найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Улюблена забавка вашої дитини

07 жовтня 2014, 17:01

Не думала, що вони такі дорогі. :impossible:

Re: Улюблена забавка вашої дитини

07 жовтня 2014, 17:29

Sms глянь тут :wink:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
від 5-ти гри практично :hi:

Re: Улюблена забавка вашої дитини

07 жовтня 2014, 18:59

Я маю вдома 2 чи три ще з мого дитинства. Мені ніби без потреби. Але ціна здивувала :)

Re: Улюблена забавка вашої дитини

07 жовтня 2014, 19:04

А в нас улюблена іграшка - машинка, і все що має колеса :ha:

Re: Улюблена забавка вашої дитини

07 грудня 2014, 21:43

в Маргаритки наразі (3,6 їй зараз) крім вирізалок зараз тема пазлики, десь місяць вже, до того якось холодно до них відносилася. Поскладала недавно ті маленькі на 4 деталі я замовила на Миколая на 20, а вдома завалялися на 30 деталей то два рази складали разом, тепер вже сама складає. А вчора знайшла книгу пазл там на кожній сторінці по 15 деталей, то вже сама складала досить швидко, а сьо ускладнили завдання з двох сторінок перемішали пазли ::Р: і справилася :dance:

Re: Улюблена забавка вашої дитини

08 грудня 2014, 00:06

Уже 3 роки у нас є ось така дерев"яна залізниця від ІКЕА
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
.
Перших 1,5 року мої хлопці гралися нею кожен!!! день. Я їм докупила Томас і друзі поїздів до неї, іграшка номер 1. Граються дуже часто нею і дотепер (старшому вже майже 6 років). Правда я в Єврошопі декілька разів докупляла ще різну колію, мости і паровозики. "Невбиваєма" іграшка.

А також в нас багато Лего Дупло, також дуже часто його складають. Уже думала його продавати, (бо вже ніби завеликі та й мають багато Лего сіті), але ні - діти завжди його витягають.

Це дві іграшки, які уже роками у нас постійно в русі.
Відповісти