петра і Павла.
Тепер росте Павлик. Звикла, тішуся. :) Хоча все ще тіпає, коли чую від бабусь "Пааавлііііііііііік!" :scare: і де їм написати, шо так не правильно, шо так не гарно?
Lilia Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 18 лютого 2010, 15:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 282 раз.
Подякували: 137 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Яскраві моменти



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість