найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Мозаїки всякі різні

25 лютого 2016, 10:15

Kisja ні ,коник і підставка в одній площині але там в наборі ще були такі дві підставочки (думаю їх можна і самому склеїти)

Re: Мозаїки всякі різні

20 жовтня 2016, 21:05

Нeдавно зрозуміла яка то я доросла заангажована :sad: прийшли до Маргаритки гратися друзі хлоп. 6р і дівчинка 9р. ну і згадала про тeрмомощаіку, я відразу за планшeт щоб якийсь узорчик знайти а хлопчик кажe я сам всe придумаю, ось що з того вийшло
Маргаритки і мами, ялинку сама придумала і склала
Зображення
Хлопчика
Зображення
Дівчинки сeрцe сама придумала
Зображення

Re: Мозаїки всякі різні

27 жовтня 2016, 22:31

Народ хто має липучки Банчeмс? Цікаві дітям? Нe липнe всяка дріботінь з хати на них? Діліться вражeннями, ато Миколая мозги горять :crazy:

Re: Мозаїки всякі різні

28 жовтня 2016, 09:51

Я маю ті липучки. Цікаві малому, на 2-3 роки якраз враз. Марічка не цікавиться, хоч подарували їй. Щоб дуже до них налипало, то ні. Лиш довге Марічкине волосся, як не крути, вона умудриться його туди запутати. В мене він великий, то складаємо час-від-часу.

Re: Мозаїки всякі різні

28 жовтня 2016, 09:53

Щось таке творимо:)

Зображення

Re: Мозаїки всякі різні

28 жовтня 2016, 09:53

Зображення

Re: Мозаїки всякі різні

28 жовтня 2016, 13:06

в нас теж є. граються всі троє, особливо Нестор :) коли на ДН розпакували, то хлопці грали як сніжками :hi:
а волосся так, і видерти з волосся теж складно

Re: Мозаїки всякі різні

28 жовтня 2016, 17:55

Зображення
а ми складали таку картинку)) з сином на двох, він верх я низ) помогав і менший )) вони двоє по черзі приходили складати)) склали ми вже цю фіолетову і жовту і червона в процесі) маємо ще синю))

Зображення

Re: Мозаїки всякі різні

28 жовтня 2016, 21:07

цe алмазна вишивка?

Re: Мозаїки всякі різні

29 жовтня 2016, 02:54

Так.. але я би віднесла це до мозаїки.. мої діти так це сприймали.. складали мозаїку... і мали інтерес.. самі навіть червону картинку почали.. бо я була зайнята.. номерували кольори... висипали по номерах ті камінчики .. а вишивати вони не хочуть.. я купувала набір з бісером то сама вишила.. бо було нецікаво.. а тут швиденько і на клей..то цікаво)) як мозаїка
Відповісти