Глобальні оголошення!



Ваші діти обирають самі, що вдягти?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Ваші діти обирають самі, що вдягти?

Повідомлення Lesya » 06 травня 2015, 10:36

З Полінкою я в неповні 2 роки зрозуміла що простіше дозволити одягнути що хоче. От і вийшов в мене хлопчисько з косичками. бо спідничку чи сукню за рік одягали напевно разів з 5. тільки то що гроші на такі речі витрачала. зараз вже навіть кілька разів на місяць одягається як дівчинка. сама обира яку зачіску робити і які резинки чи заколки. Знов-таки бантики і квіточки у волоссі то явище рідкісне.
З Ігорчиком простіше. що дам те одягне.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Ваші діти обирають самі, що вдягти?

Повідомлення TYulia » 06 травня 2015, 13:13

А в на є кілька "нарядів" - піжамка полосата і яскраво зелена ( на Гномі замовляла, але ні разу в ній не спав), то малий деколи лише проснеться і ще очі не відкрив хниче - "зебрулю!!!" Або "зелену з зайчиками". Хтось чужий би довго думав чого дитина плаче. Якщо кажу, що переться, то діє,але треба дати інший варіант щоб не плакав. Добре, що хоч як йдемо на вулицю, то погоджується передітися в щось людське, але тільки на поріг додому, то знову в свій образ.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Ваші діти обирають самі, що вдягти?

Повідомлення Новенька » 06 травня 2015, 16:28

Моя доня, поки погоджується носити запропонований мною одяг. В неї є лише сильне бажання постійно носити ризинові чобітки, але то любов до калюж. Але вчора я їй під штани на двір одівала безрозмірні червоні колготи. От знімати в дома вона їх відмовилась. То ми оділи спідничку, і моя дитина та і ходила до вечора нарядна :love: . Хоча дома вона в штанах завжди, то було дуже не звично на неї дивитись
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Поперед.

Повернутись до Дитячий гардероб



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron