Глобальні оголошення!



Ви пеленали своє чадо?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ви пеленали своє чадо?

Повідомлення mather » 14 грудня 2012, 16:05

Ми були спеленані першу ніч після народження. На другий день прийшла дит. лікар і сказала розпеленати і вдягнути в звичайний одяг. Зі сном без пеленання в нас проблем не було, спав спокійно
Зображення
mather Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 02 квітня 2012, 14:14
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Синочок Сашуня

Re: Ви пеленали своє чадо?

Повідомлення Людмила* » 08 березня 2013, 22:51

Як малу так і малого пеленала лише в роддомі. Як прийшли додому, то зразу пішли в рух повзунки, комбінзончики. Проблем з цим не було, почували себе добре, спали спокійно. На мою думку, потрібно дати ручкам і ніжкам волю, але це звичайно залежить від самої дитини. Кожна мама сама відчуває, як для її дитини краще. У кожного свій вибір. :pardon:
Людмила* Офлайн


 

Re: Ви пеленали своє чадо?

Повідомлення Ulkanet » 09 березня 2013, 03:35

а ми пеленалися десь до 3 місяців. не туго як в СССР, а так вільно, шо якшо вона добре рухалася - то зразу розпеленувалася. пеленала лиш на нічний сон - бо вона чогось вісні часто здригалася, і коли себе у вісні торкалася ручками до обличчя - то аж "підскакувала" :sad: . а спеленала спала спокійно. деколи в день коли спала в хаті (а не в калясці надворі) як сильно здригалася і будилася - то тоже пеленала. :wink:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Ви пеленали своє чадо?

Повідомлення Галина » 09 березня 2013, 08:23

Мої дітки тільки в пологовому пеленалися, Діанка ще десь тиждень вдома не туго, а Вероніку вже навіть і не думала пеленати.
Я не пеленала, бо обидві при тугому пеленанні умудрялися руки витягувати на верх, зрозуміла, що діткам потрібна свобода, спали без проблем, ручками не будилися.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Ви пеленали своє чадо?

Повідомлення flash-ka » 09 березня 2013, 12:14

моє чадо любить спати в позі "я зірочка і усе ліжко моє" )))) не пеленала жодного разу. хіба прикривала ніжки пеленкою , коли свіжувато. а тепер з нами під ковдрою спить у тій же позі ))))
часом руками махає, але то вона скоріше нас розбудить ніж себе :hi:
а щоб не царапалась, то я двічі на тиждень нігтики обрізала, якось вони бігом ростуть...
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Ви пеленали своє чадо?

Повідомлення Марійка » 21 липня 2015, 08:17

Моє менше чадо як не запеленати, то тими ручками таке витворяє, що тільки будить себе. А якщо хоч легенько зібрати її докупи, то спить собі. І на дворі, і вдома мусить бути прикрита хоча б тонесенькою пеленкою. Але з'явилася пітничка. Мамочки, може, в когось із новонароджених діток було таке, поділіться досвідом, що ви робили, бо теми спеціальної з цього питання не знайшла...
Зображення
Марійка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 167
З нами з: 22 лютого 2012, 21:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Дві донечки-красунечки

Re: Ви пеленали своє чадо?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 21 липня 2015, 08:20

Марійка написав:що ви робили, бо теми спеціальної з цього питання не знайшла...


http://forum.mamusi.org.ua/viewtopic.php?f=150&t=1589
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Ви пеленали своє чадо?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 березня 2017, 14:18

Чесно кажучи, думала, що пеленання то пережитки радянського союзу. Але час від часу чую, що люди ще таки пеленають діток. Знайома нещодавно народилв в Теребовлі, то там в роддомі медперсонал пеленав діток. І з сусідньої теми про пеленки на липучках бачу, що теж люди ще пеленають. Зручно? Воно того вартує? Бо то ще ж треба навчитися того мистецтва :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Ви пеленали своє чадо?

Повідомлення taranjka » 26 березня 2017, 15:06

TaniaPicaSSo тут напевне від дітей залежить. ми Даринку час від часу наніч пеленали, бо справді себе руками будила. може перші 3 місяці. менших вже ні, вони і засинали спокійніше і коли рукою торкалися себе то не прокидалися
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Ви пеленали своє чадо?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 березня 2017, 15:46

Цікаво, а хто пеленає, то робите це так само туго, як і колись робили? Що дитинка запеленена була як "олівець"? Чи трошки вільніше?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей