Глобальні оголошення!



Діти і сонцезахисні окуляри

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення taranjka » 08 вересня 2011, 15:26

от скажіть мені, чи то я така темна, консервативна і т.д. але хіба можна маленьким дітям сонячні окуляри??? на 20 хв побачила фото якоїсь малечі в різних окулярах - любить носити. згадала шо літом багато бачила дітей, навіть менше 2-х років, а вже в окулярах.
я не вірю шо стільки батьків можуть дозволити собі купити якісні окуляри для дитини, шо їх побє за годину а то й швидше.... але нашо портити зір такій малечі?
чи то не шкідливо? :?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення Ira » 08 вересня 2011, 15:30

Нам подарували сонячні окуляри після двох років, цього літа. Вони дорогі, якісні. Та все одно я не спішила одягати їх на дитину. Вона кілька разів їх понадягала на себе (як обруч), поносилася зними, спробувала натягнути на очі і все. А про базарні дешеві окуляри я взагалі мовчу. Ніколи б в такому віці їх не надагла на дитину. І теж цього не розумію :?
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення Sawwku » 08 вересня 2011, 15:34

то і для дорослих шкідливо, якщо натягнути не окуляри, а якусь *** за 30 грн.
але для наших людей це ніколи не було аргументом. навіть якби весь світ відмовився від неякісного, нам би його звезли і продали за копійки. то всі би ходили страшно модні. так думаю, що навіть собакам би на гумочку попричеплювали :dash:

а самі сонцезахисні окуляри (справжні!) не є шкідливі. швидше навіть корисні. я думаю, що для дітей особливо. адже їх очі ще не повнітю сформовані, і їм потрібно більше захисту ніж дорослим :? . від телевізора ж чомусь дитину забирати треба, бо випромінювання. а як же ультрафіолет від сонця?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення Alisa » 08 вересня 2011, 16:13

я б дитині не вдягнула нізащо.
Думаю, це зайве. Кришталик ока має призвичаюватися до умов середовища. А мімічні зморшки їм ще не загрожують.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення Alisa » 08 вересня 2011, 16:16

Sawwku написав:то і для дорослих шкідливо, якщо натягнути не окуляри, а якусь *** за 30 грн.
але для наших людей це ніколи не було аргументом. навіть якби весь світ відмовився від неякісного, нам би його звезли і продали за копійки. то всі би ходили страшно модні. так думаю, що навіть собакам би на гумочку попричеплювали



Сашки, де ти живеш? Що за люди тебе оточують. Мені за тебе страшно.

Тікай швидше від ваших людей :lol:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення Sawwku » 08 вересня 2011, 17:13

Alisa, це я не знаю де ти живеш!
невже ти думаєш, що якби не було попиту на дешеве ***, то його б так масово продавали???
з тих окулярів, що я бачила дуже-дуже мало якісних. (так, я не експерт, але реальне *** видно навіть мені)
а якщо людина жметься витратити пару сотень на свій зі, то вона в житті цього не зробить для дитини.
село рулить, і його закони в Тернополі ще не відмінили
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення happymami » 08 вересня 2011, 17:25

До речі, теж давно думала цю тему підняти і всьо забувала. Добре, шо я не одна така консерваторка і надто правильна мамаша :oops: ;-) Канєшно, то круто, але дітям абсолютно ні до чого. Помітьте, чи тих дітей, котрі носять сонячні окуляри не об'єднує шось одне? Наприклад, стиль життя батьків... Особисто я чомусь в більшості випадків бачила окуляри на дітях тьоть а-ля базарна баба. Не в обіду тим, хто насправді нормальний ;) Але мене злять сонячні окуляри на дітях
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення Marta » 09 вересня 2011, 01:24

Ех, моя мала дві пари....Залишились одні.
Чесно- для прикола. Вона їх не носить, бо незручно таки, але часто брала завжди чи то мої, чи то чиїсь, надіває, вони з неї злітають, але вона повна щастя, бо вона в окулярах. Я їй і купила "свої власні". Спеціально не ходила, побачила- купила. Так, як її власну сумочку, дитячий мобільний, гроші, парасольку- вони ж все хочуть копіювати.
Поламала через два дні.
Другі бабуся привезла з моря.
Якби ходила часто і хотіла- купила б дорогі. Якщо вдіти раз, коли їй захочеться- з базару.
Marta Офлайн


 

Re: Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення Перлинка » 09 вересня 2011, 01:29

Marta написав: Так, як її власну сумочку, дитячий мобільний, гроші, парасольку- вони ж все хочуть копіювати.


от і я це ж хотіла написати

не розумію чому в дитячих окулярах відразу якесь жлобство ввижається

в нас є фірмові від нікелодіон з дашею ,вже зо два роки ,не ломаються,писали вроді шо стьокла якісь там захисні,але я більше для забавки брала,бо вона просила саме з дашею
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Діти і сонцезахисні окуляри

Повідомлення happymami » 09 вересня 2011, 10:17

Я не вважаю жлобством. Але і не вважаю, що їх треба носити щодня і обовязково на очах. Якшо в сумочці - то і я своїй купила би, якби вона хотіла. Якшо на лобі - теж хай носять, бо ж вони, мавпенята, хочуть бути як всі. Але коли бачиш дитину, котра щодня в сонячну погоду в окулярах - то не про жлобство думаєш, а про тупізм батьків. Бо навіть якшо дитина закатує істерику, шо вона щодня ходитиме в окулярах, то це вказує лиша на невміння батьків спілкуватися з дитиною. Тіпа - ой, вдягай хоч роги, тільки не кричи і не плач. Для прикола - я розумію, буває інколи, треба, шоб дитина попонтувалася і відчула себе модною. Але якшо це регулярно - мене не пре. Бачила одного мальчіка, котрий йде, реально нічого не бачить в тих очках, голову задер і зиряє на дорогу з-під оправи, це вопше жесть, а мама навіть не бачить. Понятно, шо проблєма й дитини в тому, шо їй не зручно, но вона не скине. Але й мама мала би бути уважнішою. Крім того - дорогі окуляри, певно, на вигляд відрізняються від китайський, бодай меншим затемненням скла. Я колись читала десь, шо воно не може бути повністю чорне, як пластмаса. ХЗ. Я своїм не одягаю. Але якби хтось подарував то не нап'ялювала би силою, а лише якби мала дійсно хтіла понтуватися трохи. І то - ненадовго. Тобто - не на 3 год в день :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron