найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Дитячий триколісний велосипед

02 квітня 2010, 00:50

мами, які вже таким розжились!
а поділіться досвідом!

які у вас, які у ваших плюси/мінуси, на що звертати увагу при покупці?

Re: дитячий триколісний велосипед

02 квітня 2010, 17:19

Я все збиралася збиралася таке купити і не купила. Вони мені всі такі якісь неякісні здаються, що грошей шкода давати. То вже цього року малій куплю двоколісний. але якшо би купувала, то мені такі подобаються по якості. міллі моллі
Зображення
Там оч і нема підніжки, але кажуть, що ічним дітям ноги дістають і до педалів. Крім того мені тут колеса подобаються. і ручка. Бо в такихвсяких пластмасових різнокольорових ті ручки скоро ламаються. А крім того ровери деякілегко назад перекидаються - не надто безпечні

Re: дитячий триколісний велосипед

02 квітня 2010, 17:27

ухти який гарненький, і навигляд набагато цікавіший ніж той ширпотреб, що я спостерігала на вулицях

Re: дитячий триколісний велосипед

02 квітня 2010, 17:33

alenka написав:ухти який гарненький, і навигляд набагато цікавіший ніж той ширпотреб, що я спостерігала на вулицях

ну от власне мене той ширпотреб не влаштовує. Хоча по ціні цей дорожчий. але по якості відвозить ше не одну дитину. Хоча, я сама не возила не знаю. Просто бачила і троха мацала. Є такі ж але з якимось дашком. І вони не так шумно їздять, як ті пластмасові, шо весь двір чує :lol:

Re: дитячий триколісний велосипед

02 квітня 2010, 18:00

у нас такий
Зображення
він для діток від 3 років, а нам подарували в 1.5. тому до педаль досі не дістаємо (на фото Андрію так і є 1.5). але забавка - що треба! по всій хаті на ньому їздить, по балкону їздить, штучка яка дирчить кручить, в сховок - все ховає, аже мали заклеїти.

я б іншого й не купувала. дуже класний цей ровер.

Re: дитячий триколісний велосипед

02 квітня 2010, 18:04

в нас таких шось не бачила :( . А як ви його в 1,5 возили? Штовхали? Там нема ручки,правда? Тобто як візок його не використаєш?

Re: дитячий триколісний велосипед

02 квітня 2010, 19:01

а мене ширпотреб влаштовує :)

дослідним шляхом вияснилося, що Романук головне кнопки на рулі і поворотний руль :)
каталися щойног на чужих роверах :)

Re: дитячий триколісний велосипед

02 квітня 2010, 20:15

ми його не возим, він собі сам возиться, відпихається ногами.
цей ровер ручки не має, як візок не можна використати.

Re: дитячий триколісний велосипед

02 квітня 2010, 22:00

mala-karta, нашому племіннику теж головне кнопки, і щоб вони ще при натисканні звуки видавали, а ще якби цей транспортний засіб мав кермо як в машині... :yahoo:

Re: дитячий триколісний велосипед

08 квітня 2010, 20:41

купили ми сьогодні ширпотребний ровер. Навіть не самий дешевий, за 500 грн взяли.
Вийшли з магазину, перестало пібікати. Вернулися Почали міняти батарейки, на другій пачці почало знов пібікати.
Поїхали додому. Ще до дому не приїхали, відвалилася одна фігня з капюшончиком.

Шото я засумнівалася. Поїхали назад віддавати.
Віддавали дуже довго, брати назад нехотіли, бо ми на ньому каталися і вимастили колеса. Ми каталися аж 15 хвилин, колеса погодилися помити. Нам обіцяли підкрутити і все ж не хотіли назад забирати. Прийшлося визивати директора. Приїхала директорка і аж тоді вернули того ровера.

Так шо будем ми поки шо без ровера. На чужих будем пібікати.

Ось така сумна історія :cry:
Відповісти