найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Коник-качалка

04 лютого 2011, 11:30

задумалася мо то дитині коника-качалку купити - любить і коників і кататися. хтось має? яку? є деревяні, пласмасові ( :crazy: ) і ше якіс з шерстю.... якісь співають (шо співають?)... короч я заплуталас в них. схиляюс до деревяних. де краще купити, мо хто підкаже?

Re: коник-качалка

04 лютого 2011, 11:33

в нас була машинка качалка.
Шо я скажу - дійсно, краще коник.

Купй або дерев'яний, або такий, знаєш, оббитий плюшом.

Наша машинка була дерев'яна і оббита плюшом - витримала все.

За пластмасу - сумніваюся.

Re: коник-качалка

04 лютого 2011, 13:44

В нас є коник-качалка від фірми "Левеня". Основа металева, обтягнутий штучним хутром (як іграшка мягка), на вухах кнопки (одна імітує цокіт копит, інша - іржання коня). Маленький, акуратний коник, легкий (малий сам собі його витягує), зовсім не схожий на ті китайські чи то коники чи то динозаври. На сайті "Левеня" чомусь немає його в каталозі...
Ми купували на Центральному ринку, там він найдешевший.

Re: коник-качалка

04 лютого 2011, 15:22

Я как раз продаю коня такого.
Металлический каркас, деревянная основа. Сверху мохнатый)) На ухе кнопка, лошадь звуки издает,
Написано - для детей от 3х лет, но я думаю, и для года-полтора подойдёт.

Re: коник-качалка

04 лютого 2011, 15:31

дивилась на сайті мотанки, файні деревяні коники є))
Шалімар, а мона фото і ціну?

Re: коник-качалка

04 лютого 2011, 15:40

у нас чіковський коник, ось такий http://www.chicco.com.ua/cod-70603-Kach ... r-70603k00
дуже ним задоволені, бо дитина катається, і на кнопку натискає, щоб він по-іржав, а пізніше на ньому можна їздити, як на машинці, правда єдиний мінус - ціна. нам його подарували, бо за таку ціну я б його точно не купила!!!

Re: коник-качалка

04 лютого 2011, 15:44

ну для мене не принципово шоб воно звуки видавало - Дарця шось не дуже цінить звукові ефекти іграшок)) більше самій подобається їх озвучувати)))

Re: коник-качалка

04 лютого 2011, 15:54

Лошадь вот такая http://ecx.images-amazon.com/images/I/41i-1HqUWaL.jpg - до 5 лет.
Новая. Есть коробка.
Оригинальная цена 50 фунтов в среднем, + доставка из ЮК.
Продаю за пол-стоимости, 350 грн.

Re: коник-качалка

04 лютого 2011, 15:57

у нас є чисто дерев'яний, екологічний ))) отакий
Зображення
хутряного вирішили не брати, щоб не було ще одного пилозбірника в хаті. Малий щось без ентузіазму до нього ставить - може катнутися раз-два, цяцьку покатати і все. Маю надію, що доросте щею

Re: коник-качалка

04 лютого 2011, 16:11

Я б радила лише деревяного чи пласмасового. Нам подарували такого з хутра штучного, то жах просто, хвіст висмикується, грива висмикується, очі Юрчик так і норовить відклеїти. Спина мяка - трохи прогинається під попою, тому стрьомно шоб сам катався, стою все поряд. Але то певне не такий як в Shalimar бо сумніваюся шо там в середині якийсь каркас є.
Катається періодами, іноді майже цілий день, а іноді місяць непідходить.
Відповісти