Глобальні оголошення!



Реанімація для фломастерів :-)))

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Реанімація для фломастерів :-)))

Повідомлення Ulkanet » 06 вересня 2013, 01:34

Купили ми по акції фломастери в Новусі. Ну і коню, було понятно шо вони вже напевне підсохлі. Але так як моя дитина не закриває ковпачки – то навіть і нормальні засохли б за тиждень творчої діяльності Ані Вітрика. :hi:

І от на днях, щось мені захотілося їх відновити. Спирт в нас закінчився, одеколонів дешевих нема, а дорогих щкода – тай пахнуть вони довго і мене то дратує сильно коли забагато запаху. :bad:
Порилася я в неті. І от шо знайшла.
Щоб відновити фломастери вам знадобиться:
1. Шприц
2. Стакан з дуже гарячою водою.
3. Тряпка, яку не шкода викинути

Доводимо воду майже до кипіння. Переливаємо в стакан і набираємо в шприц.
Далі акуратно запихаємо голку біля стержня або в малесенькі дірочки біля стержня (в дешевих є ті дірочки, а в тих шо по білій дошці малювати нема).
В мене був шприц 2-ка, з маленькою голкою. Тому я запихала в ті дірочки майже до упору. Коли відчуєте що щось прокололи – то значить забагато і треба трішки витягнути голку назад. :wink:
Зображення
Вибачте, я фотку забула перевернути :sad:
Помаленьку напускаємо воду в фломастер, тримаючи його вертикально стержнем онизу. І слідкуємо за стержнем. Як тільки побачите крапельки на стержні одразу ж перестаєте наколювати його. Одні фломастери хотіли 0,1-0,3 кубіка води. А були і такі шо «випили» 1-1,5 кубіка кип'ятку. :crazy:
Це все діло робимо над тряпкою. Бо може капнути.
Закриваємо фломастери і кладемо в банку/коробку вертикально, стержнем донизу на 2-3 год. як мінімум.
Зображення
Такі маніпуляції можна проводити, як з дешевими найпростішими фломастерами, так і з тими що малюють по білій дошці. Ці що до дошки відновлювати спиртом не можна :new: . Правда наш китайський нажаль не відновився. Був чорний, а малює сірим. :sad:

Інший спосіб, подібний до цього. ::Р: Треба витягнути стержень і опустити одним кінцем у «практично кип'яток». Весь «колір» вмить піднесеться догори. Тоді закладаєте стержень тією стороною, де підбігла фарба - до низу, тобто щоб фарба доторкалася до писачка. Ставите вертикально на кілька годин. І не забудьте міняти воду практично після кожного фломастера (можна «зарядити» жовтий, а потім чорний чи темно синій чи коричневий тією ж водою, а навпаки ні) – бо ваші фломастери заграють новими кольорами. :hi: :hi: :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Реанімація для фломастерів :-)))

Повідомлення Ulkanet » 03 жовтня 2013, 20:30

чорний грубий маркер на якому писало "перманент" не відновився, паскудник :ha: :ha: :hi: :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Реанімація для фломастерів :-)))

Повідомлення Ulkanet » 26 грудня 2013, 02:50

на днях "відпоювала" своїх фломіків кипяточким знову :ha: :hi: ::Р: . малюють як новенькі :ha:
то вже другий раз їм така реанімація. але чорний і коричневий стали світліше малювати. а темно зелений, фіолетовий не змінилися.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Реанімація для фломастерів :-)))

Повідомлення Lenysa » 26 грудня 2013, 11:21

класно, дякую, за пораду, дуже класно і вчасно, мені якраз потрібно фломастери відновити, мама вислала 50 перед малої днем народженням вималювала їх, то деякі вже не малюють, а вкидати шкода :rose:
Не судите..Не проклинайте...Не шепчитесь за спиной..перед Богом я отвечу,вы следите за собой.....
Lenysa Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 565
З нами з: 04 серпня 2011, 17:19
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 164 раз.
Подякували: 164 раз.
Діти: Донечка Софійка


Повернутись до Малюк творить



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron