найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Головні убори - що зручніше?

10 листопада 2013, 17:29

Оце вже зима до нас доходить. Та й зараз вже сезон холодний. Які шапочки ви одіваєте своїм діткам? Наскільки теплі? А зимою як то "кутати"? Що скажете про шлеми? То зручно? Які матеріали кращі, тепліші?
Я в оці холодніші дні то одівала малому таку шапочку, шо типу вязана зверху з трикотажною підкладкою, то певно осіння вважається.

Re: Головні убори - що зручніше?

10 листопада 2013, 20:14

як на мене, то оті "зимові" варіанти - то хіба для Сибіру підходять. Діткам жарко в в'язаних з флісовою підкладкою шапках. І цікаво тоді - кожен практично зимовий костюм має ще капішон... Моя молодша носити буде подвійну в'язану, головне щоб вуха добре ховала. Ми, як було тепліше і без вітру, то ще до минулого тижня часом взагалі скидали шапку.

Re: Головні убори - що зручніше?

10 листопада 2013, 20:21

в нас багато різних шапок, бо я люблю шапки )) але зимою зацінила шлем - ми шаликів не носимо, ну і якщо правильно підібрати розмір, то добре захищає вушка. в одної шлем Ленне, в іншої Хупп. вони на лісовій підкладці, якщо не помиляюся. в мене є теж такого типу шапка - нічого не парить і не холодно

Re: Головні убори - що зручніше?

10 листопада 2013, 21:12

Моя шлем категорично не хоче вдівати. Купила малечі на теплішу погоду бєрет і шарфік і на холоднішу одинарної в'язки шапку з бомбоном і снуд на шийку. І собі снуд і шапку:) На фото малої зимова шапка з снудом з сердечком :) Вона така ж любітєльніца шаликів і шапочок , як мама, тому брала вже без зав'язок, бо не зкидає :))))
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Головні убори - що зручніше?

10 листопада 2013, 21:35

Sms написав:одинарної в'язки шапку з бомбоном і снуд на шийку

Мені дуже сподобався ваш комплект бежевий!!! Супер! Де такі гарненькі є?

Re: Головні убори - що зручніше?

10 листопада 2013, 21:59

яка красота! дівчатка завжди модниці) :love: :love: :love: у мене хлопчики, то купила тоненькі шапочки і шапочки з флісом на зиму, а на велосипед або рухливі ігри ( літом на сонце теж) , коли не дуже холодно то одягаю їм і собі БАФФи) тут показано як повязувати можна
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
закупила ще весною на всіх своїх і на донечок куми)) ще хочу замовити зимові баффи вони теж з мікрофібри та мають теплий фліс :yes: дуууже практична річ і симпатична

Re: Головні убори - що зручніше?

10 листопада 2013, 22:33

taranjka написав:в нас багато різних шапок, бо я люблю шапки )) але зимою зацінила шлем - ми шаликів не носимо, ну і якщо правильно підібрати розмір, то добре захищає вушка. в одної шлем Ленне, в іншої Хупп. вони на лісовій підкладці, якщо не помиляюся. в мене є теж такого типу шапка - нічого не парить і не холодно

я от теж за шлем задумалась, і шапочка без завязувань і по шийці тепленько. А чи не важко ті шлеми на голову натягати? бо то ми з тих дітей що вдіватись і тим більше в шапку то не любимо.

Re: Головні убори - що зручніше?

10 листопада 2013, 22:59

ну моя теж не любила, але шлем як вділи, то його зняти важко :hi:
але то як кому піде - хтось з мамів писав, що не могли шлем вдіти, в дитини аж рвотні рефлекси зявлялися :confused:

Re: Головні убори - що зручніше?

10 листопада 2013, 23:26

ми також на зиму взяли Ленне - задоволені на всі 100....

Re: Головні убори - що зручніше?

10 листопада 2013, 23:35

А які то шлеми? Покажіть, будь ласка.
Відповісти