Глобальні оголошення!



Малюємо

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Малюємо

Повідомлення Ulkanet » 12 листопада 2016, 23:41

nelly Неля ти краще спитай в худ. школі.
бо пензлики бувають різні. залежно, що Марго там буде малювати, в яких техніках.
Для акрилу одні пензлики, для масла інші, а акварель ще іншими малюється.
Одним пензликом не можливо малювати і акварель і гуаш і акрил і масло :crazy:

я ІКЕЇвських в живу не бачила, думаю вони такі середнячкові - для малюків. Якщо постарше і дитина реально проявляє інтерес до малювання - то певно є смисл піти в Пікассо і вибрати там. Накрайняк - потім піде з ними до школи :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Малюємо

Повідомлення Любов » 13 листопада 2016, 01:08

я теж штучний брала в пікасо на руській ще рік тому, ціна трохи більша за ті дешеві звичайні пензлики, але воно того варте, він малює краще і служить довше. Якщо надавити на щетину, то вона така більш пружна.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Малюємо

Повідомлення Ulkanet » 13 листопада 2016, 01:49

напишу свої спостереження - нажаль я ніде не вчилася, а так лиш "балуюсь". Тому дівчата - хто ходить в художні школи, підкажіть, як краще. Може то я неправильно щось роблю? :rose:

| +
ну в мене пензлики від 15 до 70 грн. :=):
мені на акварель подобаються натуральні: білка, поні і якась там "коза" ше ніби є. Поні - він як на мене якийсь грубший, "жощий" чи як то сказати. Синтетикою я не пробувла малювати акварель.
А от акрил чи по бумазі чи по тканині - то білкою не помалюєш - одна мука :dash: особливо по тканині. Для акрилу я беру синтетику Колос з довгим ворсом. Ще на гуаш вони мені подобаються. Бо та моя китайська білка "розлазиться" під гуашю.
На масло мені більше подобається та сама синтетика з коротким ворсом. Масло "важке" - там білка "здохне" :hi: Принаймні моя - китайська так і зробила :crazy:
ну і в плюс синтетик - вона легше миється. Бо натуральні після акрилу, а особливо після масла - стають "дубовими", тре спец розчин (але я темнота сільська - так мила :hi: )
А ще багато чого залежить від форми пензлика: вони є круглі, скошені, прямі, гострі (лайнери), плоскі, овальні, віялом. Короче ціла наука. Знаючи який пензлик, які дає мазки - можна такі шедеври малювати :love: :В):
А розповіді, що натуральні краще - це з опери "льон краща тканина за лавсан". :wink:
Комусь кращий льон, а комусь він грубий і кусається, тому обирають лавсан. так і тут - комуль тільки натуральне, а комусь ситетика - найкраща.
Але щоб сильно не грузитися і не винести пів зарплати в Пікассо - спочатку визначтеся що і чим (якою фарбою) будете малювати. А продавець вже покаже, які підходять пензлі.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Малюємо

Повідомлення nelly » 13 листопада 2016, 09:31

ми поки нe плануємо в художку, бо нeмає в мeнe сил і часу алe навіть влома малим малювати мала ті дeшeві то вони твeрді або дужe мягкі. То я уточняю для домашнього вдитку ::Р: , а думаю чого то моій кумі скащали лиш натур в художці? :confused: дe Радмила?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Малюємо

Повідомлення nadusha » 11 грудня 2016, 17:58

В нас дуже ґрунтовно проходить виконання домашнього завдання з малювання :impossible: Малюю я, Артем і Денис 6р. Що не знаємо - шукаємо в Гуглі. :arrow:
Зображення
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Малюємо

Повідомлення Радмила » 11 грудня 2016, 23:23

nelly написав: дe Радмила?


Я тут. Я щось пропустила?
Востаннє редагувалось Радмила в 11 грудня 2016, 23:31, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Малюємо

Повідомлення Радмила » 11 грудня 2016, 23:31

По пензликах не можу сказати. Ми зараз малюємо гуашю, маємо пензлики Da Vinci. Дитина ними задовлена. Малює вже другий рік. Якось загубила були пенал з пензликами, то пробували звичайні шкільні, то дуже не сподобалось. Добре, що пенал нам повернули.
Наші пензлики синтетичні.
Ще маємо набір олівців від KOH-I-NOOR - в наборі 12 - зрізним типом мякості. Але в художній власне їй вистачає два типи наразі. Вдома пробували малювати з набору, то гарно виходить.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Малюємо

Повідомлення Радмила » 11 грудня 2016, 23:35

По гуаші, то малюємо "Сонет".
По закупках,то в основному закупляємо матеріали в Канцелярці на Тарнавського, там ціни дешевші чим в Пікасо, якщо там не має, то можемо купляти, ще в магазинчику на Островського, поруч з Гарячим хлібом (там на повороті на ринок).
До речі, ще подобається Канцелярка і тим, що там гарний вибір і для школи художніх матеріалів, що олівці, що фарби,що пластилін.... - різна якість і ціна, можна найти саме те , що потрібно. Єдине, що ми там не знайшли , то зошитів, бо в нас було спецзамовлення з принцесами, а там таких не було. А назагал мені той магазин дуже подобається.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Малюємо

Повідомлення taranjka » 12 грудня 2016, 01:20

той магазинчик на острозького, як на мене, найдорожчий - принаймні акварельки, папір, для декору - дещо так порядно дорожче. а в Пікасо, якщо через їх сайт, то напевне найдешевше виходить :) я раз замовляла і приходила забирала до них :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Малюємо

Повідомлення Радмила » 12 грудня 2016, 16:36

В магазині на Островського, то ми купуємо, якщо в інших магазинах не має. кось ніде не могли знайти глини на ліпку, а там була. А по цінах і асортименту товару, мені більше Канцелярка подобається.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Малюк творить



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron