Глобальні оголошення!



Діти і сонцезахисні окуляри

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення taranjka » 09 вересня 2011, 10:27

всеодно не розумію. а якшо захоче шоб як в мами нігті кольорові, губи нафарбовані? і ше щасливі фото батьків де і тато і мама і дитина - і всі в очках :mrgreen:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення Shalimar » 09 вересня 2011, 22:35

чё-та я не пойму.. солнцезащитные очки - вредны для детей? я говорю о действительно солнцезащитных очках, а не об аксессуаре, непонятно из чего сделанном

У моего ребенка есть и я ему одеваю, когда солнце яркое и едем против солнца. Считаю, что на югах очки очень желательны, а в заснеженных горах - обязательны
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення Перлинка » 09 вересня 2011, 22:37

happymami написав: Але коли бачиш дитину, котра щодня в сонячну погоду в окулярах - то не про жлобство думаєш, а про тупізм батьків.


а де ти мала можливість бачити таких дітей ,які щодня в сонячну погоду весь день в окулярах?

це просто не реально ,бо діти самі не люблять їх довго носити ,понти понатми на кілька хвилин,не більше ,а те що в них бігати і бавитись не зручно-то факт,тому вважаю що вищенаведених тобою прикладів носіння просто не буває
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення happymami » 10 вересня 2011, 03:24

Перлинка написав:а де ти мала можливість бачити таких дітей ,які щодня в сонячну погоду весь день в окулярах?

та вот власне, шо мала таку можливість бачити цих нещасних дітей в себе в дворі. Нещасні, бо у них окуляри стопудів не фірмові і не шкляні, а звичайні базарні пластмаски. Ну правда таки так, наразі то єдиний випадок і я не бігаю за чужими дітьми в окулярах і не маркую їх, як голубів - кого вже раз юачила в окулярах, а кого вже двічі поспіль :? .
Але я всеодно проти таких окулярів на дітях. Може тому, шо сама в дитинстві не носила нічого схожого? ХЗ.
Шо стосується гір чи прямого сонця... ХЗ. У випадку прямих променів - надаю перевагу чомусь кепці. А в горах, то мабуть таки би одягала окуляри дітям. Хоча, люди які там живуть хіба весь час в окулярах? Вважаю, шо всо природою в нас хзакладено - і захист ока від таких подразнень - теж. Але ці варіанти Шалімар - то вже як виключення, тому про них я уточняти свою думку не буду, бо ще не стикалася фас-на-фас

Про сім'ю в джинсах-рюкзаках-шортах, мабуть теж є люди, котрі скажуть - "я якась старомодня, але джинси на дітях, це утопія", чому ж ні? В світі купа всяких дивних людей ;-) . Ну мене б нервувала сім'я в шортах, наприклад, серед зими. Мені б стрьомно було дивитися на їх коліна. А з рюкзаками люди дратували б мене в театрі, приміром. А в джинсах - певно не нервували б ніде)))) тАКШО - НЄРВНА ПЕВНО Я, но є речі, які мені не нра. Не так, шоб я бігла душила тих діток, котрі в окулярах, но просто вважаю лишнім.
пі.сі. Хоча я і кульчики на немовлятах вважаю лишніми ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення taranjka » 10 вересня 2011, 10:14

Shalimar дорогі окуляри - корисно, дешеві портять зір. але ж дешеві видно одразу. та й по сімї, яка гуляє можна визначити чи можуть собі дозволити купувати дорогі.
бачила таке часто. і в дворі - гуляння тата з малим зводиться до того шо він сидить на лавочці і малий з ним в колясці. в окулярах. часто і довго. в парку коли гуляєм тоже бачимо таких. можемо кілька раз перетнутися, і окуляри завжди на місці.
тому Перлинка не всі діти одразу скидають їх.
а до чого рюкзак і шорти не поняла. вони шкодять здоровю?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення Перлинка » 10 вересня 2011, 13:30

taranjka написав:а до чого рюкзак і шорти не поняла. вони шкодять здоровю?

Адо чого фото трьох в окулярах не поняла,це шкодить здоровю?

і взагалі ти сама толком не знаєш шкодить чи не шкодить,є якісь наукові докази,медичні протипоказання?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення Перлинка » 10 вересня 2011, 13:48

happymami написав:і я не бігаю за чужими дітьми в окулярах і не маркую їх, як голубів - кого вже раз юачила в окулярах, а кого вже двічі поспіль :? .

от я собі десь так і уявляла :lol: :lol: :lol: ,інакше не знаю як ше можна зробити висновки ,що чужа дитина весь день в окулярах
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення taranjka » 10 вересня 2011, 17:05

[quote="Перлинка"
Адо чого фото трьох в окулярах не поняла,це шкодить здоровю?
і взагалі ти сама толком не знаєш шкодить чи не шкодить,є якісь наукові докази,медичні протипоказання?[/quote]
фоткаються - значить вдягають на дитину.
знаю що шкодить. ну от ти носиш окуляри за 30 грн. з базару? нє. а чого? тільки того шо не престижно?
окуляри мають бути якісні. для дітей не з скла.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: СП З інет-магазинів Америки (Carters, Crazy8 і інші)

Повідомлення Соломія » 28 квітня 2012, 16:34

Дівчатка сьогодні прийшли наші окулярчики! :aplo: Не можу вам не показати! Все таки так класно що Картерс робить окуляри 0-24!! ми від них кайфуєм! :dance:
Зображення
Зображення

Зображення


ЩАСЛИВА ..ТОМУ ЩО СПІВАЮ Колискові ..ТОМУ ЩО МАЛЕНЬКІ РУЧКИ плутають моє ВОЛОССЯ ..ТОМУ ЩО НА РУЦІ засинає СЕНС МОГО ЖИТТЯ ..тому що я МАМА!!!
Соломія Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 30
З нами з: 11 січня 2012, 02:19
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 8 раз.
Діти: Дівчинка Меланочка

Re: СП З інет-магазинів Америки (Carters, Crazy8 і інші)

Повідомлення flower » 28 квітня 2012, 18:23

а я чомусь не думаю шо то добре для дітей таких малих. не уявляю Вероніку в окулярах. десь може є якась стаття шоб почитати чи це шкідливо чи ні? буду вдячна!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron