найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Улюблена забавка вашої дитини

18 березня 2013, 13:16

Dribchuk, класні я теж такі захотіла.

Re: Улюблена забавка вашої дитини

18 березня 2013, 22:57

flash-ka написав:у нас нові забавки. ))))
доця бере коробочку з вушними паличками висипає усі, а потім по одній складає до коробочки....
останнім часом прозріваю від її сконцентрованості .... бо раніше усе б тільки розкидати і трощити :crazy:


І я так хочу :dreams: , бо ми поки що , тільки трощити вміємо.
Правда сьогодні здивував . Хотів на руки , а я місила тісто і не могла його взяти , то він покричав- покричав , а тоді по черзі повідкривав всі доступні шухляди на кухні і все що міг подіставав звідти . Так увагу привертав , бо останні 2 тижні це заняття його вже не цікавило.

Re: Улюблена забавка вашої дитини

18 березня 2013, 23:00

А улюблені наші забавки - пульт , друшляк , збивалка , коробочки для спецій , м"ячка і ложки . Може кулінаром буде ? :wink:

Re: Улюблена забавка вашої дитини

19 березня 2013, 11:26

westa то скоро буде...бо у нас це тільки почалось ;)

Re: Улюблена забавка вашої дитини

19 березня 2013, 21:53

westa написав:друшляк , збивалка , коробочки для спецій , м"ячка і ложки . Може кулінаром буде ?


Мій теж дуже любить кухонним приладдям гратись, а особливо коли мама все дозволяє....тоді взагалі вся кухня засипана в кришечках, каструлях і іншими прибамбасами, головне що дитина довольна :hi: )))) Тільки от мамі потім на цілий вечір роботи :crazy:

Re: Улюблена забавка вашої дитини

20 березня 2013, 11:00

у нас таке теж буває і не тільки на кухні :hi:
то ми пограємо усім цим а потім разом складаємо ;)

Re: Улюблена забавка вашої дитини

11 червня 2013, 21:00

Щось в цьому є :hi: )))
Зображення

Re: Улюблена забавка вашої дитини

27 червня 2013, 11:38

зацініть
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Улюблена забавка вашої дитини

27 червня 2013, 12:17

flash-ka написав:зацініть
Прихований текст

круто! :-) Я от свому малому тільки ту найменшу замовила.

Re: Улюблена забавка вашої дитини

12 липня 2013, 20:27

Нарешті приїхав наш довгоочікуваний дружок з Америки. Пообіцяла малій що як навчиться рахувати до 10 на 2х мовах то його купим - навчилася - купили. :hi: Їпітс дуже гарна і весела іграшка - імітує звуки і поведінку собачки, слухається команд хлопками. Крім того дуже кумедно танцює. Христинка, велике спасибі!
Зображення
Відповісти