Глобальні оголошення!



Улюблена забавка вашої дитини

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення happymami » 11 березня 2010, 12:33

Часто захожу в магазин, шоб купити дитині іграшку і вихожу нічого не зявши, бо все мені здається таким, котрим моя дитина гратися не буде. Я б хотіла шоб тут ми поділилися чим саме ваша дитина грається, якого вона віку, ваші поради і все таке. Звичайно, кожна дитина індивідуальна і від характеру та темпераменту залежить вибір іграшок, але всеодно зорієнтуватися буде легше.

Приміром мій 10-тимісячний дуже облюбував м*яч. Каже мя-мя. То типу мнячик. І як тільки плаче, каже А де мнячик - одразу шукає і починає його обціловувати та крутити.

Також він дуууже любить електронну абетку старшої доці.
Зображення
Повторяє всі букви. Правда всі виходять "Е", але зато можу самого з тою абеткою лишити на 3 хвилини, то не буде плакати. А коли грає музика - танцює. Абетка така краща від схожих ігр у дитячих ноутбуках тим, шо її не розіб*єш і не кинеш.

Для дитини 2,5 роки ми були раді, що купили магнітну дощечку для малювання з печаточками.
Типу отакої Зображення

А ще всім знайомим дарую на рік дитині і собі маю чудовий коврик-пазл. Легко миється, тепло бути на підлозі і цікаво складати. Рекомендую
Зображення
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення Liza » 11 березня 2010, 16:47

дитяхові - 6 міс. вже кілька місяців бавиться такими іграшками (з-між інших. всьо подарунки):
"тренажор" Chicco
Зображення

машинка, подарували куми на 1-ий місяць:
Зображення

цю нам подарували порівняно недавно. кермо з кнопочками і всякими звучками:
Зображення

і ще я в темі про те, що сподоблося нам останнім часом, чи що хорошого ми придбали - не пам"ятаю - виставляла фотку однієї іграшки брелкового типу. ото мій малюк теж любить.
Востаннє редагувалось Liza в 11 березня 2010, 17:36, всього редагувалось 1 раз.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення Тетяна » 11 березня 2010, 17:20

Найулюбленіша іграшка моєї доці -це різноманітні мячики (великі, маленькі, гумові, надувні, мякі), та книжечки.
А ще любить різні пазли та пірамідки, і як не дивно - машинки.
Востаннє редагувалось Тетяна в 11 березня 2010, 17:49, всього редагувалось 1 раз.
Тетяна Офлайн


 

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення mala-karta » 11 березня 2010, 17:32

а Ромчик майже не грається іграшками. Не грався ні мобілями, ні розвиваючими ковриками (хіба перший раз і то недовго). Тай зараз хіба лопатками грається.
А так - пульти, телефони, пилосос (не так - ПИЛОСОС - хіт вже певно місяців 8 ), бутилки всякі, товкачики для бараболь, тазіки, ключі, коробочки...
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення Тетяна » 11 березня 2010, 17:47

Христинка також полюбляє різні коробочки і баночки. А ще ми любимо малювати, кольоровими олівцями . Хочу купити пальчикові фарби, але не знаю чи не буде вона їх їсти. :unknown:
Тетяна Офлайн


 

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення mala-karta » 11 березня 2010, 18:23

в неті багато рецептів для фарб в дом умовах. В них тре насипати багато солі - щоб не хотілося їх їстию
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення happymami » 12 березня 2010, 12:49

На першому році життя дитині доцільно давати кульки, кубики, кільця, втулки і т. п. Малюк освоює їх "фізично", накопичуючи практичний досвід дій з предметами. Він ще не вміє грати з образними іграшками: ляльками, машинами і т. п. Дитя не вибудовує сюжет, наприклад, "лялька їсть" або "мишка купається". Дитину захоплює сам процес впливу предметом на предмет. Тому малюк безжально відриває колеса у дорогого самоскида, розбирає по частинах блискучий всюдихід або возить за ногу по підлозі ляльку, спостерігаючи, як "ляскають" її оченята. Йому хочеться все розібрати на частини, тому що малюк накопичує практичний досвід дій з предметами, пізнає залежності форми, величини, маси, а також зміни, пов'язані з положенням предметів у просторі. У цей період дитинства маляті не слід дарувати дорогі іграшки, які він не може ні розібрати, ні зібрати, а розраховувати на сюжетну гру малятка ще занадто рано. Іграшка, перш за все, повинна бути зручна для маленької дитини, виразна, різноманітна у вжитку.
Учені відзначили таку закономірність: чим менша дитина, тим простіше, декоративніше повинна бути лялька.
І ще: іграшка-телефон допоможе нам дізнатися, про що мріє наш малюк, чого він боїться, кого любить і чекає з нетерпінням. Так що, якщо ви ще не встигли придбати своїй дитині телефон, поспішіть зробити це.
Отже, дослідження ігрових переваг показало, що діти у віці від 1,5 до 3,5 років віддають перевагу іграшкам в наступному порядку: на першому місці - іграшки-тварини, на другому - іграшки-забави, на третьому - іграшки на побутові теми, на четвертому - машини, далі - ляльки, а потім іграшки, розвиваючі рух, наприклад м'ячі, обручі та ін
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення Natalinda » 12 квітня 2010, 11:49

Ну Юрчику поки шо мама дасть, то і улюблене :lol:
А оскільки мама в нього з педагогічним нахилом, то ось наші іграшки
Книжки | +
Зображення
Зображення

та книжечка, що квадратна, то шарудить і на першій сторінці має прорізувачі, а та шо округлої форми то клієнчаста, можна і їсти і в ванній гратися :D
Ну і ше такі во ключі дуже любить
Ключі | +
Зображення

А про кульочки, кришки капронові і ложки я вже десь писала ніби
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення happymami » 16 листопада 2010, 00:44

стара мобілка. Яка вмикається зі звуком і вимикається з сучасним ритмічним музоном
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Улюблена забавка вашої дитини

Повідомлення Перлинка » 22 листопада 2010, 12:06

Іграшки які були у нас з chicco ,брязкальця давала нам подруга погратись,бо її дітки на той час вже з них повиростали .Не можу сказати ,що були в захваті,грались як і любими іншими іграшками.Якщо бюджет не дозволяє,то задовіільнилась би брязкальцями подешевше наприклад канполовським.Єдине ,що гріє що воно сертифіковане ,та мало б бути виготовлене з екологічно чистих матеріалів.


Зображення

Ще іграшки | +
Зображення

Зображення

Зображення


Цей ігровий центр суперова штука ,мої малі дуже його любили,я його подарувала ще навесні ,тож мабуть знову доведеться купувати :)

Ігровий центр | +
Зображення

така ігрова панель ,непогана з мелодіями та звуками лісових тваринок і комах ,мені особисто подобалась тим що голосно грала,але функцій не дуже багато,ну й ціна відповідна,вона не дуже дорога.

Ігрова панель | +
Зображення


Ця качка для ванної взагалі безпонтова,не рекомендую

Качка | +
Зображення


телефон також не рекомендую,не дуже подобався ні мені ні дітям,дуже тихо грав

Телефон | +
Зображення


Сумочка класна дітки любили її

Сумочка | +
Зображення


гітарою бавились,але не можна сказати що тобула улюблена іграшка

Гітара | +
Зображення


поїзд дуже любили ,там багато веселих мелодій та звуків тваринок,голосно грає,щоправда сам не їде треба тягати,і їде котиться туговато,особливо по коврику.

Поїзд | +
Зображення


Руль перший час був вне конкуренціїї,дуже багато функцій ,могли гратись ним обоє одночасно ,але якось відносно швидко він їм набрид

Руль | +
Зображення


Це піанінко подобалось,але нічого особливого

Піанінко | +
Зображення


Від стола я очікувала набагато більше,дітям також не дуже сподобався


Стіл | +
Зображення


Кльова машинка,сама бавилась,але дуже швидко сідають батарейки ,буквально на 1 день вистачає.

Машинка | +
Зображення


Юлу -дерево не рекомендую,дуже важко натискати щоб вона крутилась навіть мені,хоча коли крутиться,то прикольно.

Зображення
Деякі з цих іграшок нам дарували,деякі купувала нові в магазині ,деякі купувала бу на кідстафі.

Я виділила під іграшки певну суму ,і час від часу,як бачу що дітки вже не бавляться ,то продаю і купую нові.Особливо вигідно,якщо купую бу ,бо можна продати приблизно за ті ж гроші .Іграшки можна сказати невбиваємі,тому не страшно їх купувати і не страшно що діти щось їм зроблять,до того як тре буде продавати.
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Іграшки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron